ITmix.cz logo

Recenzia: smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro

Silné stránky
 • Solídne spracovanie
 • Možnosť potápania
 • Meranie EKG
 • Meranie laktátového prahu
 • Špeciálne funkcie pre golfistov
Slabé stránky
 • Absencia bezkontaktných platieb
 • Obmedzená dostupnosť funkcií pre iPhone
 • Komplikované párovanie
 • Vybavenie menšej verzie je menšie, ako by sme očakávali

Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro vynikajú špičkovým spracovaním a odolnosťou IP68. Môžete si vybrať titánový alebo keramický variant. Hodinky majú veľký AMOLED displej s funkciou Always-On. Okrem základných ukazovateľov zvládnu aj meranie EKG, analýzu arteriálnej tuhosti a meranie laktátového prahu.

Okrem toho sa dajú použiť na plnohodnotné telefonovanie. Používatelia telefónov so systémom Android môžu navyše na prichádzajúce správy reagovať prednastavenými odpoveďami, ktorých znenie si môžu sami určiť. Poteší vás aj slušná výdrž batérie, ktorá dosahuje až 14 dní v prípade pánskej verzie a 7 dní v prípade dámskeho variantu.

Často kladené otázky a odpovede

Aký je rozdiel medzi hodinkami Huawei Watch 3 Pro, Watch GT 3 a Watch GT 3 Pro?

Tieto smart hodinky sú si v mnohom podobné. Spísali sme najväčšie rozdiely medzi jednotlivými modelmi. Pri hodinkách Huawei Watch 3 nie ste obmedzení na prednastavené odpovede, ale môžete vyťukať správu prostredníctvom klávesnice (hodinky Watch GT 3 ani Watch 3 Pro to neumožňujú). Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro podporujú aj kartu eSIM. Watch GT 3 Pro sú luxusnou verziou Huawei Watch GT 3 a vynikajú kvalitou použitých materiálov. Ponúka aj niekoľko prémiových funkcií, ako je EKG, meranie arteriálnej tuhosti a laktátového prahu. Vďaka zvýšenej odolnosti sa s nimi môžete dokonca potápať.

Ktorú mobilnú aplikáciu použiť na spárovanie so smart hodinkami Huawei?

Aplikácia Huawei Zdravie sa používa na spárovanie smart hodiniek a mobilného telefónu. Pre používateľov iPhonu je k dispozícii v obchode App Store, zatiaľ čo používatelia Androidu si musia najprv stiahnuť aplikáciu Huawei AppGallery a potom aplikáciu Huawei Zdravie.

S ktorými mobilnými telefónmi sú hodinky kompatibilné?

Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro možno spárovať s mobilnými telefónmi so systémom Android vo verzii 6.0 a vyššej a iOS vo verzii 9.0 a vyššej.

Je možné používať hodinky na komunikáciu?

Z inteligentných hodiniek môžete uskutočňovať plnohodnotné telefónne hovory. Používatelia mobilných telefónov so systémom Android môžu reagovať na prichádzajúce správy pomocou prednastavených odpovedí. Táto funkcia,bohužiaľ, nie je k dispozícii pre používateľov iPhonu.

V balení nájdete všetko potrebné

Inteligentné hodinky Huawei Watch GT 3 Pro sa predávajú v minimalistickej čiernej škatuľke s rozmermi 11,5 x 11,5 x 8 cm a celkovou hmotnosťou 377 gramov. V škatuľke sa nachádzajú samotné smart hodinky s remienkom, používateľská príručka a napájací kábel.

Huawei Watch GT 3 Pro sa delia na titánovú (s titánovým telom) a keramickú (s keramickým telom) verziu. Verzia Titanium, ktorú sme testovali, je určená skôr pre mužov, Ceramic je potom vďaka svojej veľkosti zameraná skôr na ženy. Vybrať si môžete aj z troch možností remienkov (kovový, silikónový a kožený).

Hodinky nám do redakcie prišli vo variante s kovovým remienkom, a preto bolo súčasťou balenia niekoľko kusov remienkov, aby ste si mohli remienok hodiniek veľkostne prispôsobiť na svoje zápästie.

Tieto hodinky sú určené pre zápästia s obvodom 14 až 21 cm.

Technické parametre Huawei Watch GT 3 Pro

Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro zaujmú kvalitnými materiálmi a spracovaním, a teda aj veľkou odolnosťou, ktorá zodpovedá parametru IP68. Okrem toho sú vybavené dostatočne veľkým AMOLED displejom. Výdrž batérie dosahuje maximálne 7 alebo 14 dní (v závislosti od zvolenej verzie).

Negatívne hodnotíme absenciu NFC. Hodinky nepodporujú bezkontaktné platby.

Názov parametraHodnota
Typ remienkaKovový (alebo kožený alebo silikónový)
OdolnosťIP68
DisplejDotykový AMOLED displej, uhlopriečka 1,32" (1,43" vo väčšej verzii)
Výdrž batérieaž 7 dní (14 dní pri väčšej verzii)
Spôsob nabíjaniaMagnetický napájací kábel
KonektivitaBluetooth 5.2, GPS
Operačný systémHarmony OS
Rozmery bez remienka42,9 × 42,9 × 10,5 mm (46,6 × 46,6 × 10,9 mm v prípade väčšej verzie)
Hmotnosť bez remienka50 g (53 g v prípade väčšej verzie)

Špičková kvalita za rozumnú cenu

Čo rozhodne stojí za pochvalu na týchto inteligentných hodinkách, je ich kvalitné spracovanie. Ako už názov napovedá, variant Titanium sa spolieha na titánové telo a zafírové ochranné sklo. V prípade variantu Ceramic sa potom môžete tešiť na prítomnosť keramického materiálu, ktorý dopĺňa korunka s rámikom z nehrdzavejúcej ocele. Oba varianty potom disponujú spodnou časťou vyrobenou z keramiky.

Čo sa týka hmotnosti, model Titanium je pomerne masívny a jeho hmotnosť sa vyšplhala na 54 gramov bez remienka. Keramický variant je potom o niečo ľahší a bez remienka váži 50 gramov.

Ovládanie hodiniek je veľmi jednoduché. Využijete dotykové ovládanie a tiež otočnú korunku, ktorá sa nachádza na pravej strane. Pod ňou nájdete aj ďalšie tlačidlo, ktorého funkciu si môžete nastaviť podľa svojich potrieb.

Na boku nájdete otočnú korunku a tlačidlo
Na boku nájdete otočnú korunku a tlačidlo

Odolnejšie titánové puzdro je tradičnou doménou Pre verzií šikovných hodiniek Watch GT. Dokonca aj pri novšej verzii Watch GT 4 sme sa stretli s puzdrom vyrobeným z ocele.

Ako spárovať Huawei Watch GT 3 Pro s mobilným telefónom

Po vybalení je potrebné smart hodinky najprv nabiť pomocou priloženej nabíjačky. Ďalší postup závisí od toho, či chcete zariadenie spárovať s mobilným telefónom so systémom Android alebo iOS.

V prípade systému iOS si jednoducho stiahnite aplikáciu Huawei Health z obchodu App Store.

V prípade systému Android je situácia trochu komplikovanejšia. Najprv si musíte do mobilného telefónu stiahnuť aplikáciu Huawei AppGallery. Musíte však postupovať cez webový prehliadač, v Google Play túto aplikáciu nenájdete. V aplikácii Huawei AppGallery potom vyhľadáte aplikáciu Huawei Health a stiahnete si ju.

Potom je postup rovnaký. V aplikácii vyberiete položku Pridať zariadenie a vyberiete zakúpený model. Potom potvrdíte spárovanie na oboch zariadeniach a chvíľu počkáte, kým sa vykonajú potrebné nastavenia. Prípadne si hodinky ešte stiahnu potrebné aktualizácie.

Kde kúpiť Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro
Hodnotenie
4.1/5

Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro je možné spárovať s mobilným telefónom s operačným systémom Android vo verzii 6.0 alebo novšej a iOS vo verzii 9.0 alebo novšej.

Prehľadná mobilná aplikácia

Čo sa týka samotnej mobilnej aplikácie Huawei Health, nie je jej čo vytknúť. V skutočnosti ponúka pomerne prehľadné rozhranie, v ktorom sa dá ľahko orientovať. Na domovskej obrazovke si môžete zobraziť najrôznejšie štatistiky a informácie týkajúce sa vášho zdravia (napríklad počet prejdených krokov, srdcový tep počas dňa atď.).

V časti Cvičenie si môžete vybrať jeden z dostupných tréningových plánov a začať ho plniť. V časti Zariadenia nájdete podrobné informácie o hodinkách a na karte Ja nájdete svoje osobné informácie.

Senzory

Hodinky sú vybavené niekoľkými senzormi na monitorovanie vášho zdravia a pohybu. Patria medzi ne:

 • truSeen 5.0+ na monitorovanie srdcového tepu, okysličenia krvi, spánku, stresu a teploty pokožky,
 • akcelerometer a gyroskop na detekciu pohybu,
 • GPS, Glonass, Galileo a kompas na navigáciu
 • a barometer.

Hoci prítomnosť teplomera znie určite zaujímavo, v praxi ho veľmi nevyužijete. Senzor totiž meria iba teplotu pokožky na povrchu, takže zdravotné problémy s ním, žiaľ, nezistíte.

Prehľadný AMOLED displej

Ako je u Huawei zvykom, hodinky majú AMOLED displej . Jeho uhlopriečka dosahuje 1,43" vo väčšom variante a 1,32" v menšej verzii (rovnako ako v Huawei Watch GT 3). Vďaka tomu je dostatočne prehľadný a hodinky sa ľahko ovládajú. Maximálny jas dosahuje približne 800 nitov, takže nebudete mať problém s čitateľnosťou displeja ani vo vonkajšom prostredí.

Poteší aj funkcia Always-On. Síce skráti výdrž batérie, ale na druhej strane si budete môcť skontrolovať aktuálny čas bez toho, aby ste museli hodinky zapínať. Na výber máte samozrejme z niekoľkých ciferníkov.

Displej je ľahko čitateľný
Displej je ľahko čitateľný

Aká je výdrž batérie?

Výdrž batérie závisí od toho, či sa rozhodnete pre titánovú alebo keramickú verziu. V prípade titánovej verzie je to maximálne 14 dní, v prípade keramickej verzie len 7 dní.

Huawei konkrétne uvádza, v ktorých prípadoch dosiahnete určitú dĺžku nabíjania. Treba zdôrazniť, že pri našom testovaní tieto údaje zodpovedali realite.

Výdrž batérie pánskych hodiniek (titán)

Batéria vydrží 14 dní pri nasledujúcom scenári používania: 30 minút hovorov cez Bluetooth každý týždeň, 30 minút prehrávania hudby každý týždeň, zapnuté monitorovanie srdcového tepu, zapnutý systém spánku HUAWEI TruSleep™, 90 minút cvičenia každý týždeň (zapnuté GPS), zapnuté notifikácie správ (50 SMS správ, 6 hovorov a 3 budíky denne), obrazovka zapnutá 200-krát denne.

Batéria vydrží 8 dní pri nasledujúcom scenári používania: 30 minút hovorov cez Bluetooth každý týždeň, 30 minút prehrávania hudby každý týždeň, zapnuté monitorovanie srdcového tepu, zapnutý systém HUAWEI TruSleep™ na spánok, zapnuté monitorovanie stresu, 180 minút cvičenia každý týždeň (zapnuté GPS), zapnuté upozornenia na správy (50 SMS správ, 6 hovorov a 3 budíky denne), obrazovka zapnutá 30 minút denne.

Výdrž batérie dámskych hodiniek (keramika)

Batéria vydrží 7 dní pri nasledujúcom scenári používania: 30 minút volania cez Bluetooth, 30 minút prehrávania hudby, zapnuté monitorovanie srdcového tepu, zapnutý systém spánku HUAWEI TruSleep™, 90 minút cvičenia (zapnuté GPS), zapnuté notifikácie správ (50 SMS správ, 6 hovorov a 3 budíky denne), obrazovka zapnutá 200-krát denne.

Batéria vydrží 4 dni pri nasledujúcom scenári používania: 30 minút volania cez Bluetooth, 30 minút prehrávania hudby, zapnuté monitorovanie srdcového tepu, zapnutý systém HUAWEI TruSleep™ pre spánok, zapnuté monitorovanie stresu, 180 minút cvičenia (zapnuté GPS), zapnuté upozornenia na správy (50 SMS správ, 6 hovorov a 3 alarmy za deň), obrazovka zapnutá 30 minút denne.

Hodinky vynikajú rýchlosťou nabíjania. Väčšia verzia hodiniek sa za pol hodiny nabije na približne 50 %, čo stačí na niekoľko dní používania. Na nabíjanie slúži magnetický kábel, ktorý je súčasťou balenia.

S hodinkami sa môžete aj potápať

Pri týchto smart hodinkách musíme určite vyzdvihnúť ich špičkovú odolnosť. Pri oboch modeloch výrobca uvádza odolnosť podľa normy IP68. Vďaka tomu sú hodinky odolné voči prachu aj vode. Môžete sa s nimi potápať až do hĺbky 30 metrov.

Funkcie hodiniek Huawei Watch GT 3 Pro

Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro majú z hľadiska funkcií rozhodne čo ponúknuť. Medzi najzaujímavejšie funkcie patrí meranie EKG, analýza arteriálnej tuhosti a meranie laktátového prahu. Hodinky sa dajú použiť aj na plnohodnotné telefonovanie a používatelia systému Android môžu odpovedať na prichádzajúce správy pomocou prednastavených odpovedí. Nevýhodou je, že hodinky nepodporujú bezkontaktné platby. V tomto ohľade vám dobre poslúžia hodinky Samsung Galaxy Watch 5 alebo niektoré hodinky Apple Watch v podobnej cenovej kategórii.

Kde kúpiť Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro
Hodnotenie
4.1/5

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Inteligentné hodinky Huawei Watch GT 3 Pro sa spoliehajú na niekoľko klasických funkcií, ktoré sú v tejto nositeľnej elektronike bežné. Hovoríme napríklad o tom, že vám zmerajú počet krokov, ktoré ste počas dňa prešli. Budú tiež monitorovať váš čas strávený aktivitou a odhadované množstvo spálených kilokalórií.

Okrem toho vám ľahko zmerajú srdcovú frekvenciu a okysličenie krvi. Dokážu tiež monitorovať vašu stresovú záťaž a svoju myseľ môžete upokojiť absolvovaním krátkeho dychového cvičenia.

Meranie EKG

Na rozdiel od hodiniek Huawei Watch GT 3 ponúkajú tieto hodinky aj meranie EKG na zápästí, ktoré sa nachádza na hodinkách vo vyššej cenovej kategórii.

Analýza arteriálnej tuhosti

Ďalšou zaujímavou funkciou je analýza arteriálnej tuhosti. Počas merania musíte zostať v pokoji a držať jeden prst v kontakte s korunkou. Potom si vyberiete, čo ste robili počas poslednej hodiny (napr. cvičenie, pitie kávy) a zariadenie vám zobrazí výsledok vrátane interpretácie.

Prahová hodnota laktátu

Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro dokážu merať aj váš laktátový prah, čo je v podstate hranica, pri ktorej sa vaše telo počas športu dostáva do anaeróbnej zóny a prechádza do kyslíkového dlhu. Proces merania trvá 20 až 30 minút a meranie je potrebné vykonať vonku. Hodinky vám ukážu, do ktorých konkrétnych cvičení sa máte pustiť (vrátane behu). Výsledky si potom môžete prezrieť a na ich základe upraviť svoje tréningy.

Monitorovanie spánku

Ak necháte hodinky na zápästí cez noc, budú automaticky monitorovať váš spánok. Po prebudení potom budete môcť vidieť, ako dlho trval váš spánok (alebo jednotlivé fázy spánku). Samozrejme, k dispozícii je režim Nerušiť, ktorý v tomto prípade stlmí notifikácie.

Hodinky ponúkajú aj budík, ktorý vás prebudí jemným vibrovaním na zápästí. Bohužiaľ však nejde o inteligentný budík, ktorý by vás zobudil v ľahkej fáze spánku. S takouto funkciou sa stretnete napríklad na konkurenčných hodinkách Amazfit GTR 4.

Budík
Budík

Monitorovanie športovej aktivity

Inteligentné hodinky môžete samozrejme využívať aj počas športovania, kedy vám zmerajú aktuálnu tepovú frekvenciu, čas strávený cvičením a množstvo spálených kilokalórií. Vybrať si môžete z niekoľkých športových režimov, medzi ktoré patrí chôdza, beh, bicyklovanie, plávanie, silový tréning a mnoho ďalších.

Hodinky sa zameriavajú aj na golfistov, pretože dokážu merať podrobné údaje o vašom švihu. Dozviete sa, aká je vaša rýchlosť, tempo, čas švihu a podobne.

Drobnou nevýhodou, podobne ako pri iných hodinkách Huawei, je fakt, že zariadenie nemôžete počas športovania používať na nič iné. Po skončení merania aktivity vám hodinky ponúknu podrobné štatistiky týkajúce sa vášho výkonu.

Športovci ocenia aj režim potápania, ktorý dokáže merať dĺžku ponoru alebo zadržania dychu. Sofistikovanú funkciu potápania nájdete aj na hodinkách Apple Watch Ultra, ich obstarávacia cena je však niekoľkonásobne vyššia.

Chýba automatické zastavenie

Monitorovanie športovej aktivity s automatickým zastavením je funkcia, ktorú ocení každý športovec. Huawei Watch GT 3 Pro ju neponúkajú a tak budete musieť vždy myslieť na stlačenie tlačidla pauzy, aby ste aktivitu pozastavili. V opačnom prípade (v prípade, že budete potrebovať pauzu počas športovej aktivity) budú monitorované údaje skreslené.

Meranie VO2 max

Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro vám pomocou svojich monitorov poskytnú aj pomerne presný odhad VO2 max. Hodnota VO2 max je jedným zo spoľahlivých ukazovateľov fyzickej výkonnosti. Čím je táto hodnota vyššia, tým viac kyslíka sa počas fyzickej námahy dostane do vašich svalov.

Meranie teploty zo zápästia

Rovnako ako v prípade lacnejších hodiniek Hauawei Watch GT 3, je k dispozícii funkcia na meranie teploty pokožky. Aby bolo meranie presné, musíte zariadenie nosiť aspoň 10 minút. Treba však poznamenať, že výsledkom merania nie je teplota celého tela, ale skutočne len teplota pokožky na povrchu. Preto pomocou hodiniek nezistíte zvýšenú teplotu, a teda začínajúce ochorenie.

Kde kúpiť Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro
Hodnotenie
4.1/5
Meranie teploty zo zápästia
Meranie teploty zo zápästia

Používatelia systému Android môžu odpovedať na správy

Inteligentné hodinky vás v každom prípade upozornia na prichádzajúce notifikácie z mobilného telefónu, takže budete vždy v obraze. Na rozdiel od používateľov iPhonu môžu používatelia systému Android odpovedať na prichádzajúce správy pomocou prednastavenej odpovede. Znenie týchto správ si môžete sami nastaviť v mobilnej aplikácii.

Z hodiniek môžete tiež uskutočňovať plnohodnotné telefonické hovory priamo zo zariadenia. Táto funkcia už nie je viazaná na operačný systém, a preto je pripravená pre každého. Telefónny hovor môžete vytočiť zo svojho mobilného telefónu. Prípadne si môžete do hodiniek uložiť svojich 10 obľúbených kontaktov (pomocou mobilnej aplikácie) a iniciovať hovor priamo z nich. Kompletný zoznam kontaktov tu nie je k dispozícii. V tomto smere vám lepšie poslúžia hodinky Huawei Watch 3 Pro.

Počúvanie hudby

Veľkosť úložiska závisí od variantu, ktorý si vyberiete. Keramická verzia má 4 GB internej pamäte, zatiaľ čo titánová verzia je vybavená 32 GB pamäte. Hudbu možno do úložiska nahrať prostredníctvom mobilnej aplikácie a potom ju počúvať offline z hodiniek (možno pripojiť aj slúchadlá Bluetooth). Prenos hudby je bohužiaľ dostupný len v mobilnej aplikácii pre Android.

Mapy len pre systém Android

Bohužiaľ, aj táto funkcia je obmedzená a môžu ju používať len používatelia systému Android. Tí si môžu do svojho mobilného telefónu stiahnuť aplikáciu Petal Maps, ktorú nájdu v galérii aplikácií Huawei. V mobilnej aplikácii potom môžete zadať cieľ, do ktorého sa chcete dostať, a jednotlivé pokyny sa zobrazia aj na hodinkách.

Ďalšie funkcie

Z ďalších funkcií môžeme spomenúť napríklad prítomnosť predpovede počasia, stopiek, výškomeru alebo funkcie Nájsť môj telefón.

Záver – komu by sme hodinky Huawei Watch GT 3 Pro odporučili?

Huawei Watch GT 3 Pro sú vhodné pre tých používateľov, ktorí nechcú robiť kompromisy. Ide totiž o odolné zariadenie s kvalitnými materiálmi, ktoré oceníte nielen pri monitorovaní zdravia a športu, ale aj pri komunikácii. Vzhľadom na obmedzenú ponuku funkcií pre fanúšikov iPhonu je to skvelá voľba najmä pre používateľov telefónov so systémom Android.

Hodinky budú monitorovať vaše fyzické aktivity, ale ponúkajú aj pokročilé funkcie monitorovania zdravia. Zmerajú vám EKG, analyzujú tuhosť vašich tepien a môžete ich použiť aj na meranie laktátového prahu, aby ste si mohli naplánovať tréning. Okrem toho sa vďaka vysokej odolnosti dajú použiť aj na potápanie. Hodinky sú určené aj pre golfistov.

Z nevýhod by sme spomenuli snáď len obmedzenú dostupnosť funkcií iPhonu. Konkrétne ide o absenciu funkcie na odpovedanie na správy, nemožnosť prenosu hudby do zariadenia a absenciu máp. Drobnou nevýhodou je aj ťažšie párovanie s telefónmi so systémom Android, ktoré však možno hodinkám odpustiť.

Recenzia: smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro
 • Kvalita spracovania
 • Batéria
 • Operačný systém
 • Kompatibilita
 • Pomer cena/výkon
4.1

Hodinky pre tých, ktorí nechcú robiť kompromisy

Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro vynikajú špičkovým spracovaním a odolnosťou IP68. Môžete si vybrať titánový alebo keramický variant. Hodinky majú veľký AMOLED displej s funkciou Always-On. Okrem základných ukazovateľov zvládnu aj meranie EKG, analýzu arteriálnej tuhosti a meranie laktátového prahu.

Okrem toho sa dajú použiť na plnohodnotné telefonovanie. Používatelia telefónov so systémom Android môžu navyše na prichádzajúce správy reagovať prednastavenými odpoveďami, ktorých znenie si môžu sami určiť. Poteší vás aj slušná výdrž batérie, ktorá dosahuje až 14 dní v prípade pánskej verzie a 7 dní v prípade dámskeho variantu.

Klady

 • Solídne spracovanie
 • Možnosť potápania
 • Meranie EKG
 • Meranie laktátového prahu
 • Špeciálne funkcie pre golfistov

Zápory

 • Absencia bezkontaktných platieb
 • Obmedzená dostupnosť funkcií pre iPhone
 • Komplikované párovanie
 • Vybavenie menšej verzie je menšie, ako by sme očakávali
Tento článok pripravil autor na základe skutočných skúseností s produktom. Hodnotenie môže byť ovplyvnené subjektívnymi dojmami autora.
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Šport a zdravý životný štýl ma sprevádzajú prakticky celý život. Keďže som fanúšikom moderných technológií, na ITmixe často recenzujem fitness náramky a inteligentné hodinky, ktoré sú pre mňa nepostrádateľným nástrojom v aktívnom živote. Okrem športu je mojím veľkým koníčkom aj cestovanie a spoznávanie nových miest.
Ako sa vám páčil tento článok?
5/5 - (4 hlasovanie)
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace recenzie

Recenzia: smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro
Hodnotenie: 4.1/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram