ITmix.cz logo

Recenzia: smart hodinky Xiaomi Amazfit GTS 3

Silné stránky
 • Dlhá životnosť batérie
 • Veľký displej
 • Jednoduché ovládanie
 • GPS
 • Prehľadná mobilná aplikácia
 • Množstvo funkcií
Slabé stránky
 • Nepodporuje bezkontaktné platby
 • Nemožnosť inštalovať ďalšie aplikácie
 • Hodinky nie sú v slovenčine
 • Nemožnosť telefonovať
Tento produkt má nástupcu

Xiaomi Amazfit GTS 3 sú smart hodinky, ktoré vás na prvý pohľad zaujmú veľkým ciferníkom v modernom hranatom dizajne. Môžu sa pochváliť širokou škálou funkcií. Zmerajú váš srdcový tep, počet dychov za minútu, úroveň stresu a hladinu kyslíka v krvi. A oceníte ich aj pre podrobné monitorovanie vášho spánku. Výhodou je aj intuitívne rozhranie, vďaka ktorému sa v ňom ľahko zorientujete.

Podobné balenie ako u predchodcu

Tieto inteligentné hodinky sa predávajú vo veľmi podobnej škatuli ako ich predchodca. Na prvý pohľad vás obal zaujme svojím jednoduchým a minimalistickým dizajnom. Rozmery škatuľky sú 7,5 × 12 × 11,7 cm a celková hmotnosť je približne 300 gramov.

Okrem samotných smart hodiniek sa v balení nachádza magnetický napájací kábel a používateľská príručka. Tieto smart hodinky sa predávajú len s jedným silikónovým remienkom, ktorý sa nasadzuje priamo na hodinky. Môžete ho však v okamihu odňať a vymeniť za iný (ak sa rozhodnete pre iný dizajn remienka).

Remienok si môžete utiahnuť podľa svojich potrieb, rovnako akopri klasických hodinkách. Vďaka svojim rozmerom hodinky dokonale padnú na zápästia s obvodom 15,5 až 21,8 cm.

Špecifikácie Xiaomi Amazfit GTS 3

Inteligentné hodinky nás na prvý pohľad zaujali svojím podareným dizajnom a veľkým AMOLED displejom s uhlopriečkou 1,75". Za zmienku stojí aj vysokokapacitná batéria, vďaka ktorej hodinky vydržia na jedno nabitie až 20 dní.

Xiaomi Amazfit GTS 3 pracujú s operačným systémom Amazfit OS, ktorý sa môže pochváliť intuitívnym rozhraním. Nevýhodou je však skutočnosť, že do hodiniek nie je možné inštalovať žiadne ďalšie aplikácie. Taktiež je potrebné počítať s tým, že smart hodinky nepodporujú bezkontaktné platby.

Navyše boli hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 vybavené technológiou Wi-Fi, ktorá v tomto modeli chýba. V predchádzajúcej verzii sa Wi-Fi nepoužívalo na pripojenie k internetu, ale len na vytvorenie hotspotu a prenos hudby z telefónu. Okrem toho mal predchádzajúci model GTS 2 aj reproduktor. Pri modeli GTS 3 sa však výrobca rozhodol pre zmenu a reproduktor ani mikrofón do hodiniek nezakomponoval, čo je trochu škoda.

Názov parametraHodnota
Typ remienkaSilikónový
OdolnosťVodotesnosť 50 metrov
Displej1,75" AMOLED
Výdrž batérieAž 20 dní
Spôsob nabíjaniaMagnetický napájací kábel
KonektivitaBluetooth 5.0, GPS
Operačný systémAmazfit OS
Rozmery bez remienka42,4 × 36 × 8,8 mm
Hmotnosť bez remienka24,4 g

Hranatý ciferník so zaoblenými okrajmi

Smart hodinky sú rozhodne dizajnovo vydarené, na prvý pohľad pôsobia skvelým dojmom a niektorí by si ich mohli dokonca pomýliť s podstatne drahšími hodinkami Apple Watch.

Ich výhodou je aj pomerne nízka hmotnosť (24,4 g bez remienka), vďaka ktorej sa pohodlne nosia na zápästí. Mnohé konkurenčné modely sú ťažšie. Napríklad Amazfit T-Rex bez remienka váži 58 g, Apple Watch 7 vážia 47 g. Predchádzajúci model Amazfit GTS 2 váži bez remienka 24,5 g, takže hmotnosť sa medzi generáciami v podstate nezmenila.

Smart hodinky dobre sedia aj na užšom ženskom zápästí. Ciferník sa môže pochváliť hranatým tvarom so zaoblenými okrajmi, rovnako ako v prípade predchádzajúceho modelu. Púzdro hodiniek je opäť vyrobené z kvalitného hliníka, ale v porovnaní s predchodcom mu chýba sklo Gorilla Glass.

Na pravej strane sa nachádza tlačidlo, ktoré slúži na vstup do menu. Stláča sa veľmi ľahko a má skvelú odozvu. Tlačidlom sa dá aj otáčať, čo zvyčajne využijete na posúvanie v menu (ale môžete sa v ňom pohybovať aj dotykom). Priložený remienok je silikónový, vďaka čomu sa pohodlne nosí na zápästí. Jeho funkcie využijú aj športovci a ľudia, ktorí trpia alergiou na kovy.

Prvý spustenie hodiniek je jednoduchý

Uvedenie smart hodiniek do prevádzky je veľmi jednoduché a intuitívne. Najskôr je potrebné zariadenie nabiť pomocou priloženého napájacieho kábla. Medzitým si môžete do mobilného telefónu stiahnuť aplikáciu Zepp, ktorá je bezplatne k dispozícii pre operačné systémy Android a iOS.

Kde kúpiť Xiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Hodnotenie
3.8/5

V aplikácii si môžete jednoducho vytvoriť používateľské konto. Potom môžete začať párovať smart hodinky a mobilný telefón. V našom prípade sme potrebovali načítať kód QR, ktorý smartfón zobrazil počas úvodného nastavenia. Následne sa obe zariadenia spárovali a hodinky SmartWatch stiahli aktualizácie systému.

Hodinky Xiaomi Amazfit GTS 3 môžete spárovať s mobilným telefónom so systémom Android 7.0 a vyšším alebo iOS 12 a vyšším. Tým sa líši od staršieho modelu Amazfit GTS 2, ktorý je možné spárovať aj so starším zariadením so systémom Android 5.0 a vyšším alebo iOS 10 a vyšším. Xiaomi Amazfit GTS 3 sa zameriava na majiteľov novších telefónov.

Na spárovanie sme použili iPhone 11 s operačným systémom 15.0.1.

Po spárovaní oboch zariadení môžete začať inteligentné hodinky používať. Do hlavného menu sa dostanete pomocou bočného tlačidla umiestneného na pravej strane. Na navigáciu v ponuke potom môžete použiť funkciu dotykového displeja.

Rovnaký operačný systém ako u ostatných hodiniek Amazfit

Hodinky Xiaomi Amazfit GTS 3 bežia na operačnom systéme Amazfit OS rovnako ako ostatné modely Amazfit. Ten sa môže pochváliť jednoduchým a intuitívnym rozhraním, v ktorom sa ľahko orientuje. Výhodou týchto smart hodiniek je fakt, že sa spárujú s mobilnými telefónmi so systémom Android aj iOS. V prípade konkurenčných hodiniek Apple Watch ste obmedzení na mobilný telefón rovnakej značky.

Nevýhodou je však skutočnosť, že operačný systém nepodporuje slovenčinu. Musíte tiež počítať s tým, že do smart hodiniek nemôžete inštalovať žiadne ďalšie aplikácie. Amazfit GTS 3 tiež nepodporuje bezkontaktné platby.

Systém je ľahko ovládateľný
Systém je ľahko ovládateľný

Aplikácia Zepp podporuje slovenčinu

Ako sme už spomenuli vyššie, do týchto smart hodiniek sa, bohužiaľ, nedajú nainštalovať žiadne ďalšie aplikácie. V mobilnej aplikácii Zepp si však môžete stiahnuť aspoň nové ciferníky s rôznymi dizajnmi.

Mobilná aplikácia Zepp, ktorú si môžete bezplatne stiahnuť z Google Play a App Store, slúži aj na ovládanie smart hodiniek a zobrazovanie rôznych štatistík. Na rozdiel od inteligentných hodiniek je v slovenčine, takže sa nemusíte obávať jazykovej bariéry.

V aplikácii si môžete kedykoľvek zobraziť informácie týkajúce sa srdcového tepu, spánku, hladiny kyslíka v krvi alebo úrovne stresu. Ženy potom môžu pomocou sledovania menštruačného cyklu sledovať svoj menštruačný cyklus. Ak sa pustíte do športovej aktivity, v mobilnej aplikácii si potom môžete zobraziť množstvo štatistík.

Funkcie zariadenia Xiaomi Amazfit GTS 3

Smart hodinky ponúkajú niekoľko užitočných funkcií. Zároveň je ich ponuka veľmi podobná ponuke staršieho modelu. Aj napriek tomu však novšia verzia prináša niekoľko zmien. Hlavný rozdiel spočíva v absencii reproduktora a mikrofónu. Inteligentné hodinky preto nepodporujú možnosť prijatia hovoru.

Oproti modelu Amazfit GT2 sa však GTS 3 môže pochváliť napríklad funkciou dychového cvičenia, aplikáciou na sledovanie menštruačného cyklu alebo možnosťou diaľkového ovládania fotoaparátu. Tieto funkcie sú k dispozícii aj v zariadení Amazfit GTS 2 mini.

Pri tomto modeli sa môžete tešiť na prepracovanejšiu grafiku jednotlivých funkcií v porovnaní s predchádzajúcou verziou. Napríklad meranie srdcového tepu alebo okysličenia krvi prináša krajšie a modernejšie animácie.

Kde kúpiť Xiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Hodnotenie
3.8/5
Hlavné menu je prehľadné
Hlavné menu je prehľadné

Krokomer

Pomocou smart hodiniek môžete merať počet krokov, ktoré ste počas dňa prešli. Aktuálnu hodnotu si môžete vždy jednoducho skontrolovať priamo na hodinkách alebo v mobilnej aplikácii Zepp.

Meranie počtu krokov
Meranie počtu krokov

Meranie srdcovej frekvencie

K dispozícii je aj priebežné meranie srdcovej frekvencie, ktoré sa zobrazuje na displeji. Môžete si tiež zobraziť prehľadný graf, ktorý zobrazuje hodnoty za celý deň. Meranie môžete tiež kedykoľvek spustiť a získať údaje v reálnom čase.

Meranie okysličenia krvi

Inteligentné hodinky môžu merať aj aktuálne okysličenie krvi. Počas merania musíte zostať v pokoji a počkať 30 sekúnd, kým sa na obrazovke zobrazí výsledok.

Monitorovanie zdravia jedným dotykom

Ak chcete získať podrobné aktuálne údaje týkajúce sa vášho zdravia, môžete využiť túto funkciu. Meranie trvá 45 sekúnd a počas merania musíte zostať v pokoji. Potom vám smart hodinky naraz zobrazia údaje týkajúce sa aktuálnej srdcovej frekvencie, okysličenia krvi, úrovne stresu a počtu dychov za minútu.

Táto funkcia nebola v predchádzajúcej verzii hodiniek prítomná. Pri hodinkách Amazfit GTS 2 sa tieto funkcie dajú spustiť len samostatne, pričom meranie počtu dychov za minútu v porovnaní s predchádzajúcou verziou úplne chýba.

Monitorovanie spánku

Smart hodinky môžete nosiť na zápästí aj cez noc a využívať funkciu monitorovania spánku. Vďaka funkcii Nerušiť vás v noci nebudú budiť žiadne prichádzajúce notifikácie.

Po prebudení si môžete zobraziť štatistiky spánku priamo na hodinkách alebo v mobilnej aplikácii Zepp. Uvidíte, ako dlho trval váš spánok celkovo a ako dlho trval ľahký, hlboký a REM spánok.

Smart hodinky umožňujú nastaviť budík, ktorý vás potom prebudí jemným vibrovaním na zápästí. Bohužiaľ však nepodporujú tzv. inteligentný budík, ktorý by vás zobudil počas fázy ľahkého spánku.

Dychové cvičenia

Ak si chcete počas dňa oddýchnuť, môžete začať s dychovými cvičeniami. Stačí nastaviť požadovanú dĺžku trvania a potom sa nadychovať a vydychovať podľa pokynov hodiniek.

Hodinky však neinformujú o absolvovaní tohto cvičenia počas dňa.

Cvičenia a záznamy cvičení

Smart hodinky možno samozrejme používať aj na športovanie. Ak sa pustíte do nejakej aktivity, môžete zapnúť príslušný režim cvičenia. Môžete si vybrať zo 150 rôznych športov vrátane klasického behu alebo chôdze, ako aj netradičných športov (napr. e-šport, t. j. hranie počítačových hier).

Inteligentné hodinky majú senzor GPS, a preto umožňujú presne merať outdoorové aktivity bez toho, aby ste museli nosiť mobilný telefón. Po spustení vybranej aktivity sa na displeji zobrazí celková dĺžka trvania, aktuálna srdcová frekvencia a množstvo spálených kilokalórií.

Kde kúpiť Xiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Hodnotenie
3.8/5

Rovnako ako v prípade zariadenia Amazfit GTS 2 môžete nechať aktivitu spustenú na pozadí a používať smart hodinky na niečo iné (napr. zapnúť stopky). Aktivitu možno tiež kedykoľvek pozastaviť a zastaviť.

Vďaka sekcii histórie cvičení sa môžete pozrieť aj späť na jednotlivé aktivity. Po skončení cvičenia nájdete v mobilnej aplikácii najrôznejšie štatistiky týkajúce sa vašej aktivity.

Meranie skóre PAI

Pomocou smart hodiniek môžete merať svoje skóre PAI (alebo Personal Activity Intelligence). Ide o algoritmus, ktorý vyhodnocuje vašu fyzickú aktivitu s prihliadnutím na úroveň vašej kondície. Pri výpočte skóre sa preto zohľadňuje napríklad vaša srdcová frekvencia, fyziologické údaje (pohlavie, výška a hmotnosť) a intenzita vašej dennej aktivity.

Smart hodinky vás upozornia na dlhé obdobia nečinnosti a potrebu pretiahnuť sa počas dňa. Ak vám to nevyhovuje, môžete túto funkciu vypnúť. Na druhej strane vám nebudú pripomínať, aby ste sa venovali nejakému konkrétnemu športu.

Monitorovanie stresu

Hodinky dokážu vyhodnotiť aj intenzitu vašej stresovej záťaže. Samotné meranie trvá 45 sekúnd a zariadenie zohľadňuje kolísanie srdcovej frekvencie v čase. Hodnoty si môžete pozrieť aj spätne v mobilnej aplikácii, kde nájdete krátku interpretáciu výsledku.

Merajú vašu stresovú záťaž
Merajú vašu stresovú záťaž

Sledovanie menštruačného cyklu

Ženy ocenia možnosť zadať do hodiniek informácie týkajúce sa ich menštruačného cyklu. Na začiatku sa zobrazí výzva na zadanie posledného dátumu začiatku menštruácie a jej dĺžka. Hodinky vám potom poskytnú informácie o predpokladanom začiatku ďalšej menštruácie a plodných dňoch.

Ženy ocenia sledovanie svojho menštruačného cyklu
Ženy ocenia sledovanie svojho menštruačného cyklu

Prichádzajúce hovory už neprijmete

Smart hodinky vás budú upozorňovať na prichádzajúce notifikácie. V mobilnej aplikácii si môžete nastaviť, z ktorých aplikácií chcete dostávať oznámenia a z ktorých nie. Môže vás tiež upozorniť na prichádzajúci hovor.

Bohužiaľ, na prichádzajúce správy nemôžete odpovedať, a to ani pomocou preddefinovaných odpovedí. Ďalšou nevýhodou je, že hodinky vám nezobrazia celú správu, ale len jej úryvok (pokiaľ nie je naozaj krátka). Zariadenie dokáže zobraziť len základné emoji.

Pomocou hodiniek môžete prichádzajúci hovor iba odmietnuť, nie prijať. Hodinky nemajú mikrofón a reproduktor. Predchádzajúce zariadenie Amazfit GTS 2 umožňovalo prijať hovor.

Ak chcete hodinky používať na komunikáciu, odporúčame siahnuť po hodinkách Apple Watch 6 alebo Watch 7, ak používate iPhone. S nimi totiž správy a hovory fungujú perfektne a bez problémov. Majiteľom telefónov so systémom Android môžeme odporučiť predchádzajúci model Amazfit GTS 2.

Upozornia vás na prichádzajúce notifikácie
Upozornia vás na prichádzajúce notifikácie

Ďalšie funkcie

Inteligentné hodinky ponúkajú aj niekoľko ďalších funkcií, ktoré možno označiť skôr za doplnkové. Môžete si napríklad zobraziť aktuálnu predpoveď počasia alebo kalendár (aj keď bohužiaľ nezobrazí váš denný program). Hodinky tiež umožňujú ovládať hudbu prehrávanú v mobilnom telefóne. Môžete ju pozastaviť, znovu spustiť alebo prepnúť na ďalšiu či predchádzajúcu skladbu.

Medzi ďalšie funkcie patrí aplikácia Slnko a mesiac, ktorá vám ukáže, kedy dnes vo vašej lokalite vychádza a zapadá slnko a v akej fáze sa nachádza mesiac. K dispozícii je aj kompas, barometer, stopky a časovač.

Kde kúpiť Xiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Hodnotenie
3.8/5

Pomocou funkcie Find my Phone môžete ľahko nájsť svoj telefón. Po spustení bude váš mobilný telefón vibrovať a vydávať zvukový signál. Ďalšou praktickou funkciou je zoznam úloh, ktorý zobrazuje naliehavé úlohy zadané v mobilnej aplikácii Zepp. Môžete tiež používať diaľkové ovládanie fotoaparátu v mobilnom telefóne, čo je praktické napríklad pri spoločnom fotografovaní.

Sofistikovaná sada senzorov

Xiaomi Amazfit GTS 3 sú podarené aj z hľadiska integrovaných senzorov. Konkrétne medzi ne patria:

 • 6PD BioTracker PPG 3.0 biometrický senzor (na meranie srdcového tepu, monitorovanie spánku, hladiny kyslíka v krvi a úrovne stresu),
 • akcelerometer a gyroskop (na detekciu pohybu),
 • GPS (na navigáciu)
 • a barometer (na meranie nadmorskej výšky).

Vďaka týmto senzorom ponúkajú smart hodinky širokú škálu praktických funkcií. Vzhľadom na ich obstarávaciu cenu nie sú vybavené napríklad senzorom EKG. Ten nájdete v hodinkách Apple Watch 6 a 7, ich obstarávacia cena je však niekoľkonásobne vyššia.

Displej hodiniek je dostatočne veľký

Smart hodinky vás na prvý pohľad zaujmú 1,75" AMOLED displejom s rozlíšením 341 PPI. V tomto smere si hodinky oproti svojmu predchodcovi s 1,65" displejom mierne polepšili. Ak hľadáte ešte o niečo väčší displej, môžete siahnuť po Apple Watch 7, ktoré majú väčšiu verziu s 1,9" displejom.

Na displeji je tvrdené sklo, ktoré má praktickú ochranu proti odtlačkom prstov. Jas displeja sa dá jednoducho nastaviť, prípadne môžete využiť funkciu automatickej regulácie jasu.

Za zmienku stojí aj pekná grafika jednotlivých ikon a animácií, vďaka ktorej sa v smart hodinkách ľahko orientuje.

Ak hľadáte smart hodinky s okrúhlym displejom, vaše srdce si možno získajú elegantné hodinky Garmin Vivoactive 4S alebo Xiaomi Mi Watch. Pre fanúšikov outdoorových hodiniek sú tu hodinky Xiaomi Amazfit T-Rex, ktoré sú určené predovšetkým pre mužov.

V teste sme ich nabíjali po 6 dňoch

O skvelú výdrž inteligentných hodiniek sa stará 250 mAh batéria. Vďaka nej vydržia hodinky na jedno nabitie až 20 dní. V staršom modeli je batéria takmer porovnateľná a má kapacitu 246 mAh.

V praxi je však výsledná hodnota samozrejme ovplyvnená tým, ako zariadenie používate. Ak meriate fyzickú aktivitu niekoľkokrát týždenne, pochopiteľne dosiahnete nižšiu výdrž. Pri našom testovaní sme sa dostali na 6 dní, čo je pekná hodnota (rovnakú sme dosiahli s hodinkami Garmin Vivoactive 4S). Pri hodinkách Apple Watch 6 a Watch 7 musíte počítať s tým, že ich budete nabíjať každý deň. Odvďačia sa vám však širšou ponukou funkcií.

Nabíjanie prebieha pomocou priloženého magnetického napájacieho kábla, ktorý má na druhej strane klasický USB konektor (typ A). Bohužiaľ však tieto smart hodinky nie sú kompatibilné s rôznymi nabíjacími stojanmi a podložkami, ako sú napríklad populárne Apple Watch.

Kde kúpiť Xiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Hodnotenie
3.8/5
Napájací kábel je magnetický
Napájací kábel je magnetický

Smart hodinky sú vodotesné

Inteligentné hodinky sú vodotesné podľa parametra 50 m. To znamená, že si ich môžete vziať so sebou do sprchy alebo bazéna. V tomto ohľade je porovnateľný s väčšinou smart hodiniek. Odolnosť voči prachu výrobca bohužiaľ neuvádza.

Najčastejšie otázky

Ako dlho vydrží na jedno nabitie?

Smart hodinky vydržia na jedno nabitie (s vypnutým rozhraním Bluetooth) až 20 dní. Ak však budete využívať ich plný potenciál, môžete sa dostať na približne 6 dní, ako to bolo v našom testovaní.

Ktorú mobilnú aplikáciu si mám stiahnuť?

Na spárovanie inteligentných hodiniek Xiaomi Amazfit GTS 3 a mobilného telefónu je k dispozícii bezplatná aplikácia Zepp pre operačné systémy Android a iOS.

S akým mobilným telefónom sú smart hodinky kompatibilné?

Xiaomi Amazfit GTS 3 môžete spárovať s mobilným telefónom so systémom Android 7.0 a vyšším alebo iOS 12 a vyšším.

Podporuje zariadenie bezkontaktné platby?

Tieto smart hodinky bohužiaľ nepodporujú bezkontaktné platby.

Pre koho sú smart hodinky Xiaomi Amazfit GTS 3 vhodné?

Smart hodinky Xiaomi Amazfit GTS 3 by sme odporučili každému, kto chce mať pod kontrolou svoje zdravie. Pýšia sa moderným ľahkým dizajnom, vďaka ktorému sa pohodlne nosia na zápästí. Môžu sa tiež pochváliť pomerne dlhou výdržou batérie. Pri našom testovaní sa smart hodinky nabíjali až po 6 dňoch. Môžete si vybrať z množstva funkcií vrátane srdcového tepu, okysličenia krvi, úrovne stresu alebo počtu dychov za minútu. Hodinky sa výborne hodia aj na monitorovanie spánku.

Hlavnou nevýhodou týchto hodiniek je skutočnosť, že nemôžete odpovedať na prichádzajúce správy, ani prijať prichádzajúci hovor (ako to bolo možné v prípade modelu Amazfit GTS 2). Ak teda chcete inteligentné hodinky používať predovšetkým na komunikáciu, odporúčame vám siahnuť po hodinkách Apple Watch, kde môžete správu nadiktovať hlasom alebo ťuknúť priamo na displej. Ďalším drobným nedostatkom je nemožnosť inštalácie ďalších aplikácií.

Hodinky síce nepodporujú slovenčinu, ale vďaka intuitívnym ikonám sa v nich aj tak ľahko zorientujete. Vzhľadom na obstarávaciu cenu ide o skvelú voľbu pre každého, kto chce získať podrobné informácie o svojom zdraví.

Recenzie: smart hodinky Xiaomi Amazfit GTS 3
 • Kvalita spracovania
 • Batéria
 • Operačný systém
 • Kompatibilita
 • Pomer cena/výkon
3.8

Recenzia: smart hodinky Xiaomi Amazfit GTS 3

Xiaomi Amazfit GTS 3 sú smart hodinky, ktoré vás na prvý pohľad zaujmú veľkým ciferníkom v modernom hranatom dizajne. Môžu sa pochváliť širokou škálou funkcií. Zmerajú váš srdcový tep, počet dychov za minútu, úroveň stresu a hladinu kyslíka v krvi. A oceníte ich aj pre podrobné monitorovanie vášho spánku. Výhodou je aj intuitívne rozhranie, vďaka ktorému sa v ňom ľahko zorientujete.

Klady

 • Dlhá životnosť batérie
 • Veľký displej
 • Jednoduché ovládanie
 • GPS
 • Prehľadná mobilná aplikácia
 • Množstvo funkcií

Zápory

 • Nepodporuje bezkontaktné platby
 • Nemožnosť inštalovať ďalšie aplikácie
 • Hodinky nie sú v slovenčine
 • Nemožnosť telefonovať
Tento článok pripravil autor na základe skutočných skúseností s produktom. Hodnotenie môže byť ovplyvnené subjektívnymi dojmami autora.
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Šport a zdravý životný štýl ma sprevádzajú prakticky celý život. Keďže som fanúšikom moderných technológií, na ITmixe často recenzujem fitness náramky a inteligentné hodinky, ktoré sú pre mňa nepostrádateľným nástrojom v aktívnom živote. Okrem športu je mojím veľkým koníčkom aj cestovanie a spoznávanie nových miest.
Ako sa vám páčil tento článok?
5/5 - (1 hlasovanie)
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace recenzie

Recenzia: smart hodinky Xiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Hodnotenie: 3.8/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram