ITmix.cz logo

Recenzia: smart hodinky Xiaomi Watch S1 Pro

Silné stránky
 • Displej
 • Dotykové ovládanie
 • Solídna výdrž batérie
 • Mnoho funkcií a športových režimov
 • Vodotesnosť 5 ATM (50 m)
Slabé stránky
 • Problémy s prijímaním notifikácií a hovorov
 • Zhoršené ovládanie dotykom počas športovej aktivity
 • Nedotiahnuté funkcie pre šport a lifestyle
 • Nevýrazné vylepšenie oproti modelu S1

Smart hodinky Xiaomi Watch S1 Pro sú vyšším modelom hodiniek Xiaomi Watch S1 a na prvý pohľad zaujmú prémiovým elegantným dizajnom. Najmä v prípade recenzovaného variantu s hnedým koženým remienkom. Hodinky sľubujú aj množstvo lifestylových a športových funkcií, no bohužiaľ sa zdá, že výrobca "naháňal príliš veľa zajacov" a mnohé funkcie zostali nedokončené. Či už ide o viac ako 100 športových režimov, ktoré väčšinou merajú rovnaké ukazovatele alebo nepohodlné dotykové ovládanie počas športovej aktivity, či problémy s notifikáciami a prijímaním hovorov. No aj napriek tomu môžu byť hodinky užitočným a štýlovým doplnkom pre nenáročného používateľa.

Často kladené otázky

V čom sa líšia hodinky Xiaomi Watch S1 a Watch S1 Pro?

Hodinky Watch S1 Pro sú o niečo väčšie ako hodinky Xiaomi Watch S1 a dve okrúhle tlačidlá na boku sú nahradené digitálnou korunkou a oválnym tlačidlom. Väčšie rozmery hodiniek Xiaomi Watch S1 Pro sú výsledkom o niečo väčšieho 1,47-palcového AMOLED displeja s rozlíšením 480 × 480 pixelov. Naproti tomu hodinky Watch S1 majú 1,43-palcový AMOLED displej s rozlíšením 466 × 466 px. Model S1 Pro má tiež senzor teploty pokožky a dlhšiu výdrž batérie (14 oproti výrobcom deklarovaným 12 dňom).

Majú hodinky Xiaomi Watch S1 Pro NFC?

Áno, hodinky sú vybavené technológiou NFC a umožňujú bezkontaktné platby. Prekážkou je však kompatibilita - vaša banka musí byť kompatibilná so službou Xiaomi Pay. Kompatibilné banky nájdete na webovej stránke výrobcu.

Sú hodinky Xiaomi Watch S1 Pro vhodné na plávanie?

Hodinky sú vodotesné podľa parametra 50 metrov (5 ATM) a majú aj športové plavecké režimy, ktoré merajú počet dĺžok a plavecký štýl. Nami recenzovaný model má však kožený remienok, ktorý nie je veľmi vhodný do vody.

Aká je výdrž batérie hodiniek Xiaomi Watch S1 Pro?

Podľa výrobcu vydržia hodinky Xiaomi Watch S1 v režime smartwatch 14 dní. Reálna výdrž sa pohybuje od 4 do 7 dní v závislosti od použitia senzorov a športovej aktivity.

Balenie hodiniek

Hodinky sú zabalené v prémiovo vyzerajúcej štvorcovej škatuľke. Vo vnútri nájdete aj nabíjací kábel a návod. Na rozdiel od modelu S1 je v balení iba jeden kožený remienok. Zakúpiť sa dá aj športovejší čierny variant s fluórokaučukovým remienkom.

Technické parametre Xiaomi Watch S1 Pro

Hodinky Xiaomi Watch S1 Pro vsádzajú na pôsobivý AMOLED displej, množstvo funkcií a prémiový dizajn. Aj keď ponúkajú množstvo športových režimov, vďaka dizajnu (a koženému remienku na testovanom modeli) hodinky radíme skôr medzi lifestylové modely.

Parametre hodiniek Xiaomi Watch S1 Pro

Názov parametraHodnota
Typ remienkaKožený (22 mm, rýchloupínací)
OdolnosťVodotesnosť 5 ATM (vhodné na plávanie)
Displej1,47" AMOLED
Výdrž batérie14 dní pri bežnom používaní
Spôsob nabíjaniaBezdrôtové nabíjanie (kábel s magnetickým nabíjacím puzdrom je súčasťou balenia)
KonektivitaBluetooth 5.2, satelitné systémy Beidou/GPS/GLONASS/Galileo/QZSS, NFC,
Operačný systémMIUI Watch OS
Rozmery bez remienka46 × 46 × 11,28 mm
Hmotnosť bez remienka48 g (61 g s remienkom)

Spracovanie hodiniek

Hodinky vyzerajú elegantne. Telo hodiniek je kombináciou nehrdzavejúcej ocele a zafírového sklíčka (ktoré kryje aj okienko pre snímanie srdcového tepu), čo zvyšuje odolnosť proti poškriabaniu. Zadná strana hodiniek je čierna a materiál pripomína keramiku. K dispozícii je jediná možnosť veľkosti - 46 mm, ktorá je tak akurát. Hodinky nie sú príliš mohutné, ale ani príliš malé.

Na materiáloch sa nešetrilo - spracovanie je prémiové a ospravedlnilo by vyššiu cenovku.

Vzhľad hodiniek dokonale dopĺňa hnedý kožený remienok. Je široký 22 mm a vďaka jednoduchému mechanizmu ho možno ľahko vymeniť za iný. Teľacia koža je však na ruke veľmi príjemná a v porovnaní so silikónovými remienkami môže byť príjemnou zmenou. Ak máte záujem o športovejší vzhľad a praktickejší remienok napríklad do vody, siahnite po čiernej verzii s fluórokaučukovým remienkom.

Hodinky sú pomerne ťažké a budete vedieť, že ich máte na zápästí. Najmä keď nie sú pevne utiahnuté, trochu vám na ruke "poskakujú". Je to dosť nepríjemné najmä pri športe, ale pre niekoho môže byť dodatočná hmotnosť obťažujúca aj pri spánku. Vzhľadom na vyššiu hmotnosť je model vhodný skôr pre väčšie zápästia a ruky, a tak si tento model vyberú skôr muži.

Hodinky sa ovládajú predovšetkým dotykom, ale na pravej strane dole nájdete aj fyzické tlačidlo na spustenie aktivity a nad ním pekne spracovanú korunku. Po jej stlačení sa dostanete do ponuky aplikácií a jej otáčaním sa môžete v ponuke pohybovať. Príjemným prvkom je jemná haptická odozva korunky.

Kde kúpiť Xiaomi Watch S1 Pro
Xiaomi Watch S1 Pro
Hodnotenie
3.9/5

Displej a ovládacie prvky

Displej hodiniek Xiaomi Watch S1 Pro je jednou z najsilnejších stránok tohto modelu, preto sa mu budeme venovať podrobnejšie.

 • Uhlopriečka 1,47",
 • rozlíšenie 480 x 480 px,
 • jas 600 nitov
 • a technológia AMOLED.

To sú najdôležitejšie parametre, vďaka ktorým je displej naozaj skvelý. To isté platí aj pre dotykové ovládanie, ktoré funguje výborne (nasucho) s rýchlou odozvou a plynulosťou. Bohužiaľ, dotykové ovládanie stráca svoje pohodlie počas športových aktivít alebo v mokrých podmienkach, kedy sa aj ovládanie náhodne spustí samo a hrozí napríklad prerušenie činnosti.

Našťastie môžete dotykové ovládanie nahradiť tlačidlami, ale stále je čo zlepšovať. Intuitívne a pohodlné ovládanie tlačidlami ponúka napríklad väčšina modelov športových hodiniek Garmin.

Displej má funkciu neustáleho zapnutia a tiež automaticky prispôsobuje jas displeja okolitému svetlu.

Zafírové sklíčko je vybavené ochranou proti odtlačkom prstov, ale v našom teste sa nezdalo, že by prinieslo niečo nové z hľadiska priľnavosti odtlačkov prstov. Napríklad pri ovládaní hodiniek v daždi alebo so spotenou rukou ešte viac. V tomto smere hodnotíme displej ako štandardný, bez akejkoľvek ochrany.

Riešením je použitie analógových tlačidiel, čo však nie je také pohodlné ako napríklad u vyšších modelov Garmin, ktoré majú celkovo 5 tlačidiel.

Hodinky Xiaomi Watch S1 Pro bežia na operačnom systéme MIUI Watch OS. Menu s jednotlivými aplikáciami vyzerá ako prostredie hodiniek Apple Watch.

Nevýhodou je veľká podobnosť jednotlivých ikon v rozhraní samotného systému, čo môže niekedy spôsobiť problém trafiť sa na tú správnu. To sa dá vyriešiť možnosťou nastavenia skratiek a widgetov.

Jediný prípad, keď displej trochu zaostáva, je pri sledovaní na priamom slnku, keď sa sklo veľmi leskne a informácie na displeji musíte trochu hľadať pomocou natáčania hodiniek.

Výdrž batérie a nabíjanie

V hodinkách sa nachádza 500 mAh batéria, ktorá sľubuje slušnú výdrž. Výrobca uvádza 14 dní v režime smart hodiniek. Pri častejšom používaní, spúšťaní rôznych zdravotných funkcií a aktivít s využitím GPS však počítajte s výrazne nižšou výdržou.

V našom teste sme hodinky nosili cez noc, zapli sme konštantné meranie tepu, okysličenia krvi a stresu (telesnej záťaže) a denne sme s hodinkami absolvovali približne 1,5 hodiny športovej aktivity. Výsledok? Hodinky vydržali 4,5 dňa od plného nabitia, čo je stále veľmi slušné. Zároveň však pomerne ďaleko od hodnôt uvádzaných výrobcom.

Záleží však na mnohých faktoroch, ako je jas displeja, fungujúce senzory a ďalšie, vďaka ktorým môžete výdrž hodiniek výrazne predĺžiť smerom k deklarovaným 14 dňom.

Kde kúpiť Xiaomi Watch S1 Pro
Xiaomi Watch S1 Pro
Hodnotenie
3.9/5

Ani častejšie nabíjanie však až tak nevadí, keďže súčasťou balenia je kábel s bezdrôtovým nabíjacím pukom, ktorý dokáže hodinky nabiť z 0 na 100 % za hodinu a niekoľko minút. Bezdrôtová nabíjačka je vybavená magnetom, ktorý sa bezpečne pripevní k hodinkám. Kábel je potrebné pripojiť k napájaciemu adaptéru s USB-A portom (nie je súčasťou balenia).

Hodinky môžete nabíjať aj s vybranými telefónmi Xiaomi, stačí ich priložiť k zadnej strane telefónu. Funguje to však len s niektorými modelmi telefónov Xiaomi, ktoré podporujú reverzné nabíjanie - napríklad Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 12 Pro, Mi 11 Ultra, Mi 10 atď. Bohužiaľ, vzhľadom na absenciu takéhoto mobilného telefónu v redakcii sme túto funkciu nemohli otestovať. Môžeme však konštatovať, že funkcia reverzného nabíjania, ktorou disponuje mobilný telefón Samsung, hoci je koncepčne totožná, nie je s hodinkami kompatibilná.

Párovanie je bezproblémové

Prvým krokom na spárovanie zariadenia je stiahnutie aplikácie Mi Fitness do pamäte smartfónu. Aplikácia je k dispozícii pre systémy Android a iOS, takže ju nájdete v službe Google Play alebo App Store. Ak chcete do aplikácie pridať nové zariadenie, musíte si najprv vytvoriť nové konto a zadať svoje základné údaje (hmotnosť, výška, pohlavie). Ak ste si už vytvorili konto, môžete sa prihlásiť pomocou svojej e-mailovej adresy a hesla.

Počas testovania sme hodinky spárovali s telefónom Apple iPhone 13.

Po spárovaní môžete v aplikácii vykonať rôzne nastavenia
Po spárovaní môžete v aplikácii vykonať rôzne nastavenia

Aplikácia Mi Fitness rozširuje možnosti využitia hodiniek

Aplikácia Mi Fitness samozrejme umožňuje vykonávať rôzne nastavenia a tiež zobrazuje namerané hodnoty vo forme dlaždíc a ťuknutím na ne sa dostanete k podrobnostiam a detailným štatistikám (denným, týždenným, mesačným a ročným), ktoré na hodinkách neuvidíte.

Aplikácia Mi Fitness prezentuje všetky vaše merania v modernom a pomerne intuitívnom používateľskom rozhraní. Väčšina položiek ponúka aj historické údaje a grafy, takže môžete sledovať ich vývoj v čase. Môžete napríklad sledovať, ako sa vyvíja vaša srdcová frekvencia so zvyšujúcou sa úrovňou kondície. Aplikácia však, žiaľ, s údajmi ďalej nepracuje a neponúka napríklad vyhodnotenie výkonnosti alebo odporúčania aktivít.

Aplikácia tiež umožňuje stiahnuť si do telefónu viac ako 100 rôznych ciferníkov, takže vaše hodinky môžu ľahko vyzerať každý deň inak. Prípadne môžete meniť ciferníky hodiniek pre šport, dovolenku alebo prácu.

V aplikácii môžete tiež vyzvať svojich pripojených priateľov, súťažiť medzi sebou pri plnení cieľov a motivovať sa k lepším výkonom.

Vodotesnosť

Hodinky sú vodotesné podľa parametra 5 ATM (50 metrov), takže si môžete ísť zaplávať bez toho, aby ste si ich museli dať dole z ruky. Samozrejme, ak plánujete hodinky vystaviť vode, odporúčame vám verziu bez koženého remienka.

Medzi aktivitami nájdete plávanie, ktoré umožňuje sledovať užitočné ukazovatele, ako je napríklad tempo alebo počet preplávaných dĺžok bazéna.

Široká škála senzorov

Hodinky Xiaomi Watch S1 Pro sú vybavené pomerne bohatou škálou senzorov, ktoré sú základom mnohých ich funkcií. Niektoré z nich vám umožnia podrobne sledovať vaše športové aktivity, zatiaľ čo iné sú praktické z hľadiska vášho zdravia. Hodinky ponúkajú:

 • senzor srdcového tepu,
 • oxymeter,
 • akcelerometer,
 • gyroskop,
 • geomagnetický senzor (elektronický kompas),
 • atmosférický senzor (barometer),
 • svetelný senzor (na automatické nastavenie jasu),
 • a senzor teploty pokožky.

Posledný senzor teploty pokožky je novinkou oproti modelu Xiaomi Watch S1 a za správnych podmienok (izbová teplota, hodinky neboli v predchádzajúcich minútach na nabíjačke) meria pomerne spoľahlivo, napriek tomu ho neberte ako ukazovateľ zdravia, berte do úvahy aj to, že teplota na ruke môže byť až o 1 stupeň nižšia ako napríklad v podpazuší.

Viac ako 100 športových režimov a ďalšie funkcie

K dispozícii je celkovo 117 rôznych možností a v zozname prakticky nič nechýba. Toto číslo je však úprimne povedané len marketingovým lákadlom, pretože reálne pri väčšine aktivít nemeria žiadne špeciálne ukazovatele a orientuje sa len podľa tepovej frekvencie, trasy, spálených kalórií atď.

To však neznamená, že základné športové režimy, ako je plávanie, beh, chôdza alebo cyklistika, nie sú spracované dobre. O plávaní sme už hovorili a podobne funguje aj beh či chôdza, kde vidíte napríklad kadenciu, dĺžku kroku alebo prevýšenie.

Pri športoch so zmenami prevýšenia, ako je napríklad turistika, je algoritmus cvičenia upravený a optimalizovaný tak, aby počítal každý krok, ktorý vystúpite a umožnil tak presné monitorovanie.

Sekcia Beh vám tiež umožňuje používať tréningové plány na dosiahnutie základných a pokročilých tréningových cieľov s pokynmi, ako upraviť tepovú frekvenciu, aby ste zabezpečili lepšie tréningové výsledky. To môže pôsobiť ako účinný motivátor na zlepšenie.

GPS lokalizácia bez navigácie

Hodinky Watch S1 Pro majú podobne ako väčšina konkurenčných zariadení zabudovanú GPS. To znamená, že dokážu sledovať, kde ste boli na prechádzke, pri behu alebo jazde na bicykli bez toho, aby boli pripojené k telefónu. Údaje sa potom automaticky synchronizujú, akonáhle ste opäť v dosahu, a to úplne bez problémov. Hodinky využívajú dvojpásmové GPS pomocou 5 satelitných systémov (Beidou/GPS/GLONASS/Galileo/QZSS), takže sa môžete spoľahnúť na vysokú presnosť.

S navigáciou však nepočítajte. Svoju trasu si môžete pozrieť len spätne.

Kde kúpiť Xiaomi Watch S1 Pro
Xiaomi Watch S1 Pro
Hodnotenie
3.9/5

Meranie srdcovej frekvencie

Hodinky samozrejme neustále monitorujú vašu aktuálnu tepovú frekvenciu a môžete si tiež zobraziť graf vašej tepovej frekvencie za posledných niekoľko dní so zvýraznením najvyšších a najnižších hodnôt.

Na základe vašej srdcovej frekvencie hodinky vyhodnocujú záťaž vášho tela
Na základe vašej srdcovej frekvencie hodinky vyhodnocujú záťaž vášho tela

Okysličenie krvi

Pulzný oxymeter meria aktuálne okysličenie krvi, a to buď aktuálnu hodnotu alebo môžete nastaviť kontinuálne meranie (v tomto prípade si dajte pozor na nižšiu výdrž batérie). Hodnota z pulzného oxymetra sa zobrazuje ako percento nasýtenia kyslíkom. V aplikácii si potom môžete zobraziť ďalšie podrobnosti, napríklad trendy za niekoľko dní.

Monitorovanie spánku

Keď nosíte hodinky v noci, môžete využiť aj základnú analýzu spánku. Hodinky monitorujú, ako dlho ste spali a pomer hlbokého a ľahkého spánku, ako aj variabilitu srdcovej frekvencie.

Hodinky nemajú inteligentný budík, takže vám nezostáva nič iné, ako si nastaviť klasický budík.

Funkcie pro lifestyle

Telefonovanie a notifikácie

Veľkou výhodou hodiniek Xiaomi Watch S1 Pro je možnosť telefonovať priamo z hodiniek (ak je váš telefón pripojený cez bluetooth v blízkosti) a zobrazovať notifikácie. Počas testu sa nám však nepodarilo túto funkciu sprevádzkovať pri spárovaní s iPhonom 13, a to napriek niekoľkým reštartom, párovaniu hodiniek a všemožným povoleniam v telefóne a aplikácii. Hodinky jednoducho nereagovali na prichádzajúce hovory ani nás neupozornili na prichádzajúce notifikácie. Zaujímavé však je, že pri vyhľadávaní na hodinkách sa oznámenia zobrazovali a zmeškané hovory tiež.

Možno sa pýtate, či sú problémy spôsobené používaním platformy iOS. Výrobca však nijako nenaznačuje, že hodinky nie sú v tomto zmysle kompatibilné s iOS, ako je to v prípade iných výrobcov. Xiaomi Watch S1 Pro dokonca podľa samotného výrobcu integrujú Apple Health. Okrem toho sme sa s podobnou spätnou väzbou stretli aj u používateľov s mobilnými telefónmi na platforme Android.

Mohli sme teda otestovať uskutočňovanie odchádzajúcich hovorov (čo je možné len so zoznamom zmeškaných hovorov, hodinky nefungujú s kontaktmi). Skúmaním tejto témy sme dospeli k záveru, že nereagovanie na notifikácie a hovory nie je ojedinelý problém, preto túto funkciu hodnotíme ako nedotiahnutú a spoľahlivejším riešením pre tých, ktorí potrebujú z hodiniek vybavovať správy a hovory, by bol napríklad model Apple Watch SE, ktorý je cenovo porovnateľný. Testovanie na odchádzajúci hovor potom už prebehlo bez problémov a telefón môžete pohodlne prijať, pozor však na polohu hodiniek, môže sa stať, že si rukou zakryjete mikrofón, ktorý je trochu nešikovne umiestnený na spodnej časti tela hodiniek.

Prehrávač hudby

Prehrávanie hudby môžete ovládať aj priamo v hodinkách. Bohužiaľ, chýba mu vlastná pamäť, takže ste odkázaní na hudbu z pripojeného telefónu v dosahu bluetooth.

Můžete ovládat přehrávání hudby
Môžete ovládať prehrávanie hudby

Platby pomocou hodiniek

Hodinky Xiaomi Watch S1 Pro sú tiež jedny z hodiniek vybavených technológiou NFC potrebnou na bezkontaktné platby, takže si nemusíte brať peňaženku ani na nejaké občerstvenie.

V aplikácii Mi Fitness naskenujete platobnú kartu, vyplníte jej číslo, dátum platnosti a ďalšie potrebné údaje a nastavíte PIN, ktorý zadáte pri platení. Ktoré banky a karty hodinky podporujú, zistíte na webovej stránke výrobcu.

Kde kúpiť Xiaomi Watch S1 Pro
Xiaomi Watch S1 Pro
Hodnotenie
3.9/5
Hodinky môžete používať aj na platenie
Hodinky môžete používať aj na platenie

Ovládanie fotoaparátu v telefóne

Praktickou funkciou je ovládanie fotoaparátu v pripojenom telefóne, takže sa nemusíte ponáhľať s obstaraním fotografie pre samospúšť. Keď budete pripravení, jednoducho na diaľku stlačte tlačidlo spúšte z hodiniek.

Ovládanie spúšte fotoaparátu
Ovládanie spúšte fotoaparátu

Funkcie pre ženy

Ak chcete mať svoj cyklus pod kontrolou, môžete využiť funkciu monitorovania cyklu. Ak chcete začať, musíte v aplikácii Mi Fitness zadať základné informácie o svojom cykle. Hodinky potom sprístupnia kalendár, ktorý vás bude informovať o aktuálnej fáze vášho cyklu a jeho priebehu. V aplikácii si potom môžete prezerať históriu svojho cyklu, nastaviť pripomenutia alebo zaznamenávať sprievodné príznaky (bolesti, rýchlosť krvácania, náladovosť). Túto funkciu ponúkajú aj mnohé iné dámske smart hodinky s jemnejším vzhľadom.

Hodinky Watch S1 Pro umožňujú sledovať aj menštruačný cyklus
Hodinky Watch S1 Pro umožňujú sledovať aj menštruačný cyklus

Ďalšie praktické funkcie

Okrem vyššie uvedených funkcií ponúkajú hodinky aj niekoľko praktických nástrojov, ktoré vám môžu uľahčiť každodenné fungovanie. Medzi ne patrí napr:

 • svietidlo,
 • nájdi môj telefón,
 • informácie o počasí (s pripojeným telefónom)
 • výškomer a merač tlaku vzduchu,
 • hlasový asistent Amazon Alexa (nie je k dispozícii v Slovenskej republike),
 • dychové cvičenia
 • alebo hlasový záznamník.

Záver – pre koho sú hodinky Xiaomi Watch S1 Pro vhodné?

Hodinky Xiaomi Watch S1 Pro by sme odporučili menej náročným používateľom, ktorí chcú elegantné hodinky s univerzálnymi funkciami. Paradoxne, problémom hodiniek je práve to, že ponúkajú veľa funkcií, ale väčšina z nich nie je úplne vyladená. Športovo orientovaní používatelia skôr siahnu po lepšie vybavených modeloch Garmin.

Tí, ktorí hľadajú lifestylové hodinky, s ktorými môžu aj spoľahlivo komunikovať, si vyberú napríklad lepšie hodnotené Apple Watch SE (pre majiteľov iPhonov) alebo Samsung Galaxy Watch 5 Pro (pre majiteľov telefónov so systémom Android). Xiaomi Watch S1 Pro tak zostávajú niekde uprostred, ale pre bežného používateľa nebudú sklamaním. Príjemné používateľské rozhranie, skvelý displej, množstvo užitočných funkcií na sledovanie športových výkonov, zdravia a spánku spolu s atraktívnou cenovkou z nich určite robia zaujímavú kúpu.

Recenzia smart hodinek Xiaomi Watch S1 Pro
 • Kvalita spracovania
 • Batéria
 • Operačný systém
 • Kompatibilita
 • Pomer cena/výkon
3.9

Smart hodinky s prémiovým dizajnom

Smart hodinky Xiaomi Watch S1 Pro sú vyšším modelom hodiniek Xiaomi Watch S1 a na prvý pohľad zaujmú prémiovým elegantným dizajnom. Najmä v prípade recenzovaného variantu s hnedým koženým remienkom. Hodinky sľubujú aj množstvo lifestylových a športových funkcií, no bohužiaľ sa zdá, že výrobca "naháňal príliš veľa zajacov" a mnohé funkcie zostali nedokončené. Či už ide o viac ako 100 športových režimov, ktoré väčšinou merajú rovnaké ukazovatele alebo nepohodlné dotykové ovládanie počas športovej aktivity, či problémy s notifikáciami a prijímaním hovorov. No aj napriek tomu môžu byť hodinky užitočným a štýlovým doplnkom pre nenáročného používateľa.

Klady

 • Displej
 • Dotykové ovládanie
 • Solídna výdrž batérie
 • Mnoho funkcií a športových režimov
 • Vodotesnosť 5 ATM (50 m)

Zápory

 • Problémy s prijímaním notifikácií a hovorov
 • Zhoršené ovládanie dotykom počas športovej aktivity
 • Nedotiahnuté funkcie pre šport a lifestyle
 • Nevýrazné vylepšenie oproti modelu S1
Tento článok pripravil autor na základe skutočných skúseností s produktom. Hodnotenie môže byť ovplyvnené subjektívnymi dojmami autora.
Autor: Martin Knížátko
Autor: Martin Knížátko
Rád skúšam nové veci a technologické hračky zo všetkého najradšej. Keď o nich navyše môžem písať a pomôcť ľuďom urobiť správne rozhodnutie, teší ma to. Preto píšem pre ITmix a testujem rôzne vybavenie v teréne na juhomoravskej Pálave, kde aj jazdím na bicykli, behám, chodím... žijem.
Ako sa vám páčil tento článok?
5/5 - (1 hlasovanie)
1 komentář – Recenzia: smart hodinky Xiaomi Watch S1 Pro
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace recenzie

Recenzia: smart hodinky Xiaomi Watch S1 Pro
Xiaomi Watch S1 Pro
Hodnotenie: 3.9/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram