ITmix.cz logo

Recenzia: smart hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini

Silné stránky
 • Dlhá výdrž batérie
 • Gorilla Glass 3
 • Veľký displej
 • Jednoduché ovládanie
 • GPS
 • Prehľadná mobilná aplikácia
 • Ultratenký dizajn
 • Monitorovanie viac ako 70 športov
 • Podpora slovenčiny
Slabé stránky
 • Nepodporujú bezkontaktné platby
 • Nemožnosť inštalovať ďalšie aplikácie
 • Len základné senzory
 • Žiadny mikrofón
Tento produkt má nástupcu

Šikovné smart hodinky pre nenáročných používateľov. Takto by sme opísali hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini. Na prvý pohľad vás zaujme dostatočne veľký hranatý displej, ktorý je vybavený sklom Gorilla Glass. Pýši sa jednoduchým ovládaním a ultratenkým dizajnom, vďaka ktorému perfektne padne na každé zápästie. K mobilnému telefónu sa pripája pomocou ľahko použiteľnej aplikácie Zepp.

Súčasťou balenia je jeden remienok

Inteligentné hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini sa predávajú v minimalistickej bielej škatuľke s rozmermi 8,5 × 17 × 3 cm. Čo sa týka hmotnosti balenia, tá je vzhľadom na produkt pomerne nízka. Celá škatuľka a výrobok vážia približne 150 gramov.

Po rozbalení škatule na vás budú čakať samotné hodinky (zabalené v plastovom vrecku). Zároveň sa môžete tešiť na magnetický napájací kábel a návod na použitie (okrem iných jazykov aj v slovenčine).

Súčasťou balenia je iba jeden remienok. Ak si však zaobstaráte iný farebný variant, remienok si môžete jednoducho vymeniť.

Smart hodinky sa na zápästie upevňujú ako klasické hodinky, takže si ich môžete utiahnuť podľa svojich potrieb. Dodávaný remienok dokonale padne na zápästia s obvodom 15,5 až 21,5 cm.

Technické parametre Xiaomi Amazfit GTS 2 mini

Smart hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini dostali do vienka niekoľko skvelých funkcií. Na prvý pohľad vás zaujme veľký AMOLED displej s uhlopriečkou 1,55", ktorý je navyše vybavený sklom Gorilla Glass 3.

Ich výhodou je aj veľmi dobrá výdrž batérie, ktorá na jedno nabitie vydrží až 21 dní. Tešiť sa môžete aj na ultratenký dizajn (len 0,9 cm).

Názov parametraHodnota
Typ remienkaSilikónový
OdolnosťVodotesnosť 50 metrov
DisplejDotykový AMOLED displej, uhlopriečka 1,55"
Výdrž batérieAž 21 dní
Spôsob nabíjaniaMagnetický napájací kábel
KonektivitaBluetooth 5.0
Operačný systémAmazfit OS
Rozmery bez remienka3,6 × 4 × 0,9 cm
Hmotnosť bez remienka19,5 g

Štíhly dizajn z vysokokvalitného hliníka

Prednosťou týchto smart hodiniek je nepochybne atraktívny a moderný dizajn, vďaka ktorému hodinky na prvý pohľad pripomínajú mnohonásobne drahšie hodinky Apple Watch. Vďaka veľmi nízkej hmotnosti 19,5 g sa pohodlne nosia na zápästí a nijako vás neobmedzujú pri každodenných aktivitách. Čo sa týka tvaru ciferníka, výrobca zvolil hranatý dizajn. V porovnaní s hodinkami Xiaomi Amazfit GTS 2 sú tieto inteligentné hodinky približne o 5 gramov ľahšie.

Puzdro hodiniek je vyrobené z kvalitného hliníka, displej potom využíva sklo Gorilla Glass tretej generácie, ktoré vyniká vysokou odolnosťou. Na pravej strane sa nachádza tlačidlo, ktorým sa dostanete do hlavnej ponuky. Aj toto tlačidlo je kvalitné, príjemne sa stláča a má dobrú odozvu. Silikónový remienok je pohodlný na zápästí a jeho výhodou je nízka hmotnosť.

Pri našom testovaní sme si vybrali hodinky s matným zeleným remienkom, ktoré si od okolia vyslúžili veľa chvály.

Smart hodinky sa spárujú so systémom Android aj iOS

Uvedenie inteligentných hodiniek do prevádzky je pomerne jednoduché a rozhodne sa ho nemusíte obávať. O všetko sa postará Bluetooth vo verzii 5.0. Najprv je potrebné zariadenie nabiť. Medzitým si do mobilného telefónu stiahnite mobilnú aplikáciu Zepp, ktorá je dostupná na Google Play a App Store. Nemajte obavy, aplikácia je úplne zadarmo.

Po jej otvorení budete vyzvaní na vytvorenie používateľského účtu. Je to však len otázka chvíľky. Potom aplikáciu spárujete so svojimi smart hodinkami. Počas nášho testovania sa nám zobrazilo upozornenie naskenovať QR kód, ktorý sa zobrazil na hodinkách. Po jeho naskenovaní sa všetko pripojilo a my sme mohli začať používať aplikáciu.

Tieto smart hodinky je možné spárovať s mobilným telefónom pomocou systému Android alebo iOS. Výrobca uvádza, že zariadenie je kompatibilné s týmito verziami operačných systémov: Android 11.0, Android 10.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, Android 6.0, Android 5.0, iOS 15, iOS 14, iOS 13, iOS 12, iOS 11 a iOS 10.

Na párovanie sme použili iPhone 11 so systémom iOS 15.0.1 a všetko prebehlo bez problémov.

Osvojiť si samotné funkcie inteligentných hodiniek tiež nie je ťažké. Bočným tlačidlom sa jednoducho dostanete do hlavnej ponuky. Požadovanú funkciu potom vyberiete jednoduchým kliknutím na dotykovom displeji. Výhodou je plná podpora slovenčiny.

Hodinky sú tiež skvelým módnym doplnkom
Hodinky sú tiež skvelým módnym doplnkom

Operačný systém Amazfit OS je prehľadný

Hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini využívajú operačný systém Amazfit OS. Jeho výhodou je veľmi jednoduché a intuitívne rozhranie, v ktorom nie je problém sa orientovať. Nevýhodou je nemožnosť inštalácie akýchkoľvek ďalších aplikácií. Tento operačný systém tiež nepodporuje bezkontaktné platby. Jeho rozhranie je v slovenčine, takže sa nemusíte obávať jazykovej bariéry.

V aplikácii nájdete množstvo štatistík

Operačný systém Amazfit OS bohužiaľ nepodporuje sťahovanie ďalších aplikácií do hodiniek. V mobilnej aplikácii si však môžete stiahnuť aspoň nové ciferníky hodiniek, ktoré sa líšia svojím dizajnom.

Pokiaľ ide o mobilnú aplikáciu Zepp, je pomerne intuitívna a ľahko sa v nej orientuje. Nájdete v nej napríklad informácie týkajúce sa srdcového tepu, spánku, hladiny kyslíka v krvi a úrovne stresu. K dispozícii je aj historický prehľad vašich športových aktivít, počet krokov a spálených kilokalórií. Ženy ocenia aj možnosť sledovať údaje o svojom menštruačnom cykle.

Kde kúpiť Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Hodnotenie
3.7/5

Funkcie Xiaomi Amazfit GTS 2 mini

Poďme sa teraz podrobne pozrieť na všetky funkcie, ktoré tieto smart hodinky ponúkajú. Vo všeobecnosti sú funkcie prakticky rovnaké ako v prípade Xiaomi Amazfit GTS 2. Hlavný rozdiel spočíva v tom, že tento model nemá mikrofón, a preto neumožňuje prijímať hovory. Hodinky vás môžu iba upozorniť na prichádzajúci hovor. Podobne nemôžete odpovedať na prichádzajúce SMS správy (to však nemôžete ani v prípade Xiaomi Amazfit GTS 2).

V porovnaní so zariadením Xiaomi Amazfit GTS 2 majú tieto smart hodinky niečo navyše. Sú to dychové cvičenia, možnosť sledovania menštruačného cyklu a funkcia na diaľkové ovládanie fotoaparátu v mobilnom telefóne.

V hlavnom menu sa ľahko zorientujete
V hlavnom menu sa ľahko zorientujete

Krokomer

Inteligentné hodinky dokážu merať počet krokov, ktoré ste počas dňa prešli. Aktuálna hodnota sa zobrazuje na hlavnej obrazovke. Z hľadiska presnosti merania bol pri našom testovaní výsledok prakticky totožný s tým, ktorý zobrazuje aplikácia Zdravie v telefóne iPhone.

Meranie srdcovej frekvencie

Xiaomi Amazfit GTS 2 mini meria srdcovú frekvenciu v pravidelných intervaloch počas celého dňa. Priamo na domovskej obrazovke sa zobrazuje prehľadný graf, ktorý ukazuje približnú tepovú frekvenciu počas celého dňa.

Ak chcete získať čo najaktuálnejšie údaje, môžete kedykoľvek spustiť meranie srdcovej frekvencie a chvíľu počkať na výsledok.

Meranie srdcovej frekvencie funguje skvele
Meranie srdcovej frekvencie funguje skvele

Meranie okysličenia krvi

Smart hodinky sú vybavené monitorom SpO2, ktorý dokáže merať aktuálne okysličenie krvi. Funkciu môžete jednoducho zapnúť a počkať na výsledok, ktorý sa čoskoro zobrazí na displeji.

Dokážu tiež merať okysličenie krvi
Dokážu tiež merať okysličenie krvi

Hodinky prehľadne analyzujú váš spánok

Ak nosíte zariadenie v noci, môžete s jeho pomocou ľahko sledovať analýzu svojho spánku. Aby vás počas spánku nerušili žiadne notifikácie, môžete hodinky vypnúť.

Po prebudení si potom môžete v mobilnej aplikácii zobraziť štatistiky svojho spánku. Uvidíte, ako dlho ste spali ľahko a hlboko, ako aj to, koľkokrát ste sa počas noci zobudili. Zistíte tiež, ako dlho trval váš spánok celkovo, a aplikácia vám poskytne tipy na kvalitnejší spánok.

Pri našom testovaní však výsledok nebol úplne presný. Napriek niekoľkým nočným prebudeniam hodinky túto skutočnosť nezaregistrovali. Chyba bola pravdepodobne aj v samotnom výpočte dĺžky spánku. Podľa hodiniek redaktorka zaspala o 21:53, v skutočnosti to však bolo odhadom približne o 30 až 45 minút neskôr.

Môžete sledovať štatistiky svojho spánku
Môžete sledovať štatistiky svojho spánku

Cvičenia a záznamy o cvičení

Ak sa venujete určitému športu, môžete na hodinkách spustiť režim cvičenia a merať svoje výkony. V prípade outdoorových aktivít môžete využiť zabudovaný senzor GPS, vďaka ktorému je meranie pomerne presné.

Kde kúpiť Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Hodnotenie
3.7/5

V tomto ohľade sa smart hodinky zásadne líšia od fitnes náramkov, ktoré často nemajú senzor GPS a pripájajú sa k nemu prostredníctvom mobilného telefónu (ktorý preto musíte mať neustále pri sebe). Pri týchto inteligentných hodinkách však táto nepríjemná "povinnosť" odpadá.

Čo sa týka športu, ich ponuka je pomerne široká a môžete si zmerať viac ako 70 rôznych aktivít. Pre väčšiu prehľadnosť sú športy v hodinkách rozdelené do kategórií podľa ich zamerania:

 • chôdza a beh,
 • cyklistika,
 • halové športy,
 • outdoorové športy,
 • plávanie,
 • zimné športy,
 • loptové hry,
 • tanec,
 • box
 • a iné.

Ak zapnete režim cvičenia, hodinky začnú sledovať váš čas, spálené kalórie a aktuálnu tepovú frekvenciu. Športovú aktivitu môžete na hodinkách aj pozastaviť. Skvelou funkciou hodiniek je možnosť ovládať hudbu, ktorú máte počas cvičenia spustenú v mobilnom telefóne. Nemôžete však spustiť režim cvičenia na pozadí a zapnúť stopky napríklad pre intervalový tréning.

Táto funkcia skvele funguje napríklad s mobilnou aplikáciou Spotify. Skúšali sme aj prehrávanie skladby na YouTube, ale hodinky túto možnosť nerozpoznali.

Hodinky obsahujú aj históriu tréningov, kde si môžete spätne prezerať svoje športové výkony.

V rámci nášho testovania sme hodinky zobrali na prechádzku do prírody, aby sme otestovali senzor GPS. Spustenie aktivity bolo bezproblémové a hodinky nás počas chôdze každých 10 minút upozorňovali na naše aktuálne tempo. Po skončení aktivity sa priamo na hodinkách zobrazil záznam trasy, ktorý je k dispozícii aj v mobilnej aplikácii (vrátane mapy).

Meranie športovej aktivity funguje skvele
Meranie športovej aktivity funguje skvele

Meranie skóre PAI

Tieto smart hodinky dokážu merať skóre PAI (alebo Personal Activity Intelligence). Ide o algoritmus, ktorý vyhodnocuje vašu aktivitu s ohľadom na fyzickú zdatnosť. Pracuje s údajmi týkajúcimi sa vašej srdcovej frekvencie, intenzity dennej aktivity a fyziologických údajov (výška, hmotnosť, pohlavie). Tieto fyziologické údaje nastavíte pri prvom spustení mobilnej aplikácie.

Je však škoda, že nás inteligentné hodinky neupozorňujú na to, aby sme sa počas dňa venovali nejakému športu. Jediné upozornenia, ktoré hodinky pravidelne posielajú, sú upozornenia na dlhé sedenie a potrebu pohybu.

Monitorovanie stresovej záťaže

Zariadenie dokáže merať aj vašu aktuálnu stresovú záťaž. Na jej výpočet pracuje s výkyvmi srdcovej frekvencie v rámci určitého časového úseku. Funkciu môžete na hodinkách jednoducho zapnúť a počkať na výsledok vrátane interpretácie.

Hodinky tiež zistia vašu stresovú záťaž
Hodinky tiež zistia vašu stresovú záťaž

Dychové cvičenie

Ak sa chcete počas dňa upokojiť, môžete na hodinkách spustiť dychové cvičenie. Najprv nastavíte trvanie (1 až 5 minút) a potom vás hodinky prevedú cvičením (ukážu vám, kedy sa máte nadýchnuť a vydýchnuť).

Kde kúpiť Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Hodnotenie
3.7/5

Zariadenie vás na vykonanie dychového cvičenia neupozorňuje. Ak ho chcete používať, musíte si ho zapnúť sami.

Budú vás viesť počas dychového cvičenia
Budú vás viesť počas dychového cvičenia

Monitorovanie menštruačného cyklu

Ak ste žena, oceníte možnosť prehľadne sledovať svoj menštruačný cyklus. Na hodinkách môžete nastaviť dátum poslednej menštruácie, jej trvanie a dĺžku menštruačného cyklu. Zariadenie vám potom poskytne informácie o tom, kedy nastane vaše plodné obdobie, ovulácia a ďalšia menštruácia.

Ženy ocenia možnosť sledovať svoj menštruačný cyklus
Ženy ocenia možnosť sledovať svoj menštruačný cyklus

Upozornia vás na prichádzajúce správy a hovory

Vďaka prepojeniu inteligentných hodiniek s mobilným telefónom vám zariadenie zobrazí aj rôzne upozornenia týkajúce sa prichádzajúcich správ a hovorov. V mobilnej aplikácii Zepp môžete nastaviť, z ktorých aplikácií chcete dostávať notifikácie a z ktorých nie.

V prípade správ hodinky nezobrazujú celú správu (ak je dlhšia), ale len jej úryvok. Pokiaľ ide o emoji, podporované sú len niektoré.

Ďalšie funkcie

Smart hodinky majú aj niekoľko ďalších funkcií. Patrí medzi ne počasie, ovládanie hudby, odpočítavanie, stopky alebo budík (klasický, nie inteligentný). Využiť môžete aj takzvaný Pomodoro tracker, ktorý vám pomôže zmerať čas potrebný na sústredenie. Tento čas si môžete nastaviť od 5 do 60 minút.

Inteligentné hodinky majú aj funkciu Nájsť môj telefón. Po jej aktivácii by mal telefón začať vibrovať. Pri našom testovaní však v skutočnosti nefungovala a smart hodinky mobilný telefón nenašli.

Hodinky môžete použiť aj na diaľkové ovládanie spúšte fotoaparátu, čo oceníte napríklad pri skupinovom fotografovaní. Súčasťou výbavy je aj kompas a ukazovateľ svetového času. Ak používate službu Google Alexa, môžete hodinky použiť na spustenie hlasového asistenta.

Kvalitný optický senzor na meranie tepovej frekvencie

Hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini sú vybavené nasledujúcimi senzormi:

 • akcelerometer (používa sa na detekciu pohybu),
 • GPS (používa sa na monitorovanie vonkajších aktivít),
 • gyroskop (na navigáciu),
 • kompas (na navigáciu),
 • glonass (na určovanie polohy)
 • a oxymeter (používa sa na meranie okysličenia krvi).

Smart hodinky používajú optický senzor BioTracker 2 PPG na meranie srdcovej frekvencie. Ak je vaša srdcová frekvencia nezvyčajne zvýšená, hodinky vás automaticky upozornia.

Vzhľadom na relatívne nízku obstarávaciu cenu nie sú hodinky vybavené ďalšími modernými senzormi, ako je biometrický čip alebo elektródy, ktoré by snímali EKG. Podobne sa na tomto zariadení nedočkáte ani merania hladiny cukru v krvi.

Kde kúpiť Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Hodnotenie
3.7/5

AMOLED displej s 2,5D zakriveným sklom

Výhody displeja sme už trochu načrtli, ale pre poriadok si zhrňme všetky dôležité informácie. Hodinky sú vybavené kvalitným AMOLED displejom s 2,5D zakriveným sklom a uhlopriečkou 1,55" (displej Xiaomi Amazfit GTS 2 má uhlopriečku 1,65"). Rozlíšenie displeja je 354 × 306 px. Za veľkú výhodu považujeme sklo Gorilla Glass 3, ktoré vyniká vysokou odolnosťou pri zachovaní veľmi nízkej hrúbky.

Displej je výborne čitateľný na dennom svetle, ale aj v noci. Rovnako ako v prípade Xiaomi Amazfit GTS 2 si môžete jeho jas nastaviť podľa svojich potrieb, prípadne zvoliť funkciu automatického nastavenia jasu. Kvalita grafiky je na prvý pohľad veľmi pekná a v jednotlivých ikonách sa ľahko orientuje.

Displej je dostatočne veľký a jasný
Displej je dostatočne veľký a jasný

V našom teste vydržala batéria 6 dní

Smart hodinky sú vybavené špičkovou batériou s kapacitou 220 mAh ( Xiaomi Amazfit GTS 2 má batériu s kapacitou 246 mAh). Vďaka nej zariadenie vydrží na jedno nabitie až 14 dní. Ak by ste mali vypnuté Bluetooth, toto číslo sa môže vyšplhať až na 21 dní. Treba poznamenať, že v praxi výdrž batérie nie je až taká vysoká. Pri našom testovaní sme dosiahli výdrž 6 dní na jedno nabitie. Aj to je však na tieto zariadenia veľmi pekná hodnota.

Výdrž batérie ovplyvňuje počet zapnutých senzorov a meraní. V našom testovaní sa preto hodinky najrýchlejšie vybíjali počas meraní outdoorových aktivít, pri ktorých je zapnutá aj GPS navigácia.

Na nabíjanie používate priložený magnetický napájací kábel, ktorý má na druhej strane klasický USB konektor (plné nabitie dosiahnete približne za 2 hodiny). Bohužiaľ, hodinky nie sú kompatibilné s rôznymi nabíjacími podložkami alebo stojanmi.

Napájací kábel je magnetický
Napájací kábel je magnetický

Inteligentné hodinky možno bezpečne ponoriť aj do vody

Smart hodinky sú vodotesné podľa parametra 50 metrov. Vďaka tomu s nimi môžete vykonávať aj najrôznejšie vodné športy. V tomto ohľade ide o pomerne bežnú hodnotu, a to ako v prípade inteligentných hodiniek, tak aj fitness náramkov. Odolnosť voči prachu výrobca bohužiaľ neuvádza.

Často kladené otázky

Ako dlho vydrží na jedno nabitie?

Výrobca deklaruje maximálnu výdrž 14 dní na jedno nabitie. Ak vypnete pripojenie Bluetooth, táto hodnota sa môže vyšplhať až na 21 dní. Ak však budete hodinky aktívne používať, bude to podstatne menej. Pri našom testovaní sme dosiahli výdrž 6 dní na jedno nabitie.

Ktorú mobilnú aplikáciu si mám stiahnuť?

Na spárovanie smart hodiniek a mobilného telefónu použite aplikáciu Zepp, ktorá je k dispozícii zadarmo pre Android aj iOS.

S akým mobilným telefónom sú smart hodinky kompatibilné?

Inteligentné hodinky sú kompatibilné s mobilným telefónom, ktorý je vybavený nasledujúcimi operačnými systémami: Android 11.0, Android 10.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, Android 6.0, Android 5.0, iOS 15, iOS 14, iOS 13, iOS 12, iOS 11 a iOS 10.

Podporuje zariadenie bezkontaktné platby?

Žiaľ, nie. Tieto smart hodinky bežia na operačnom systéme Amazfit OS, ktorý nepodporuje bezkontaktné platby.

Kde kúpiť Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Hodnotenie
3.7/5

Pre koho sú smart hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini vhodné?

Toto zariadenie nájde uplatnenie najmä u amatérskych športovcov, ktorí si chcú merať svoje výkony a sledovať svoj zdravotný stav. Výhodou Xiaomi Amazfit GTS 2 mini je relatívne nízka obstarávacia cena a dostatok funkcií, ktoré ponúka. Za výhodu považujeme aj veľký AMOLED displej, vďaka ktorému sa hodinky ľahko používajú. Výrobca pokryl displej kvalitným sklom Gorilla Glass 3, ktoré vyniká vysokou odolnosťou. Ak sa rozhodnete sledovať svoju fyzickú aktivitu, môžete si vybrať z viac ako 70 rôznych športov. Výhodou je aj prehľadná a intuitívna mobilná aplikácia.

Na druhej strane so sebou tieto smart hodinky prinášajú aj niekoľko nevýhod, čo je vzhľadom na nízku cenu pochopiteľné. Hodinky pracujú s operačným systémom Amazfit OS, ktorý nepodporuje bezkontaktné platby, ani neumožňuje inštaláciu ďalších aplikácií. Hodinky nemajú mikrofón, a preto neumožňujú prijímať hovory.

Recenzia: smart hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
 • Kvalita spracovania
 • Batéria
 • Operačný systém
 • Kompatibilita
 • Pomer cena/výkon
3.7

Kvalitné smart hodinky za rozumnú cenu

Šikovné smart hodinky pre nenáročných používateľov. Takto by sme opísali hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini. Na prvý pohľad vás zaujme dostatočne veľký hranatý displej, ktorý je vybavený sklom Gorilla Glass. Pýši sa jednoduchým ovládaním a ultratenkým dizajnom, vďaka ktorému perfektne padne na každé zápästie. K mobilnému telefónu sa pripája pomocou ľahko použiteľnej aplikácie Zepp.

Klady

 • Dlhá výdrž batérie
 • Gorilla Glass 3
 • Veľký displej
 • Jednoduché ovládanie
 • GPS
 • Prehľadná mobilná aplikácia
 • Ultratenký dizajn
 • Monitorovanie viac ako 70 športov
 • Podpora slovenčiny

Zápory

 • Nepodporujú bezkontaktné platby
 • Nemožnosť inštalovať ďalšie aplikácie
 • Len základné senzory
 • Žiadny mikrofón
Tento článok pripravil autor na základe skutočných skúseností s produktom. Hodnotenie môže byť ovplyvnené subjektívnymi dojmami autora.
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Šport a zdravý životný štýl ma sprevádzajú prakticky celý život. Keďže som fanúšikom moderných technológií, na ITmixe často recenzujem fitness náramky a inteligentné hodinky, ktoré sú pre mňa nepostrádateľným nástrojom v aktívnom živote. Okrem športu je mojím veľkým koníčkom aj cestovanie a spoznávanie nových miest.
Ako sa vám páčil tento článok?
4.8/5 - (6 hlasovanie)
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace recenzie

Recenzia: smart hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Hodnotenie: 3.7/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram