ITmix.cz logo

Recenzia: smart hodinky Garmin Forerunner 55

Silné stránky
 • Zaujímavá cena
 • Pohodlné nosenie
 • Odhad VO2 max
 • Relatívne presné senzory
 • Lokalizácia GPS
 • Rozsah športových funkcií
Slabé stránky
 • Horší displej
 • Bez NFC
 • Nepodporujú navigáciu

Garmin Forerunner 55 sú smart hodinky pre viacero športov, ktoré sú k dispozícii za veľmi atraktívnu cenu. Vďaka kompaktnému telu, nízkej hmotnosti a 20 mm širokému remienku sú hodinky vhodné pre štíhlejšie zápästia. Transflexný displej hodiniek je veľmi dobre čitateľný aj na priamom slnečnom svetle a je vyrobený z chemicky tvrdeného skla. Hodinky vydržia ponorenie do hĺbky až 50 metrov a dokážu monitorovať aj plávanie v bazéne.

Pokiaľ ide o ďalšie športové aktivity, ponuka je široká. Hlavným zameraním hodiniek je beh, počas ktorého dokážu zmerať najväčšie množstvo údajov. K dispozícii je odhad VO2 max, GPS sledovanie trasy alebo predikcia vášho výkonu. Hodinky sú skvelou voľbou pre menej náročných používateľov.

Často kladené otázky a odpovede

Sú hodinky Garmin Forerunner 55 vodotesné?

Áno, hodinky sú kalibrované pre maximálny tlak 5 ATM, čo zodpovedá hĺbke 50 metrov. Sú preto vhodné aj na plávanie v bazéne.

Môžem na svojom zariadení Garmin Forerunner 55 prehrávať hudbu?

Nie, zariadenie Forerunner 55 je vybavené úložiskom, ktoré slúži len na ukladanie štatistík a záznamov o aktivitách alebo zdravotných ukazovateľov. Hodinky nie je možné spárovať s bezdrôtovými slúchadlami.

Aká je výdrž batérie hodiniek Garmin Forerunner 55?

Výrobca uvádza maximálnu výdrž 14 dní. V našom teste výdrže vydržali hodinky približne 11 dní, čo je solídny výkon.

Aký je rozdiel medzi hodinkami Garmin Forerunner 55 a Forerunner 45?

Forerunner 45 je predchodca nášho recenzovaného modelu. Ide o kompaktný model s väčšinou základných funkcií. Sú o niečo menšie, ponúkajú kratšiu výdrž batérie, nemajú rýchloupínací remienok, sú lacnejšie, ale nepodporujú funkcie, ako je sledovanie zdravotného stavu žien alebo predpovedanie výkonu. Model 55 je výrazným zlepšením oproti predchádzajúcej generácii.

Obsah balenia je typický pre hodinky Forerunner

Ako je to v prípade väčšiny hodiniek Forerunner, aj model 55 sa dodáva v kompaktnom balení, ktoré obsahuje len to najnutnejšie. Balenie vyzerá pevne a kvalitne. Pri rozbaľovaní sme narazili na nasledujúce položky:

 • garmin Forerunner 55 smartwatch,
 • napájací kábel
 • a používateľskú príručku.

Technické špecifikácie modelu Forerunner 55

Funkcie a parametre smart hodiniek výrazne prispievajú k tomu, do ktorej triedy konkrétny model patrí. Forerunner 55 tak patrí do nižšej triedy, ktorá je vhodná pre menej náročných používateľov, ktorí by chceli na hodinkách ušetriť. Ak si nie ste istí, ktoré inteligentné hodinky si vybrať, pripravili sme pre vás stručného sprievodcu výberom.

Názov parametraHodnota
Typ remienkaSilikónový
OdolnosťVodotesnosť 50 metrov
DisplejTransflexný s uhlopriečkou 1,04"
Výdrž batérieAž 14 dní
Spôsob napájaniaNapájací kábel
KonektivitaBluetooth 5.0, Wi-Fi, GPS, Glonass, Galileo, ANT+
Operačný systémGarmin OS
Rozmery bez remienka42 x 42 x 11,6 mm
Hmotnosť bez remienka37 g

Remienok hodnotíme kladne

Rýchloupínací silikónový remienok so šírkou 20 mm je jednou z najsilnejších stránok modelu. Remienok je pohodlný a vhodný pre zápästie s obvodom 12,6 až 20,3 cm. Dlhšie remienky sú samozrejme k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo. Po celej dĺžke remienka sú otvory na pracky, čo je typické pre remienky z výroby Forerunner. Na štíhlom zápästí našeho figuranta remienok držal ako prikovaný, pričom si zachoval pohodlie.

Displej má svoje nedostatky

1,04-palcový LCD displej s rozlíšením 208 x 208 pixelov a priemerom 26,3 mm nepatrí medzi najatraktívnejšie. Porovnajte ho napríklad s drahším, ale kompaktnejším modelom 255S, ktorý ponúka uhlopriečku 1,1", rozlíšenie 218 x 218 pixelov a priemer 27,5 mm. Pri číselnom porovnaní nemusí byť rozdiel zrejmý, preto vám odporúčame pozrieť si nasledujúce obrázky.

Menší displej modelu Forerunner 55 vyzerá trochu zastaralo a vďaka nižšiemu rozlíšeniu sú viditeľné snáď všetky pixely. Keďže sú hodinky vybavené transflexným displejom s pamäťou v pixeloch, jeho čitateľnosť nás nesklamala. Počas testu bol jas displeja nastavený na 20 % a či už boli hodinky na priamom slnečnom svetle alebo v tme, čitateľnosť bola jednoducho bezchybná. Pri menšej veľkosti displeja sa však pripravte na výraznejšie orezávanie textu položiek menu alebo nastavení.

Ciferník hodiniek je dobre viditeľný aj na priamom slnečnom svetle
Ciferník hodiniek je dobre viditeľný aj na priamom slnečnom svetle

Hoci hodinky patria do nižšej triedy, ponúkajú nastaviteľné podsvietenie displeja. Správanie podsvietenia môžete zmeniť v režime aktivity a v režime odpočinku. Môžete nastaviť čas, po ktorom sa podsvietenie automaticky vypne a udalosti, ktoré ho opäť aktivujú. Môžete napríklad zdvihnúť ruku.

Dizajn zariadenia Forerunner 55

Z hľadiska vzhľadu sa Forerunner 55 príliš nelíši od zvyšku produktového radu. Okrúhly ciferník s výrazným tlačidlom Štart/Stop je už mnoho rokov typickým dizajnom značky Forerunner. Kvalita spracovania je na vysokej úrovni a napriek hmotnosti 37 g bez remienka pôsobia hodinky odolným dojmom.

Kde kúpiť Garmin Forerunner 55
Garmin Forerunner 55
Hodnotenie
3.8/5

Čo nás trochu sklamalo, bolo spracovanie tlačidiel. Sú vyrobené z plastu a chýba im príjemná kovová odozva oceľových tlačidiel radu 255 alebo titánových tlačidiel modelu Forerunner 955. Ideálny nie je ani široký prstenec okolo displeja, ktorý pôsobí trochu zastaralo.

Rozsah senzorov zodpovedá cene

Nižšia cena je v tomto modeli vykúpená menším počtom senzorov. Napriek tomu hodinky dokážu zmerať množstvo údajov, ktoré vám pomôžu zlepšiť sa v rôznych športových aktivitách. Hodinky zároveň poskytujú stručný prehľad o vašom zdravotnom stave. Medzi snímače teda patria:

 • GPS, Glonass, Galileo,
 • senzor srdcovej frekvencie
 • a akcelerometer.
Správne fungovanie snímačov si vyžaduje pevné uchopenie hodiniek na zápästí
Správne fungovanie snímačov si vyžaduje pevné uchopenie hodiniek na zápästí

Forerunner 55 - výdrž batérie a nabíjanie

Výdrž je ďalšou silnou stránkou modelu. Výrobca udáva maximálnu výdrž 14 dní, a to v režime inteligentných hodiniek. Medzi cenovo dostupnejšími hodinkami nižšej triedy ide o solídny výkon. Na porovnanie uvádzame nasledujúce štyri modely z tejto kategórie:

 • Garmin Forerunner 45 (predchodca recenzovaného modelu) - 7 dní,
 • Amazfit GTS 4 Mini - 15 dní,
 • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - 10 dní,
 • Amazfit GTS 3 - 20 dní.

Na záver odhliadnime od ceny a porovnajme výdrž hodiniek s modelom Forerunner 255S, ktorý ponúka oveľa viac funkcií v podobne kompaktnom balení. Recenzovaný model bude aj v tomto prípade vo výhode, a to o celé 2 dni. Nabíjanie hodiniek je pomerne rýchle. Počas 30 minút sa v našom teste zvýšila úroveň nabitia z 18 % na 46 %.

Ak teda potrebujete hodinky rýchlo dobiť pred športovou aktivitou alebo aby vám vydržali celý pracovný deň, počas raňajok by to nemal byť problém. Podľa výrobcu trvá nabíjanie z úplného vybitia na 100 % maximálne dve hodiny, čo môžeme na základe nášho testu potvrdiť.

Konektor je rovnaký ako na väčšine modelov Garmin
Konektor je rovnaký ako na väčšine modelov Garmin

Výdrž s GPS

Počas nepretržitého snímania GPS klesne výdrž batérie hodiniek na 20 hodín, čo je opäť slušná hodnota. V porovnaní s modelom Forerunner 45 je táto hodnota až o sedem hodín vyššia. Drahší, ale veľkosťou podobný model 255S Music ponúka v tomto režime o šesť hodín dlhšiu výdrž.

Náš test výdrže Garmin Forerunner 55

Výsledky nášho testu výdrže nás príjemne prekvapili. Výdrž sme testovali 48 hodín, počas ktorých náš figurant používal hodinky bez obmedzenia, a to aj počas spánku. Počas tohto času niekoľkokrát reagoval na notifikácie, prezeral staršie záznamy aktivít, kontroloval počasie a približne dve hodiny vykonával športové aktivity lokalizované pomocou GPS.

Úroveň jasu bola po celý čas nastavená na 20 % a úroveň nabitia klesla zo 43 % na 25 %. Pri takomto používaní by hodinky vydržali približne 11 dní. Výrobcom deklarovanú výdrž 14 dní teda možno s hodinkami ľahko dosiahnuť zapojením sa do miernej fyzickej aktivity alebo jej monitorovaním.

Hodinky Garmin Forerunner 55 neponúkajú režim úspory energie, s ktorým sa stretnete u väčšiny modelov vyššej triedy.

Porovnanie hodiniek Garmin Forerunner 55, Amazfit GTS 4 Mini a Garmin Venu Sq

Pre podrobnejšie porovnanie s recenzovaným modelom sme si vybrali predovšetkým hodinky Amazfit GTS 4 Mini. Hodinky sú rozmerovo podobné recenzovanému modelu, ale sú o niečo lacnejšie. Druhým modelom v porovnaní sú hodinky Garmin Venu Sq. Tieto hodinky sú drahšie, ale v porovnaní s recenzovaným modelom ponúkajú viac praktických funkcií a senzorov.

ModelGarmin Forerunner 55Amazfit GTS 4 MiniGarmin Venu Sq
Rozmery42 x 42 x 11,6 mm41,6 × 36,6 × 9,1 mm40,6 × 37,0 × 11,5 mm
Displej1,04" LCD 1,65" AMOLED1,3" LCD
Dotykové ovládanieNieÁnoÁno
Hmotnosť bez remienka37 g19 g37,6 g
GPSÁnoÁnoÁno
NFCNieNieÁno
SenzorySrdcová frekvencia, akcelerometer, Galileo, GlonassSrdcová frekvencia, oxymeter, akcelerometer, Galileo, GlonassSrdcová frekvencia, oxymeter, gyroskop, akcelerometer, Glonass, Galileo
Výdrž batérie (bez úsporného režimu)Až 14 dníAž 15 dníAž 6 dní

Párovanie je tradične jednoduché a intuitívne

Ak chcete smart hodinky Forerunner 55 používať naplno, musíte ich spárovať s aplikáciou Garmin Connect. Tá je k dispozícii v obchodoch Google Play aj App Store. Vďaka tomu sú hodinky kompatibilné s operačnými systémami Android aj iOS. Proces párovania je veľmi jednoduchý. Hodinky aj váš smartfón vás prevedú jednotlivými krokmi.

Ak ste v minulosti používali smart hodinky Garmin, v ďalšom kroku sa jednoducho prihlásite do svojho účtu. Ak ste nováčikom, budete si musieť vytvoriť konto.

Kde kúpiť Garmin Forerunner 55
Garmin Forerunner 55
Hodnotenie
3.8/5

Pri vytváraní konta musíte uviesť svoje pohlavie, vek, výšku a hmotnosť. Bez týchto informácií nemôžu hodinky spoľahlivo odhadnúť alebo zmerať rôzne parametre vášho zdravia a vašich aktivít. Po spárovaní hodiniek s ovládacou aplikáciou môžete pristupovať aj k aplikácii Garmin IQ. Tá slúži ako obchod na sťahovanie a správu aplikácií tretích strán alebo na vytváranie vlastných jedinečných ciferníkov hodiniek.

Operačný systém hodiniek

Hodinky sú vybavené operačným systémom Garmin OS, ktorý je štandardom medzi modelmi Forerunner. Systém reaguje svižne, intuitívne sa používa a ponúka širokú škálu nastavení nielen používateľského rozhrania, ale aj funkcií.

Ak však porovnáme plynulosť systému s modelmi strednej a vyššej triedy, zistíme výrazný rozdiel. Animácie modelu Forerunner 55 sú pomalšie, menej plynulé a často úplne chýbajú. Mierne nás sklamal aj preklad. Hoci je systém v slovenčine, slovám často chýba diakritika.

Hodinky umožňujú zaznamenávať rôzne špecifiká cyklu
Hodinky umožňujú zaznamenávať rôzne špecifiká cyklu

Bežecké funkcie nás nesklamali

Modelový rad Forerunner je typický bohatou ponukou funkcií pre bežcov a chodcov. Model Forerunner 55 nie je výnimkou, a to aj napriek nižšej cene. Samozrejme, nemá toľko funkcií ako napríklad Forerunner 955 alebo 255, ale aj tak poteší alebo prekvapí nejedného menej náročného športovca.

Dnešné odporúčanie

Pri výbere behu v rámci športových aktivít vám hodinky odporučia tréning "šitý na mieru". Ten vychádza z vašich predchádzajúcich výkonov uložených vo vašom profile. Ak ste s hodinkami dlho nebehali, denné odporúčanie môže byť veľmi náročné. V prípade, že by ste radšej behali podľa vlastného nastaveného tréningového plánu alebo bez akýchkoľvek obmedzení, hodinky to samozrejme tiež umožňujú.

Prispôsobený tréning

V aplikácii Garmin Connect si môžete vytvoriť vlastný tréning. Každú fázu tréningu môžete nastaviť samostatne. Môžete nastaviť rozsah tempa, čas alebo dĺžku etapy a mnoho ďalšieho. Tréning jednoducho odošlite do hodiniek, kde bude k dispozícii v nastaveniach pred každým behom.

Rutinný beh

Beh bez akýchkoľvek obmedzení je možné ľahko spustiť. Stačí podržať tlačidlo Štart/Stop na hlavnom voliči, zrušiť akýkoľvek odporúčaný beh a znova stlačiť uvedené tlačidlo. Počas aktivity hodinky okrem iného sledujú nasledujúce údaje:

 • tempo,
 • čas,
 • vzdialenosť,
 • Polohu GPS,
 • srdcovú frekvenciu
 • alebo spálené kalórie.

Bez ohľadu na to, ako beh začnete, budete mať po skončení k dispozícii niekoľko typov štatistík a záznamov. Hneď po ukončení aktivity máte k dispozícii stručný záznam spolu s podrobnými štatistikami. Pri ďalšej synchronizácii so smartfónom máte k dispozícii úplný záznam aktivity spolu s mapou trasy.

Virtuálny beh

S virtuálnym behom môžete trénovať vždy v inom prostredí z pohodlia domova. Všetko, čo potrebujete, je tablet alebo smartfón, hodinky Forerunner a bežecký pás. Aby ste to však mohli urobiť, musíte si najprv do mobilu alebo tabletu stiahnuť aplikáciu, ktorá túto funkciu poskytuje.

Príkladom je aplikácia Zwift, ktorá je k dispozícii v obchode Google Play a iOS. Aplikácia zobrazuje jedinečné prostredie s vaším bežcom alebo chodcom počas aktivity a vďaka hodinkám zobrazuje aj rôzne bežecké metriky.

Kde kúpiť Garmin Forerunner 55
Garmin Forerunner 55
Hodnotenie
3.8/5

Okrem voľného a virtuálneho behu nájdete v ponuke športových aktivít aj beh na bežeckom páse alebo beh na dráhe.

Meranie VO2 max a predikcia výkonu nás príjemne prekvapili
Meranie VO2 max a predikcia výkonu nás príjemne prekvapili

Ďalšie funkcie smart hodiniek

Napriek športovému zameraniu hodiniek je ponuka funkcií obohatená o množstvo praktických funkcií, ktoré vám môžu uľahčiť každodenný život. Keďže sme sa však zatiaľ venovali len bežeckým funkciám, predstavíme si najprv možnosti, ktoré hodinky ponúkajú pre ostatné športy. Potom sa spoločne pozrieme na funkcie, ktoré z tohto modelu robia plnohodnotné inteligentné hodinky.

Monitorovanie iných športov

Hodinky Forerunner 55 sú cenovo dostupné multišportové hodinky. Rôzne športové režimy vám umožňujú merať rôzne ukazovatele na monitorovanie vašich výkonov. Pre tieto aktivity sú k dispozícii aj vlastné alebo vopred zostavené tréningové plány. Môžete si vybrať zo športov, ako sú napr:

V ponuke sledovaných aktivít nájdete aj rôzne halové športy. Vďaka tejto možnosti sú hodinky vhodné aj na tréning vo fitnescentrách. Môžete si napríklad vybrať sledovanie behu na bežiacom páse, jazdy na bežiacom páse alebo fitnes tréningu.

Medzi športmi nenájdete napríklad posilňovanie s vlastným telom, so závažím alebo rôznymi pomôckami. Sledovanie týchto aktivít je jednou z rozšírených funkcií modelov strednej a vyššej triedy.

Zvukové upozornenia

Možnosť nastavenia rôznych zvukových upozornení podčiarkuje športové zameranie tohto modelu. Počas bežeckého podujatia alebo iného športu si môžete nastaviť upozornenia na prejdenú vzdialenosť, tempo, spálené kalórie alebo uplynulý čas. Hodinky vás informujú nielen zvukom, ale aj vibráciami.

Upozornenia sú sprevádzané zvukom, vibráciami a správou na displeji
Upozornenia sú sprevádzané zvukom, vibráciami a správou na displeji

Hodinky Forerunner 55 vás informujú o vašom zdravotnom stave

Vďaka senzoru srdcového tepu a akcelerometru dokážu hodinky odhadnúť niekoľko údajov týkajúcich sa vášho zdravia. Základom týchto funkcií je snímanie vašej srdcovej frekvencie. Tú možno snímať na požiadanie alebo nepretržite, čo hodinkám umožňuje odhadnúť aj úroveň vášho stresu.

K dispozícii je aj monitorovanie frekvencie vášho dýchania alebo spálených kalórií. Hodinky merajú nielen kalórie aktívne spálené pri športe a cvičení, ale aj energiu pasívne spotrebovanú vaším metabolizmom v pokoji. Funkcie, ktoré monitorujú úroveň vašej energie, stresu a vyčerpania, spoločne ovplyvňujú takzvané Body Battery Score. Skóre je najvyššie po nočnom spánku a počas dňa postupne klesá. Keď odpočívate a ste nečinní, skóre môže opäť stúpnuť.

Hodinky sú vybavené aj funkciou sledovania zdravia žien. Po nastavení základných údajov v aplikácii môžete mať priebeh svojho cyklu vždy na dosah ruky v hlavnom zobrazení. Hodinky tiež umožňujú zaznamenávať sprievodné javy. Vďaka tejto funkcii a kompaktnejším rozmerom možno tento model označiť aj za inteligentné hodinky vhodné pre dámy.

Počasie a krokomer sú štandardnou výbavou

Hodinky Garmin Forerunner 55 ponúkajú okrem popisu aktuálneho počasia aj hodinovú alebo dennú predpoveď počasia. Funkcia získava informácie z vášho smartfónu a jeho aktuálnej polohy. Ďalšou funkciou, ktorá je pre smart hodinky štandardom, je krokomer.

Recenzované hodinky určia počet krokov, ktoré by ste mali urobiť za každý deň. V prípade, že vám automaticky nastavený cieľ nevyhovuje, môžete si počet krokov nastaviť aj manuálne v aplikácii Garmin Connect. V hodinkách nájdete aj graf, ktorý zobrazuje váš denný počet krokov za posledných sedem dní. Pravidelným plnením cieľov vás hodinky odmenia odznakmi, ktoré nájdete v aplikácii.

Upozornenia zo smartfónu

Zobrazovanie notifikácií zo smartfónu je práve tou funkciou, ktorá vám uľahčí každodennú rutinu. Hodinky vás informujú o aplikácii, z ktorej oznámenie pochádza a zobrazia aj celý text notifikácie. Ak napríklad dostanete e-mailovú správu, zobrazí sa vám obsah správy vrátane odosielateľa. Na rozdiel od niektorých položiek menu sa texty oznámení zobrazujú so správnymi diakritickými znamienkami a bez orezania.

Komu odporúčame smart hodinky Garmin Forerunner 55?

Hodinky Forerunner 55 sú ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá základné športové hodinky s kompaktnými rozmermi. Model je ideálnejší pre ľudí so štíhlejšími zápästiami. Ponuka funkcií zahŕňa monitorovanie rôznych športových aktivít vrátane plávania v bazéne alebo bicyklovania. Počas behu dokážu hodinky odhadnúť aj vašu maximálnu hodnotu VO2. Hodinky Forerunner 55 sú vybavené aj systémom GPS, takže budete mať vždy prehľad o trase svojho tréningu.

Na druhej strane hodinky neodporúčame ľuďom, ktorí chcú platiť pomocou NFC, počúvať cez hodinky hudbu alebo si do posledného detailu merať svoje športové aktivity. Vďaka kompaktným rozmerom a možnosti monitorovania zdravia žien však môžeme tento model odporučiť aj dámam.

Kde kúpiť Garmin Forerunner 55
Garmin Forerunner 55
Hodnotenie
3.8/5

Recenzia: smart hodinky Garmin Forerunner 55
 • Kvalita spracovania
 • Batéria
 • Operačný systém
 • Kompatibilita
 • Pomer cena/výkon
3.8

Cenovo dostupné hodinky s podporou rôznych športov

Garmin Forerunner 55 sú smart hodinky pre viacero športov, ktoré sú k dispozícii za veľmi atraktívnu cenu. Vďaka kompaktnému telu, nízkej hmotnosti a 20 mm širokému remienku sú hodinky vhodné pre štíhlejšie zápästia. Transflexný displej hodiniek je veľmi dobre čitateľný aj na priamom slnečnom svetle a je vyrobený z chemicky tvrdeného skla. Hodinky vydržia ponorenie do hĺbky až 50 metrov a dokážu monitorovať aj plávanie v bazéne.

Pokiaľ ide o ďalšie športové aktivity, ponuka je široká. Hlavným zameraním hodiniek je beh, počas ktorého dokážu zmerať najväčšie množstvo údajov. K dispozícii je odhad VO2 max, GPS sledovanie trasy alebo predikcia vášho výkonu. Hodinky sú skvelou voľbou pre menej náročných používateľov.

Klady

 • Zaujímavá cena
 • Pohodlné nosenie
 • Odhad VO2 max
 • Relatívne presné senzory
 • Lokalizácia GPS
 • Rozsah športových funkcií

Zápory

 • Horší displej
 • Bez NFC
 • Nepodporujú navigáciu
Tento článok pripravil autor na základe skutočných skúseností s produktom. Hodnotenie môže byť ovplyvnené subjektívnymi dojmami autora.
Autor: Martin Dajča
Autor: Martin Dajča
Som študent, ktorý rád pretvára svoje skúsenosti a zložité myšlienky do zrozumiteľného jazyka pre spotrebiteľov. Vo voľnom čase rád behám, bicyklujem a chodím na túry po okolí. V mojom portfóliu sa preto nachádzajú recenzie inteligentných hodiniek, kamier do auta a mnohých ďalších pomôcok pre každodenný život.
Ako sa vám páčil tento článok?
4/5 - (2 hlasovanie)
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace recenzie

Recenzia: smart hodinky Garmin Forerunner 55
Garmin Forerunner 55
Hodnotenie: 3.8/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram