ITmix.cz logo

Recenzia: smart hodinky Samsung Galaxy Watch 4

Silné stránky
 • Množstvo funkcií
 • Meranie EKG
 • Meranie krvného tlaku
 • Bezkontaktné platby
 • Operačný systém v slovenčine
 • GPS
 • Jednoduché ovládanie
 • Možnosť komunikácie z hodiniek
Slabé stránky
 • Len pre systém Android
 • Nižšia výdrž batérie
 • Potreba inštalovať viacero aplikácií
Tento produkt má nástupcu

Samsung Galaxy Watch 4 ponúka množstvo pokročilých funkcií na monitorovanie zdravia a uľahčenie každodenného života. Meria váš krvný tlak, srdcový tep a dokonca aj EKG. Navyše vám uľahčí prijímanie správ a telefonických hovorov priamo z hodiniek. Poteší vás aj elegantný hliníkový dizajn, prehľadný operačný systém v slovenčine a podpora služby Google Pay.

Balenie hodiniek pripomína Apple

Tieto inteligentné hodinky od spoločnosti Samsung sa dodávajú v luxusnej škatuľke, ktorej dominuje čistý biely dizajn. Na prvý pohľad je balenie veľmi podobné baleniu značky Apple. Rozmery škatuľky sú 29 × 6,3 × 3,5 cm a hmotnosť celého balenia je 200 gramov.

Vo vnútri škatuľky sa okrem smarthodiniek nachádzajú:

 • napájací kábel
 • a návod na použitie.

V porovnaní s hodinkami Apple Watch je v tomto prípade iba jeden remienok, vďaka čomu sa hodinky hodia na zápästia s obvodom 14,5 až 20,5 cm. Ak však chcete, môžete si kúpiť aj iné varianty remienkov a striedať ich podľa svojich potrieb. Samotná výmena je veľmi rýchla a jednoduchá.

Technické parametre Samsung Galaxy Watch 4

Tieto inteligentné hodinky majú z hľadiska technických špecifikácií rozhodne čo ponúknuť. V menšej dámskej verzii majú AMOLED displej s uhlopriečkou 1,2", vo väčšej verzii je uhlopriečka 1,4". Vzhľadom na širokú ponuku funkcií musíte počítať s nižšou výdržou batérie (maximálne 40 hodín v prípade oboch veľkostných verzií). Ak teda chcete tieto hodinky využívať naplno, budete ich musieť nabíjať takmer každý deň.

Tešiť sa môžete aj na operačný systém Wear OS, ktorý teraz podporuje bezkontaktné platby. Hodinky môžete využívať aj na komunikáciu. K verzii LTE tak môžete pridať eSIM a hodinky používať na písanie správ alebo telefonovanie bez toho, aby ste museli nosiť mobilný telefón.

Kritizovať by sme mohli absenciu konektivity ANT+ (napr. na prepojenie s hrudným pásom), ktorá sa naposledy objavila v hodinkách Samsung Gear S3.

Názov parametraHodnota
Typ remienkaSilikónový
OdolnosťVodotesnosť 50 metrov
DisplejAMOLED s uhlopriečkou 1,2" (menšia verzia) alebo 1,4" (väčšia verzia)
Výdrž batérieAž 40 hodín
Spôsob nabíjaniaMagnetický napájací kábel
KonektivitaBluetooth 5.0, Wi-Fi, GPS, NFC
Operačný systémWear OS
Rozmery bez remienka40 × 40 × 10,9 mm
Hmotnosť bez remienka25,9 g (menšia verzia)

Hodinky sú k dispozícii v 2 veľkostiach

Hodinky Samsung Galaxy Watch 4 môžete získať v jednom z dvoch variantov. Líšia sa šírkou ciferníka. Menšia verzia má šírku 40 mm a väčšia verzia má šírku 44 mm. My sme si na testovanie vybrali menšiu dámsku verziu.

Z hľadiska materiálov sa môžete tešiť na kvalitné hliníkové puzdro. Tvar ciferníka je opäť okrúhly, ako je pri hodinkách Samsung zvykom. V tomto smere sa líši od konkurenčných hodiniek Apple, ktoré dlhodobo vsádzajú na ciferník so zaoblenými hranami.

Hodinky sa môžu pochváliť kvalitným hliníkovým puzdrom.

Na pravej strane sa nachádzajú dve tlačidlá, z ktorých horné má červené lemovanie. Horné tlačidlo slúži na prechod domov, zatiaľ čo stlačením spodného tlačidla sa dostanete do aktuálne otvorených aplikácií. Môžete tiež nastaviť, čo sa má stať po dvojitom stlačení tlačidiel. Inak je ovládanie klasické dotykové priamo na displeji. Hodinky sú primárne určené pre pravákov. Špekuluje sa však, že v budúcich modeloch sa dočkáme možnosti otočiť displej hore nohami.

Použitý silikónový remienok je pohodlný a ľahko nositeľný na zápästí. Poteší športovcov, ale aj ľudí, ktorí trpia alergiou na kov. Ak vám nebude vyhovovať, môžete si ho jednoducho vymeniť za iný.

Čo sa týka hmotnosti hodiniek bez remienka, tá pri menšej verzii dosahuje príjemných 25,9 gramu, pri väčšej verzii potom hmotnosť dosahuje 30,3 gramu. Vo všeobecnosti by sa dalo povedať, že ide o taký šťastný stred.

Hodinky nie je možné spárovať s iPhonom

Ak patríte medzi majiteľov mobilného telefónu značky Apple, majte sa na pozore. Tieto smart hodinky sa s týmto zariadením nespájajú. Spoločnosť Samsung sa totiž rozhodla ísť podobnou cestou ako Apple a počnúc hodinkami Samsung Galaxy Watch 4 už nebude podporovať párovanie smart hodiniek so systémom iOS.

Kde kúpiť Samsung Galaxy Watch 4
Samsung Galaxy Watch 4
Hodnotenie
4.0/5

Hodinky Samsung Galaxy Watch 4 sa nespárujú so žiadnym mobilným telefónom značky Apple.

Na bezproblémové pripojenie je preto potrebný mobilný telefón so systémom Android vo verzii 6.0 a vyššej. Na spárovanie sme použili mobilný telefón Samsung Galaxy S7 so systémom Android 8.0.0 a celý proces prebehol bez problémov.

Ako sa dajú hodinky sprevádzkovať?

 1. Hodinky je potrebné najprv nabiť a zapnúť.
 2. Potom si do mobilného telefónu stiahnete aplikáciu Galaxy Wearable, ktorá vás vyzve na vytvorenie účtu Samsung.
 3. V tejto aplikácii potom vyberiete zariadenie, ktoré ste si zakúpili.
 4. Mobilná aplikácia vám potom zobrazí konkrétny model hodiniek, s ktorým môžete telefón spárovať.
 5. Všetko musíte potvrdiť na hodinkách aj na mobilnom telefóne (potvrdením rovnakého kódu).
 6. Potom počkáte niekoľko minút, kým sa všetky údaje synchronizujú.

Operačný systém podporuje službu Google Pay

Hodinky spolupracujú s operačným systémom Wear OS, ktorý podporuje slovenčinu a ponúka pomerne prehľadné rozhranie. Kompatibilita so zariadeniami so systémom Android je skvelá, ale v prípade mobilného telefónu značky Apple si neškrtnete.

Výhodou je podpora bezkontaktných platieb Google Pay (túto funkciu zabezpečuje čip NFC). Google Pay nahrádza pôvodnú funkciu Samsung Pay, ktorá v súčasnosti v Slovenskej republike platby nepodporuje. Môžete tiež využívať hlasového asistenta Bixby.

Hodinky sa dajú jednoducho prekonfigurovať
Hodinky sa dajú jednoducho prekonfigurovať

Aplikácia Samsung Galaxy Watch 4

Aby ste svoje inteligentné hodinky využili naplno, musíte mať v mobilnom telefóne niekoľko aplikácií. To rozhodne považujeme za slabinu hodiniek Samsung a je škoda, že nie sú všetky funkcie prehľadne zjednotené do jednej aplikácie.

Na spárovanie hodiniek slúži už spomínaná mobilná aplikácia Galaxy Wearable. Na sledovanie rôznych štatistík týkajúcich sa vášho zdravia budete potrebovať aplikáciu Samsung Health. Ak chcete využívať funkciu EKG a merania krvného tlaku, budete potrebovať ešte aplikáciu Samsung Health Monitor, ktorá je dostupná len v obchode Galaxy Store.

Do samotných smart hodiniek si môžete nainštalovať množstvo rôznych aplikácií. Obchod Google Play je k dispozícii priamo v hodinkách. Môžete si vybrať špeciálnu aplikáciu na produktivitu, sledovanie kondície alebo dokonca počúvanie hudby.

Prostredníctvom mobilnej aplikácie Samsung Wearable môžete do hodiniek ukladať skladby a počúvať ich offline. Obľúbené skladby si môžete stiahnuť napríklad aj pomocou aplikácie Spotify v hodinkách.

Smart hodinky ponúkajú veľký rozsah funkcií

Zariadenie Samsung Galaxy Watch 4 je z hľadiska funkcií poriadne nadupané. Nie je žiadnym tajomstvom, že Samsung sa v tomto smere snaží konkurovať hodinkám od spoločnosti Apple, ktoré sa zameriavajú na majiteľov iPhonov.

Funkcie sú prakticky totožné s predchádzajúcimi hodinkami Samsung Galaxy Watch 3. Objavila sa však nová funkcia na meranie krvného tlaku.

Prehľadné štatistiky na jednom mieste
Prehľadné štatistiky na jednom mieste

Krokomer

Ide o základnú funkciu inteligentných hodiniek, ktorá bude merať počet krokov prejdených počas dňa. Aktuálny počet si môžete kedykoľvek jednoducho skontrolovať.

Meranie srdcovej frekvencie

Počas dňa hodinky merajú aj vašu srdcovú frekvenciu. Aktuálnu hodnotu vám zobrazia buď na displeji alebo v mobilnej aplikácii. K dispozícii je aj interpretácia výsledku (napr. že ide o bežnú hodnotu v kľudovom režime).

Kde kúpiť Samsung Galaxy Watch 4
Samsung Galaxy Watch 4
Hodnotenie
4.0/5
Meranie srdcovej frekvencie
Meranie srdcovej frekvencie

Meranie EKG a krvného tlaku

Aby ste mohli začať používať tieto dve funkcie, musíte si najprv stiahnuť aplikáciu Samsung Health Monitor do mobilného telefónu. Potom musíte hodinky kalibrovať podľa postupu zobrazeného aplikáciou.

Ak však chcete aktivovať funkciu Samsung Health Monitor, musíte pripojiť mobilný telefón k mobilnej sieti (pripojenie Wi-Fi nestačí). Po úspešnej kalibrácii môžete začať používať obe funkcie.

Meranie EKG zvládajú aj hodinky Apple Watch Series 6 a Series 7.

Zvládnu meranie krvného tlaku a EKG
Zvládnu meranie krvného tlaku a EKG

Meranie okysličenia krvi

Hodinky sú vybavené oxymetrom, a preto môžu merať hladinu kyslíka v krvi. Meranie môžete využiť aj počas spánku.

Meranie okysličenia krvi sa vykonáva aj počas spánku
Meranie okysličenia krvi sa vykonáva aj počas spánku

Monitorovanie spánku

Ak budete mať hodinky na zápästí cez noc, zariadenie bude monitorovať váš spánok. Po prebudení potom môžete v mobilnej aplikácii zistiť, koľkokrát ste sa počas noci zobudili a ako dlho trvali fázy ľahkého, hlbokého a REM spánku.

Obsahuje aj hodnotenie kvality vášho spánku pomocou číselného skóre. K dispozícii je aj interpretácia výsledkov. V noci môžete na hodinkách zapnúť nočný režim, aby vás nerušili prichádzajúce notifikácie. Rovnako si môžete nastaviť klasický budík (nie inteligentný, ktorý vás budí vo fáze ľahkého spánku).

Počas spánku dokážu hodinky dokonca merať vaše chrápanie, ktoré zaznamenajú pomocou mikrofónu.

Hodinky budú analyzovať váš spánok
Hodinky budú analyzovať váš spánok

Cvičenie a história cvičenia

Inteligentné hodinky môžete používať aj vtedy, ak sa venujete športu. V takom prípade si môžete vybrať z viacerých aktivít (chôdza, beh, plávanie, ...) alebo z konkrétnych cvičení (mŕtve ťahy, výpady, plank, ...).

Po spustení vybranej aktivity vám hodinky zobrazia aktuálny čas, trvanie, množstvo spálených kilokalórií a informácie týkajúce sa srdcovej frekvencie (aktuálna, priemerná a maximálna hodnota).

Režim cvičenia môžete kedykoľvek minimalizovať a hodinky môžete používať na čokoľvek iné. Podobne možno aktivitu kedykoľvek pozastaviť a znovu spustiť. Hodinky možno počas športovania používať aj na ovládanie hudby v mobilnom telefóne. Skladbu možno pozastaviť, prepnúť na ďalšiu alebo zmeniť hlasitosť.

Počas športovania môžete nechať režim cvičenia spustený na pozadí a hodinky používať na čokoľvek iné.

Po skončení cvičenia vám hodinky zobrazia podrobné štatistiky, ktoré si môžete pozrieť aj v mobilnej aplikácii.

Analýza zloženia tela

Smart hodinky dokážu analyzovať aj vaše aktuálne zloženie tela. Na začiatku nastavíte svoje pohlavie, výšku a hmotnosť a potom spustíte aktuálne meranie. Hodinky vám potom oznámia percentuálny podiel kostí, tuku a vody vo vašom tele. K dispozícii sú aj informácie o BMI a BMR (množstvo energie spotrebovanej v pokoji).

Meranie stresového zaťaženia

Hodinky možno použiť aj na meranie stresovej záťaže, ktoré trvá približne pol minúty a funguje na základe analýzy kolísania srdcovej frekvencie.

Kde kúpiť Samsung Galaxy Watch 4
Samsung Galaxy Watch 4
Hodnotenie
4.0/5
Zmerajú vašu úroveň stresu
Zmerajú vašu úroveň stresu

Monitorujte svoj menštruačný cyklus

Ženy ocenia možnosť sledovať svoj menštruačný cyklus. V mobilnej aplikácii Samsung Health musíte najprv nastaviť dátum začiatku poslednej menštruácie a dĺžku cyklu. Potom sa môžete informovať o predpokladanom dátume ovulácie a plodných dňoch.

Informujú vás o vašich plodných dňoch a menštruácii
Informujú vás o vašich plodných dňoch a menštruácii

Správy, hovory a notifikácie

Zariadenie Samsung Galaxy Watch 4 môžete používať aj na komunikáciu. Hodinky umožňujú bezproblémové prijímanie hovorov a zvládnu aj zobrazovanie notifikácií z mobilného telefónu. Na prichádzajúce správy môžete odpovedať aj pomocou hlasového diktovania. Môžete tiež použiť klasické písanie alebo si vybrať z prednastavených odpovedí. K dispozícii je aj podpora emoji.

Ak sa rozhodnete pre Samsung Galaxy Watch 4 s LTE, toto zariadenie bude podporovať eSIM. V takom prípade budete môcť z hodiniek telefonovať alebo posielať správy bez toho, aby ste mali v blízkosti mobilný telefón.

Hlasový asistent

Hodinky sú vybavené hlasovým asistentom Bixby, ktorého sa môžete opýtať na aktuálne počasie alebo na úlohy, ktoré ste si naplánovali. Bixby nepodporuje slovenčinu, takže s ním môžete komunikovať v angličtine. Ak na hodinkách zapnete režim úspory energie, Bixby nebudete môcť používať. V súčasnosti výrobca plánuje do hodiniek zahrnúť asistenta Google a budete môcť prepínať medzi oboma asistentmi.

Bezkontaktné platby

Aktivácia bezkontaktných platieb Google Pay sa vykonáva rovnakým spôsobom ako v prípade aplikácie pre smartfóny. Najprv zadáte údaje o svojej karte, potom ich musí overiť vaša banka (napr. pomocou SMS kódu).

Hodinky môžete nastaviť tak, aby nevyžadovali neustále zadávanie kódu PIN. V takom prípade ho budete musieť zadať len vtedy, keď si hodinky zložíte zo zápästia a nasadíte späť. Tým sa chráni karta pred prípadnou krádežou hodiniek.

Priamo na hodinkách si môžete zobraziť mapu svojej aktuálnej polohy a nechať sa navigovať do cieľa. Polohu môžete zadať hlasom alebo jednoducho zadať názov priamo na klávesnici hodiniek.

Ďalšie funkcie

Medzi doplnkové funkcie patrí budík, stopky, časovač a zobrazenie svetového času. Praktické je aj zobrazenie aktuálnej predpovede počasia na základe vašej polohy.

Ak máte bezdrôtové slúchadlá Samsung Buds, môžete ich ovládať prostredníctvom hodiniek. Na hodinkách môžete tiež zobraziť kalendár telefónu a zobraziť naplánované udalosti alebo stretnutia. Praktickou funkciou môže byť aj kalkulačka alebo funkcia Nájsť môj telefón. Pri jej spustení telefón zavibruje.

Senzory na analýzu tela, srdcového tepu a polohy

V tomto smere majú smart hodinky rozhodne čo ponúknuť. Zariadenie je vybavené čipom Samsung BioActive, ktorý dokáže merať aktuálne zloženie vášho tela. Okrem toho tento senzor slúži na presné meranie srdcovej frekvencie, EKG a dokonca aj krvného tlaku.

Kde kúpiť Samsung Galaxy Watch 4
Samsung Galaxy Watch 4
Hodnotenie
4.0/5

Tešiť sa môžete aj na:

 • akcelerometer a gyroskop (na detekciu pohybu),
 • oxymeter (na meranie okysličenia krvi),
 • barometer (na meranie atmosférického tlaku)
 • a GPS, kompas, Glonass a Galileo (na navigáciu).

Týmito senzormi bola vybavená aj predchádzajúca verzia hodiniek. Nové hodinky Samsung Galaxy Watch 4 však ponúkajú len meranie krvného tlaku. Túto funkciu najnovšie hodinky Apple Watch 7 v súčasnosti neponúkajú a v tomto ohľade Samsung vedie.

Dostatočne veľký AMOLED displej

Tieto smart hodinky dostali 1,2" displej Super AMOLED (väčšia verzia má 1,4" displej). Môžete sa tešiť na rozlíšenie 396 × 396 px (450 × 450 px vo väčšej verzii) , čo je pre takéto malé zariadenie úplne postačujúce. V porovnaní s predchádzajúcim modelom Samsung Galaxy Watch 3 sa veľkosť displeja nijako nezmenila.

Hodinky umožňujú zapnúť funkciu always-on, kedy pri nosení na zápästí neustále zobrazujú aktuálny čas (ako klasické hodinky). Displej je krytý sklom Gorilla Glass DX+, ktoré je tenké a zároveň mimoriadne odolné.

Výdrž batérie až 40 hodín

Vzhľadom na širokú škálu funkcií treba počítať s tým, že tieto smart hodinky vám určite nevydržia týždeň na jedno nabitie, ako je to v prípade mnohých modelov od Xiaomi alebo Huawei.

Samsung Galaxy Watch 4 majú v menšom variante batériu s kapacitou 247 mAh, zatiaľ čo väčší variant má batériu s kapacitou 361 mAh. V každom prípade treba počítať s tým, že hodinky budete pri aktívnom používaní nabíjať takmer každý deň.

Výrobca udáva maximálnu výdrž 40 hodín, pri našom testovaní sme sa dostali približne na deň a pol. Pre zaujímavosť, hodinky Apple Watch 7 majú maximálnu výdrž batérie 18 hodín. V prípade Xiaomi Amazfit GTS 3 s menším rozsahom funkcií dosahuje výdrž batérie až 20 dní.

Na nabíjanie slúži priložený magnetický napájací kábel. Hodinky dosiahnu plnú kapacitu približne za 2 hodiny.

S inteligentnými hodinkami môžete ísť do sprchy aj do bazéna

Smart hodinky sú vodotesné podľa parametra 50 M. Takže s nimi môžete bez obáv ísť do sprchy alebo do bazéna. Výrobca uvádza aj odolnosť podľa vojenskej normy MIL-STD 810G, ktorú vyvinula armáda Spojených štátov. Na získanie tejto normy museli hodinky prejsť prísnym testovaním (pri rôznych teplotách, tlaku, vystavení vode atď.).

Bez problémov vydržia daždivé počasie
Bez problémov vydržia daždivé počasie

Často kladené otázky

Ako dlho vydržia hodinky na jedno nabitie?

Zariadenie Samsung Galaxy Watch 4 vydrží na jedno nabitie až 40 hodín. Pri našom testovaní sme dosiahli maximálne 1,5 dňa.

Kde kúpiť Samsung Galaxy Watch 4
Samsung Galaxy Watch 4
Hodnotenie
4.0/5
Ktorú mobilnú aplikáciu si mám stiahnuť?

Aplikácia Galaxy Wearable spáruje hodinky s mobilným telefónom. Pomocou aplikácie Samsung Health môžete sledovať svoje zdravotné štatistiky. Ak chcete používať merania krvného tlaku a EKG, budete potrebovať aj aplikáciu Samsung Health Monitor. Celkovo teda budete potrebovať 3 aplikácie a je celkom škoda, že všetko nie je zlúčené do jednej jedinej.

S akým mobilným telefónom sú hodinky kompatibilné?

Zariadenie Samsung Galaxy Watch 4 možno spárovať s mobilným telefónom so systémom Android 6.0 alebo novším.

Podporuje zariadenie bezkontaktné platby?

Áno, vďaka podpore NFC a Google Play môžete s týmito smart hodinkami bezkontaktne platiť v obchodoch.

Je možné z hodiniek odoslať správu alebo zavolať?

Áno, tieto inteligentné hodinky umožňujú odpovedať na správy a prijať telefónny hovor. Pokiaľ ide o odpovedanie na správy, nie ste obmedzení na prednastavené odpovede. Konkrétny text môžete napísať priamo na klávesnici.

Pre koho sú smart hodinky Samsung Galaxy Watch 4 určené?

V prvom rade by sme tieto inteligentné hodinky odporučili majiteľom mobilného telefónu so systémom Android. Môžete sa tešiť na širokú škálu funkcií a podrobné monitorovanie svojho zdravia. Okrem toho si do hodiniek môžete stiahnuť aplikácie podľa svojho vkusu. Poteší vás aj podpora bezkontaktných platieb, ktorá bola v hodinkách Samsung dlho očakávanou novinkou. Za výhodu možno považovať aj dve veľkostné verzie pre ženy a mužov.

Hodinkám by sme vytkli nižšiu výdrž batérie, ktorá dosahuje len 40 hodín. Nevýhodou je aj nutnosť inštalácie niekoľkých rôznych aplikácií do mobilného telefónu, aby ste mohli smart hodinky využívať naozaj naplno. Napriek tomu ide o skvelé zariadenie, ktoré má rozhodne čo ponúknuť.

Recenzia: smart hodinky Samsung Galaxy Watch 4
 • Kvalita spracovania
 • Batéria
 • Operačný systém
 • Kompatibilita
 • Pomer cena/výkon
4

Špičkové hodinky pre fanúšikov Androidu

Samsung Galaxy Watch 4 ponúka množstvo pokročilých funkcií na monitorovanie zdravia a uľahčenie každodenného života. Meria váš krvný tlak, srdcový tep a dokonca aj EKG. Navyše vám uľahčí prijímanie správ a telefonických hovorov priamo z hodiniek. Poteší vás aj elegantný hliníkový dizajn, prehľadný operačný systém v slovenčine a podpora služby Google Pay.

Klady

 • Množstvo funkcií
 • Meranie EKG
 • Meranie krvného tlaku
 • Bezkontaktné platby
 • Operačný systém v slovenčine
 • GPS
 • Jednoduché ovládanie
 • Možnosť komunikácie z hodiniek

Zápory

 • Len pre systém Android
 • Nižšia výdrž batérie
 • Potreba inštalovať viacero aplikácií
Tento článok pripravil autor na základe skutočných skúseností s produktom. Hodnotenie môže byť ovplyvnené subjektívnymi dojmami autora.
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Šport a zdravý životný štýl ma sprevádzajú prakticky celý život. Keďže som fanúšikom moderných technológií, na ITmixe často recenzujem fitness náramky a inteligentné hodinky, ktoré sú pre mňa nepostrádateľným nástrojom v aktívnom živote. Okrem športu je mojím veľkým koníčkom aj cestovanie a spoznávanie nových miest.
Ako sa vám páčil tento článok?
5/5 - (1 hlasovanie)
1 komentář – Recenzia: smart hodinky Samsung Galaxy Watch 4
 1. V smart hodinkách Samsung Galaxy Watch 4 nie je nainštalovana slovenčina. Teda nejde prepnúť z angličtiny do slovenčiny. a ako ju tam dostať. Nikde sa o tom nepíše.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace recenzie

Recenzia: smart hodinky Samsung Galaxy Watch 4
Samsung Galaxy Watch 4
Hodnotenie: 4.0/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram