ITmix.cz logo

Recenzia: smart hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2

Silné stránky
 • Veľký displej
 • Jednoduché ovládanie
 • Operačný systém v slovenčine
 • Množstvo funkcií
 • GPS
 • Meranie srdcovej frekvencie, krvného tlaku a EKG
Slabé stránky
 • Potreba inštalácie viacerých aplikácií
 • Niektoré funkcie sú určené len pre vybrané telefóny
 • Chýbajú bezkontaktné platby

Samsung Galaxy Watch Active 2 sú cenovo dostupné smart hodinky. Merajú nielen aktuálnu srdcovú frekvenciu, ale aj krvný tlak a EKG. Výhodou je aj dostatočne veľký displej a prehľadné rozhranie v slovenčine. Poteší vás aj niekoľkodňová výdrž batérie na jedno nabitie. A môžu sa pochváliť aj ochranným sklom Gorilla Glass.

Malé balenie so všetkým potrebným

Samsung Galaxy Watch Active 2 je praktické zariadenie, ktoré je ideálne pre príležitostných športovcov. Umožní vám sledovať vaše športové aktivity a navyše ľahko komunikovať s okolím. Hoci v porovnaní s Galaxy Watch 4 neponúka toľko funkcií, stále ide o prepracovanejšiu možnosť ako bežný fitnes náramok.

Inteligentné hodinky sa predávajú v pomerne malom minimalistickom balení. Obsahuje však prakticky všetko, čo budete potrebovať. Okrem samotných smart hodiniek sa môžete tešiť na magnetický napájací kábel a stručný návod na použitie. Rozmery balenia sú 9 × 8 × 6 cm a celková hmotnosť je 170 gramov.

Rovnako ako pri väčšine hodiniek Samsung je súčasťou balenia len jeden remienok. Smart hodinky sa zatiaľ predávajú v dvoch veľkostných variantoch (so šírkou ciferníka 40 mm a 44 mm). V prípade menšej verzie dostanete remienok, ktorý sa hodí na zápästie s obvodom 13 až 20 cm. V prípade väčšej verzie sa potom môžete tešiť na remienok, ktorý je určený pre zápästia s obvodom 14 až 21 cm.

Väčšiu verziu sme testovali v našej redakcii. Aj pri maximálnom utiahnutí však hodinky na úzkom dámskom zápästí skĺzli a neostali na svojom mieste. Ženám by sme preto určite odporučili menšiu verziu hodiniek.

Remienok sa dá tiež ľahko odňať a v okamihu vymeniť za iný. Môžete si preto zaobstarať viac verzií a striedať ich.

Technické parametre Samsung Galaxy Watch Active 2

Smart hodinky sa môžu pochváliť kvalitným spracovaním, ktorému dominuje hliníkové puzdro a silikónový remienok. Výhodou sú aj dve možnosti veľkosti pre ženy a mužov.

Samotné zariadenie ponúka prehľadné rozhranie s operačným systémom Tizen, ktoré je v slovenčine. Nevýhodou je však fakt, že s hodinkami nezaplatíte. Služba Samsung Pay nie je v súčasnosti v Slovenskej republike dostupná.

Smart hodinky sa predávajú aj vo verzii LTE. Takéto zariadenie je možné vybaviť kartou eSIM a potom hodinky používať na telefonovanie alebo písanie správ bez nutnosti nosiť mobilný telefón. Takýto variant je však z pochopiteľných dôvodov o niekoľko stoviek drahší.

Názov parametraHodnota
Typ remienkaSilikónový
OdolnosťIP68
DisplejSuper AMOLED s uhlopriečkou 1,2" (menšia verzia) alebo 1,4" (väčšia verzia)
Výdrž batérieAž 95 hodín (menšia verzia) alebo až 131 hodín (väčšia verzia)
Spôsob nabíjaniaMagnetický napájací kábel
KonektivitaBluetooth 5.0, Wi-Fi, GPS
Operačný systémOperačný systém Tizen
Rozmery bez remienka44 × 44 × 11 mm
Hmotnosť bez remienka26 g (40 mm verzia) alebo 30 g (44 mm verzia)

Minimalistický dizajn s hliníkovým ciferníkom

Ako sme už spomenuli, hodinky sú k dispozícii v dvoch veľkostných variantoch - pre ženy a mužov. V oboch prípadoch si budete môcť vychutnať kvalitné spracovanie, ktorému dominuje minimalistický dizajn.

Telo hodiniek je vyrobené z kvalitného hliníka. Silikónový remienok sa pohodlne nosí na zápästí a je skvelou voľbou pre športovcov a ľudí, ktorí trpia alergiou na kovy.

Ako je pri hodinkách Samsung bežné, dostanete okrúhly ciferník. Na pravej strane sa nachádzajú dve tlačidlá, ktoré sa ľahko stláčajú a ponúkajú skvelú odozvu. Treba však poznamenať, že ide o naozaj obyčajné tlačidlá, nie o typické korunkové tlačidlá, ktoré sa dajú otáčať.

Stlačením spodného tlačidla sa dostanete do hlavnej ponuky a jeho dvojitým stlačením sa spustí hlasový asistent Bixby (to sa dá zmeniť v aplikácii Galaxy Wearable). Stlačenie horného tlačidla potom slúži na návrat na domovskú obrazovku.

Hodinky sa dokážu pripojiť k systému iOS aj Android

Tieto inteligentné hodinky možno pripojiť k mobilným telefónom so systémom Android aj iOS. Konkrétne sú kompatibilné s operačným systémom Android vo verzii 5.0 a novšej a so systémom iOS 9 a novším.

Kde kúpiť Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Hodnotenie
3.5/5

V rámci nášho testu sme vyskúšali spárovanie hodiniek s dvoma mobilnými telefónmi. Išlo o iPhone 11 so systémom iOS 15.2.1 a Samsung Galaxy S7 so systémom Android 8.0.0.

Celý proces bol v prípade oboch zariadení prakticky rovnaký a nevyskytli sa žiadne komplikácie.

Ako spárovať zariadenie Samsung Galaxy Watch Active 2 s telefónom?

 1. Najprv hodinky nabite pomocou dodaného napájacieho kábla.
 2. Medzitým si do mobilného telefónu stiahnite aplikáciu Galaxy Wearable, ktorá je bezplatne dostupná na Google Play aj v App Store.
 3. Po otvorení aplikácie vás vyzve, aby ste sa prihlásili do svojho konta Samsung (alebo si ho vytvorili).
 4. V aplikácii vyberte zariadenie, ktoré ste si zakúpili.
 5. Mobilná aplikácia vám potom ukáže, že sa v blízkosti nachádza konkrétne zariadenie, s ktorým chce spárovať váš telefón.
 6. Všetko potvrdíte na hodinkách aj na mobilnom telefóne.
 7. Potom stačí chvíľu počkať, kým sa všetko synchronizuje.

Dostupné aplikácie závisia od značky mobilného telefónu

Rovnako ako v prípade zariadenia Galaxy Watch 3 existujú rozdiely v dostupných aplikáciách v závislosti od mobilného telefónu, s ktorým ho spárujete. Najviac funkcií majú k dispozícii majitelia mobilných telefónov Samsung. O niečo menšia ponuka je potom pripravená pre majiteľov ostatných mobilných telefónov so systémom Android. A najchudobnejšia ponuka aplikácií čaká na majiteľov iPhonov.

V prípade mobilného telefónu iPhone sme boli ochudobnení o funkciu merania krvného tlaku a EKG. Zároveň chýbala možnosť posielania textových správ. Chýbala aj funkcia na sledovanie menštruačného cyklu.

Prehľadný operačný systém s podporou slovenčiny

Hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 využívajú operačný systém Tizen od spoločnosti Samsung. Ten ponúka prehľadné rozhranie, v ktorom sa dá ľahko orientovať. Navyše podporuje slovenčinu, takže sa nemusíte obávať prípadnej jazykovej bariéry. S rovnakým operačným systémom pracujú aj hodinky Galaxy Watch 3 a so systémom Wear OS sa stretnete aj v hodinkách Galaxy Watch 4.

Oba operačné systémy sú však dosť podobné, prehľadné a kompletne v slovenčine. Hlavný rozdiel spočíva v podpore služby Google Pay, s ktorou môžete počítať len v prípade systému Wear OS (teda na hodinkách Galaxy Watch 4).

Využívať môžete aj hlasového asistenta Bixby. Prepnutie na hlasového asistenta Google však nie je možné. Hodinky síce podporujú bezkontaktné platby Samsung Pay, ale túto funkciu nemôžete využívať v Slovenskej republike, pretože tu zatiaľ nie je dostupná.

Operačný systém podporuje slovenčinu
Operačný systém podporuje slovenčinu

Budete potrebovať 3 mobilné aplikácie

Rovnako ako pri iných smart hodinkách Samsung budete potrebovať niekoľko rôznych aplikácií. V porovnaní s konkurenciou je to drobná nevýhoda a určite by bolo používateľsky prívetivejšie, keby boli všetky funkcie hodiniek dostupné pri inštalácii len jednej jedinej aplikácie.

Spárovanie inteligentných hodiniek a mobilného telefónu zabezpečuje mobilná aplikácia Galaxy Wearable, ktorá je dostupná v Google Play aj App Store. Mobilná aplikácia Samsung Health (tiež dostupná v Google Play a App Store) potom slúži na sledovanie štatistík týkajúcich sa zdravia.

To však nie je všetko. Ak chcete využívať funkciu monitorovania krvného tlaku a EKG, budete potrebovať aj aplikáciu Samsung Health Monitor. A tu sa objavuje jeden zásadný háčik. Táto aplikácia je dostupná len v obchode Galaxy Store, takže k nej majú prístup len majitelia telefónov Samsung.

Kde kúpiť Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Hodnotenie
3.5/5

Do hodiniek si môžete stiahnuť veľa aplikácií

Do smart hodiniek si môžete stiahnuť najrôznejšie aplikácie, napríklad na cvičenie a produktivitu. Okrem toho je k dispozícii veľa rôznych ciferníkov hodiniek.

Funkcie zariadenia Samsung Galaxy Watch Active 2

Hodinky Watch Active 2 ponúkajú množstvo užitočných funkcií, ktoré sa vo všeobecnosti často vyskytujú v smart hodinkách. Konkrétna ponuka funkcií sa však čiastočne líši v závislosti od toho, s akým mobilným telefónom ich spárujete.

V skutočnosti majú prístup k celej škále funkcií len tí, ktorí majú telefón Samsung. Pre majiteľov mobilných telefónov s operačným systémom Android je potom pripravená mierne skrátená verzia. A najhoršie na tom budú tí, ktorí inteligentné hodinky spárujú s iPhonom.

Vo všeobecnosti treba u týchto hodiniek počítať s absenciou merania okysličenia krvi.

Základný prehľad o vašej aktivite
Základný prehľad o vašej aktivite

Krokomer

Základnou funkciou, ktorá inteligentným hodinkám vo všeobecnosti nesmie chýbať, je meranie počtu krokov, ktoré počas dňa prejdete.

Meranie srdcovej frekvencie

Tieto smart hodinky budú monitorovať aj váš zdravotný stav a postarajú sa o meranie vašej srdcovej frekvencie počas celého dňa. Súčasťou merania je aj interpretácia výsledku (napr. že vaša srdcová frekvencia je v pokojovom rozmedzí). Výsledky merania počas dňa si môžete pozrieť aj spätne v mobilnej aplikácii.

Zmerajú vašu srdcovú frekvenciu
Zmerajú vašu srdcovú frekvenciu

EKG a meranie krvného tlaku

Tieto smart hodinky zvládajú aj meranie EKG a krvného tlaku. Podmienkou získania tejto funkcie je však stiahnutie mobilnej aplikácie Samsung Health Monitor, ktorá je k dispozícii len v obchode Galaxy Store. To znamená, že túto funkciu budú môcť využívať len ľudia s mobilným telefónom značky Samsung, ostatní majú jednoducho smolu.

Meranie EKG a krvného tlaku je dostupné len pre majiteľov mobilných telefónov Samsung.

Rovnako, táto funkcia funguje aj v prípade hodiniek Samsung Galaxy Watch 3 a Watch 4.

Monitorovanie spánku

Pomocou hodiniek môžete zistiť aj zaujímavé informácie o svojom spánku. Po prebudení budete môcť zistiť, ako dlho trvali fázy ľahkého, hlbokého a REM spánku.

Hodinky vyhodnotia váš spánok pomocou číselného skóre vrátane interpretácie tejto hodnoty.

Hodinky umožňujú nastaviť budík, ktorý vás prebudí jemným vibrovaním na zápästí. Ide o jednoduchý budík, nie inteligentný, ktorý vás zobudí vo fáze ľahkého spánku. Pred spaním môžete na hodinkách zapnúť aj špeciálny nočný režim, aby vás nerušili prichádzajúce notifikácie.

História cvičení a tréningov

Hodinky Samsung Active 2 môžete používať aj na rôzne cvičebné aktivity, ktoré chcete sledovať. Môžete si vybrať z jednotlivých športov (napr. beh, plávanie, atď.) alebo konkrétnych cvičení (napr. drepy, mŕtve ťahy, atď.).

Po spustení režimu cvičenia vám hodinky zobrazia uplynulý čas, množstvo spálených kilokalórií a informácie týkajúce sa vašej srdcovej frekvencie (aktuálna, priemerná a maximálna).

Režim cvičenia môžete minimalizovať a hodinky používať na čokoľvek iné.

Po skončení cvičenia si môžete v aplikácii Samsung Health zobraziť prehľadné štatistiky o svojom výkone.

Meranie stresovej záťaže

Môžete tiež začať merať svoju aktuálnu stresovú záťaž, ktorá funguje na základe merania výkyvov vašej aktuálnej srdcovej frekvencie. Výsledok sa pekne zobrazí na farebnej stupnici.

Zmerajú vašu stresovú záťaž
Zmerajú vašu stresovú záťaž

Dychové cvičenie

Dychové cvičenia sa používajú na pomoc pri uvoľnení alebo upokojení kedykoľvek počas dňa. Hodinky vás prevedú cvičením a ukážu vám, kedy sa máte nadýchnuť a kedy vydýchnuť.

Kde kúpiť Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Hodnotenie
3.5/5
Dychové cvičenie
Dychové cvičenie

Sledovanie menštruačného cyklu

Keď sme hodinky spárovali s iPhonom, táto funkcia nebola vôbec k dispozícii. Objavila sa až vtedy, keď sme zariadenie spárovali s mobilným telefónom Samsung. Funkcia umožňuje ženám zaznamenať dátum ich poslednej menštruácie. Hodinky vás potom budú informovať, kedy môžete očakávať začiatok ďalšej menštruácie.

Správy, hovory a notifikácie

Táto funkcia je založená na vašom mobilnom telefóne. Keď sme hodinky spárovali so zariadením iPhone, bez problémov zobrazovali prichádzajúce správy a notifikácie, ale nebolo možné na ne odpovedať. Skúšali sme aj telefonovať priamo z hodiniek. V tomto momente však hodinky vyžadovali potvrdenie oznámenia na telefóne. Na našom telefóne sa však v skutočnosti žiadne oznámenie nezobrazilo.

Správu môžete buď napísať na klávesnici, alebo použiť hlasový vstup.

Po spárovaní s mobilným telefónom Samsung už všetko fungovalo tak, ako malo. Vďaka veľkému displeju je písanie správ pomerne jednoduché. Galaxy Watch 4 navyše ponúka možnosť zadávať jednotlivé písmená nakreslením na displej.

Hlasový asistent

Na ovládanie hodiniek môžete používať aj hlasového asistenta Bixby. Bohužiaľ, nemôžete prepnúť na hlasového asistenta Google. V prípade Bixby musíte počítať s tým, že nepodporuje slovenčinu. Preto mu musíte zadávať jednotlivé pokyny v angličtine.

Ovládanie hudby

Prostredníctvom hodiniek môžete ovládať aj hudbu prehrávanú v mobilnom telefóne. Môžete napríklad prepnúť alebo pozastaviť skladbu. Samotné hodinky majú aj 4 GB úložisko, takže skladby môžete ukladať a počúvať hudbu aj týmto spôsobom.

Skladby si môžete do hodiniek stiahnuť prostredníctvom aplikácie Galaxy Wearable a potom ich počúvať offline.

Môžete s nimi ovládať hudbu
Môžete s nimi ovládať hudbu

Ďalšie funkcie

Pokiaľ ide o ďalšie funkcie inteligentných hodiniek, za zmienku stojí aktuálna predpoveď počasia a svetový čas. Využiť môžete aj klasický budík alebo funkciu stopiek. Hodinky disponujú aj funkciou Nájsť môj telefón, po ktorej spustení začnú vydávať zvukový signál.

Môžete si tiež zobraziť kalendár, ktorý nie je prepojený s tým v telefóne. Slúži teda len na základný prehľad o tom, aký je práve deň.

Inteligentné hodinky majú niekoľko senzorov

Smart hodinky sú vybavené niekoľkými senzormi, ktoré slúžia na monitorovanie vášho zdravia a pohybu. Konkrétne ide o tieto senzory:

 • optický senzor na meranie srdcovej frekvencie, krvného tlaku a EKG,
 • akcelerometer a gyroskop na detekciu pohybu,
 • barometer na meranie atmosférického tlaku
 • a GPS, Glonass a Galileo na navigáciu.

Jedinou výčitkou hodinkám v tomto smere by bola absencia oxymetra na meranie okysličenia krvi. Ak chcete podrobnejšie štatistiky o svojom zdraví, mohli by vás zaujímať najnovšie hodinky Galaxy Watch 4, ktoré dokážu analyzovať aj zloženie vášho tela (t. j. podiel kostí, tuku a vody v tele).

Displej zaujme skvelým obrazom

Hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 dostali pomerne veľký Super AMOLED displej s uhlopriečkou 1,2" (v prípade menšej verzie) a 1,4" (v prípade väčšej verzie). V prípade oboch modelov dostanete jemné rozlíšenie 360 × 360 px. K dispozícii je aj funkcia zapnutia always-on displeja, takže hodinky vám budú neustále ukazovať čas (ako klasické hodinky).

Rovnakú veľkosť displeja majú aj hodinky Samsung Galaxy Watch 3 a Watch 4.

Priamo na displeji hodiniek sa nachádza ochranné sklo Gorilla Glass DX+, ktoré používa aj najnovší model Samsung Galaxy Watch 4. V porovnaní s verziou DX ponúka tento variant ešte väčšiu odolnosť proti poškriabaniu.

Na jedno nabitie vydržia niekoľko dní

Každý veľkostný variant týchto smart hodiniek ponúka inú kapacitu batérie. Menšia verzia má batériu s kapacitou 247 mAh, zatiaľ čo väčšia verzia má batériu s kapacitou 340 mAh.

Vzhľadom na to môžu hodinky dosiahnuť maximálnu výdrž 95 hodín (takmer 4 dni) alebo 131 hodín (približne 5,5 dňa) v prípade väčšej verzie. Pri našom testovaní sme sa dostali na približne 2 dni, po ktorých bolo potrebné zariadenie nabiť.

Kde kúpiť Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Hodnotenie
3.5/5

Nabíjanie hodiniek trvá približne 2 hodiny. Bohužiaľ, nie je k dispozícii funkcia rýchleho nabíjania.

Ak tento údaj porovnáme napríklad s hodinkami Samsung Galaxy Watch 3, maximálna výdrž batérie je 6 dní. Pri najnovších hodinkách Samsung Galaxy Watch 4 musíte počítať s výdržou batérie len 40 hodín.

Ak je výdrž batérie vašou prioritou, môžete siahnuť po hodinkách Xiaomi Amazfit GTS 3, pri ktorých výrobca sľubuje prevádzku až 20 dní.

Nabíjanie hodiniek zabezpečuje magnetický kábel, ktorý je súčasťou balenia. Plné nabitie dosiahnete približne za 2 hodiny.

Hodinky sú odolné voči prachu a vode

Hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 sú odolné voči prachu a vode podľa normy IP68. To znamená, že ich môžete bezpečne úplne ponoriť do vody (napr. do bazéna) a hodinky sú tiež plne odolné voči prachu.

Okrem toho sa rovnako ako ostatné hodinky Samsung môžu pochváliť vojenským štandardom MIL-STD-810. To znamená, že hodinky prešli prísnym testovaním, pri ktorom boli vystavené napríklad tlaku, vode alebo teplote.

Často kladené otázky

Ako dlho vydržia na jedno nabitie?

Dámska verzia vydrží na jedno nabitie takmer 4 dni, pánska verzia až 5,5 dňa. Na účely tejto recenzie sme testovali pánsku verziu a dostali sme sa na približne 2 dni výdrže batérie.

Ktorú mobilnú aplikáciu si mám stiahnuť?

Na spárovanie smart hodiniek a mobilného telefónu potrebujete aplikáciu Galaxy Wearable. Svoje štatistiky môžete sledovať pomocou aplikácie Samsung Health. Ak chcete využívať funkciu EKG a krvného tlaku, nezaobídete sa bez aplikácie Samsung Health Monitor, ktorá je však dostupná len v obchode Galaxy Store.

S akým mobilným telefónom sú hodinky kompatibilné?

Tieto inteligentné hodinky možno spárovať s mobilným telefónom so systémom Android 5.0 a vyšším alebo iOS 9 a vyšším.

Podporuje zariadenie bezkontaktné platby?

Smart hodinky majú funkciu Samsung Pay, ktorá funguje vo svete, ale v Slovenskej republike zatiaľ nie je dostupná.

Je možné z hodiniek odoslať správu alebo zavolať?

Obe funkcie sú k dispozícii pre majiteľov mobilných telefónov so systémom Android. V prípade iPhonu by malo byť možné iba telefonovať, ale pri našom testovaní táto funkcia nefungovala.

Pre koho sú hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 vhodné?

Tieto smart hodinky by sme odporučili predovšetkým ľuďom, ktorí vlastnia mobilný telefón Samsung. Práve oni budú môcť z tohto zariadenia vyťažiť maximum a skutočne využívať všetky funkcie.

Kde kúpiť Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Hodnotenie
3.5/5

Zároveň sú tieto hodinky vhodné pre nenáročných ľudí, ktorí hľadajú skvelý kompromis medzi obyčajným fitnes náramkom a drahšími (a funkciami nabitými) hodinkami. So zariadením Samsung Galaxy Watch Active 2 budete mať pod kontrolou svoje zdravie a zároveň získate možnosť komunikovať so svojím okolím.

Výhodou inteligentných hodiniek je nepochybne dostatočne veľký displej, jednoduché ovládanie a operačný systém v slovenčine. Majitelia mobilného telefónu Samsung potom ocenia možnosť využiť funkciu na meranie EKG a krvného tlaku.

Rovnako ako pri všetkých smart hodinkách od spoločnosti Samsung, je potrebné počítať s nutnosťou stiahnutia veľkého množstva aplikácií do mobilného telefónu. Medzi nevýhody vo všeobecnosti patrí nižšia výdrž batérie a absencia merania okysličenia krvi.
Čo sa týka dostupných funkcií a použitého operačného systému, sú tieto inteligentné hodinky veľmi podobné hodinkám GalaxyWatch 3, nemajú však spomínané meranie okysličenia krvi. Ak chcete ešte lepšie hodinky, ktoré môžete používať na bezkontaktné platby, odporúčame vám Galaxy Watch 4, ktoré podporujú službu Google Pay.

Recenzia: smart hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2
 • Kvalita spracovania
 • Batéria
 • Operačný systém
 • Kompatibilita
 • Pomer cena/výkon
3.5

Recenzia: smart hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung Galaxy Watch Active 2 sú cenovo dostupné smart hodinky. Merajú nielen aktuálnu srdcovú frekvenciu, ale aj krvný tlak a EKG. Výhodou je aj dostatočne veľký displej a prehľadné rozhranie v slovenčine. Poteší vás aj niekoľkodňová výdrž batérie na jedno nabitie. A môžu sa pochváliť aj ochranným sklom Gorilla Glass.

Klady

 • Veľký displej
 • Jednoduché ovládanie
 • Operačný systém v slovenčine
 • Množstvo funkcií
 • GPS
 • Meranie srdcovej frekvencie, krvného tlaku a EKG

Zápory

 • Potreba inštalácie viacerých aplikácií
 • Niektoré funkcie sú určené len pre vybrané telefóny
 • Chýbajú bezkontaktné platby
Tento článok pripravil autor na základe skutočných skúseností s produktom. Hodnotenie môže byť ovplyvnené subjektívnymi dojmami autora.
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Šport a zdravý životný štýl ma sprevádzajú prakticky celý život. Keďže som fanúšikom moderných technológií, na ITmixe často recenzujem fitness náramky a inteligentné hodinky, ktoré sú pre mňa nepostrádateľným nástrojom v aktívnom živote. Okrem športu je mojím veľkým koníčkom aj cestovanie a spoznávanie nových miest.
Ako sa vám páčil tento článok?
Vaše hodnotenie
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace recenzie

Recenzia: smart hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Hodnotenie: 3.5/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram