ITmix.cz logo

Bezdrôtové slúchadlá Niceboy

Bezdrôtové slúchadlá Niceboy

Značka Niceboy ponúka širokú škálu produktov vrátane bezdrôtových slúchadiel. V závislosti od konkrétneho modelu ich môžete používať na každodenné používanie, šport, hranie hier, kancelársku prácu alebo cestovanie.

Prečítajte si, pre koho sú bezdrôtové slúchadlá Niceboy určené a čím sú charakteristické. Poskytneme vám aj tipy na konkrétne produkty, ktoré zvíťazili v konkrétnych kategóriách v našich recenziách a testoch.

Často kladené otázky a odpovede

Pre koho sú slúchadlá Niceboy určené?

Značka Niceboy si získava svojich priaznivcov v oblasti elektroniky vďaka dostupnej cene výrobkov a zároveň slušnej kvalite. Ak hľadáte najkvalitnejšie materiály a najmodernejšie technológie, budete sa musieť poobzerať po inej značke a hlavne zaplatiť podstatne viac. Na každodenné počúvanie, ktoré má samozrejme od špičkových audio zariadení trochu ďaleko, však táto elektronika rozhodne postačí a mnohé modely dokonca predčia vaše očakávania.

Aké bezdrôtové slúchadlá ponúka Niceboy?

Niceboy ponúka pomerne širokú škálu modelov. Nájdete tu slúchadlá cez hlavu, slúchadlá do uší, True Wireless modely, kancelárske slúchadlá a herné slúchadlá. Na svoje si prídete aj vtedy, ak hľadáte vhodný model na šport.

Koľko stoja slúchadlá Niceboy?

Výhodou značky Niceboy je vo všeobecnosti cenová dostupnosť jej produktov. Cena slúchadiel tejto značky sa preto pohybuje v rozmedzí približne od 15 do 100 eur (platí k augustu 2023).

Čím sa vyznačujú bezdrôtové slúchadlá Niceboy

Bezdrôtové slúchadlá Niceboy spája priaznivý pomer ceny a výkonu a tiež množstvo praktických funkcií, ktorým sa budeme podrobnejšie venovať v ďalšej časti článku. Slúchadlá Niceboy zvyčajne podporujú kodeky AAC aj SBC, čo umožňuje pohodlné prepojenie s mobilnými telefónmi s operačným systémom Android a operačnými systémami, ktoré majú produkty Apple. Okrem toho ich však možno spárovať aj s počítačom, čo oceníte napríklad pri sledovaní obľúbených filmov alebo seriálov.

Niektoré modely slúchadiel boli testované aj na odolnosť voči vode a prachu. Napríklad slúchadlá s krytím IPX4 tak môžete používať aj v nepriaznivom počasí alebo pri športe, keď sa naša pokožka prirodzene potí. Odolnosť voči prachu potom oceníte pri pobyte vonku alebo v prašnom prostredí.

Existujú slúchadlá na rôzne spôsoby použitia. Vybrať si môžete z nasledujúcich možností:

 • detské bezdrôtové slúchadlá,
 • True Wireless slúchadlá,
 • športové slúchadlá,
 • slúchadlá cez hlavu,
 • slúchadlá do uší,
 • herné slúchadlá
 • a kancelárske slúchadlá.

Slúchadlá Niceboy sú k dispozícii aj v rôznych farbách. Minimalistické čierne alebo biele slúchadlá sú skutočnou klasikou. V oblasti detských modelov však nájdete aj farebné varianty, ktoré zaujmú mladších poslucháčov.

Aké funkcie majú slúchadlá Niceboy?

V závislosti od konkrétneho modelu nájdete najrôznejšie funkcie, ktoré vám uľahčia každodenný život. Väčšina slúchadiel je vybavená mikrofónom, ktorý umožňuje komunikovať pri telefonovaní bez použitia rúk. Pri vybraných modeloch získate možnosť používať hlasových asistentov Siri a Google Assistant.

Vítanou funkciou je ANC (Active Noise Cancelling), ktorá slúži na potlačenie okolitých zvukov pre ešte lepší zážitok z hudby. Túto funkciu oceníte aj pri telefonovaní na hlučnej ulici alebo pri práci v rušnom prostredí.

Vybrané modely možno používať spolu s mobilnou aplikáciou Niceboy ION, ktorá ponúka niekoľko ekvalizérov na prispôsobenie hudobného zážitku. Aplikácia zároveň dokáže monitorovať aktuálnu úroveň nabitia alebo využívať funkciu Nájsť slúchadlá.

Niektoré slúchadlá možno prostredníctvom AUX kábla používať aj ako klasické káblové slúchadlá v prípade, že sa vybijú, čo oceníte napríklad na cestách. Nemusíte tak hľadať najbližšiu elektrickú zásuvku.

V závislosti od konkrétneho modelu možno slúchadlá Niceboy ovládať buď pomocou intuitívnych dotykových podložiek (napr. Niceboy HIVE Pins 3 ANC) alebo klasických tlačidiel (napr. Niceboy HIVE 3 Prodigy MAX).

Najlepšie bezdrôtové slúchadlá Niceboy z nášho testu

Bezdrôtové slúchadlá Niceboy sme pre vás v našej redakcii podrobili testu. Pri výbere správneho zariadenia sa tak môžete inšpirovať našimi recenziami. Nie všetky slúchadlá však prešli našou redakčnou kontrolou, preto jednotlivé modely hodnotíme len na základe našich doterajších skúseností.

Najlepšie slúchadlá cez uši Niceboy

V oblasti slúchadiel cez uši dopadli v našom teste najlepšie slúchadlá Niceboy HIVE Aura 4 ANC, ktoré majú skvelý pomer cena/výkon.

Niceboy HIVE Aura 4 ANC

Najlepšie testované slúchadlá cez uši
Silné stránky
 • Slušná kvalita zvuku
 • Skvele sedia na ušiach
 • Bezproblémové pripojenie
 • Dlhá výdrž batérie
 • Mobilná aplikácia
Slabé stránky
 • Ovládanie umiestnené iba na jednom slúchadle
 • Horšia kvalita mikrofónu
 • Privítali by sme vyššiu kvalitu spracovania

Bezdrôtové slúchadlá Niceboy HIVE Aura 4 ANC zaujmú dostupnou cenou a slušnou kvalitou zvuku. Na jedno nabitie dokážu prehrávať hudbu až 60 hodín, čo je naozaj pôsobivé číslo. Navyše sa dodávajú s praktickým puzdrom na prenášanie a podporujú funkciu ANC pre aktívne potlačenie hluku. Vďaka tomu sú skvelou voľbou na cestovanie, napríklad v lietadle sa budú naozaj hodiť.

Na pravom slúchadle sa nachádza niekoľko tlačidiel na ovládanie. Vzhľadom na ich charakter je však ťažké nahmatať tlačidlá naslepo v prípade, že máte slúchadlá na ušiach. Za malú nevýhodu možno považovať aj nižšiu kvalitu mikrofónu, kvôli ktorej by sme slúchadlá neodporúčali na dlhé konferenčné hovory, ale skôr len na príležitostné volanie.

Celkové hodnotenie
3.7/5

Najlepšie True Wireless slúchadlá do uší Niceboy

Model Niceboy HIVE Pins 3 ANC sa ukázal ako najlepšie slúchadlá do uší od spoločnosti Niceboy na každodenné používanie.

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Najlepšie testované TWS
Silné stránky
 • Funkcia aktívneho potlačenia hluku
 • Herný režim
 • Výdrž batérie až 40 hodín
 • Funkcia rýchleho nabíjania
 • Priaznivá cena
Slabé stránky
 • Dotykové plochy s vysokou citlivosťou
 • Režim Ambient neprináša zásadnú zmenu

True Wireless slúchadlá Niceboy HIVE Pins 3 ANC sa vyznačujú prijateľnou obstarávacou cenou a slušnou kvalitou zvuku. Vďaka dobíjaciemu puzdru si budete môcť vychutnať až 40 hodín celkovej výdrže batérie. Poteší aj ich minimalistický dizajn a kompaktné rozmery.

Po stiahnutí aplikácie Niceboy ION navyše získate prístup k ďalším zaujímavým funkciám. Môžete využiť funkciu na potlačenie okolitých zvukov alebo režim Ambient, ktorý k prehrávanej hudbe pridáva zvuky okolia. Môžete si tiež nastaviť jeden z dostupných hudobných režimov.

Celkové hodnotenie
3.9/5

Najlepšie slúchadlá na cesty od spoločnosti Niceboy

Na cestách oceníte najmä pohodlný dizajn slúchadiel, ktorý vás nebude nikde tlačiť a dlhú výdrž batérie. V tomto smere sú Niceboy HIVE Aura 4 ANC skvelým modelom.

Najlepšie slúchadlá na šport od Niceboy

Z nami testovaných slúchadiel by sme na športové aktivity odporučili Niceboy HIVE Pins 3 ANC, ktoré sú vodeodolné, a preto bez problémov odolajú potu.

Najlepšie slúchadlá do kancelárie a na telefonovanie od Niceboy

Ak hľadáte slúchadlá, ktoré si môžete vziať so sebou do kancelárie a ktoré využijete pri telefonovaní, odporúčame vám Niceboy HIVE Pins 3 ANC s aktívnym potlačením hluku.

Najlepšie herné slúchadlá od spoločnosti Niceboy

Ak pri hraní nepotrebujete komunikovať s ostatnými hráčmi, môžete staviť na slúchadlá Niceboy HIVE Aura 4 ANC. Ak je pre vás kľúčové telefonovanie počas hrania, vhodnejšie budú Niceboy HIVE Pins 3 ANC, ktoré majú dokonca špeciálny herný režim.

Najlepšie univerzálne slúchadlá na každý deň od Niceboy

Hľadáte univerzálny model, ktorý by ste mohli používať na každodenné počúvanie hudby, sledovanie filmov, telefonovanie alebo dokonca športovanie? Z nami testovaných modelov v tomto smere vyhrávajú Niceboy HIVE Pins 3 ANC.

Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Šport a zdravý životný štýl ma sprevádzajú prakticky celý život. Keďže som fanúšikom moderných technológií, na ITmixe často recenzujem fitness náramky a inteligentné hodinky, ktoré sú pre mňa nepostrádateľným nástrojom v aktívnom živote. Okrem športu je mojím veľkým koníčkom aj cestovanie a spoznávanie nových miest.
Ako sa vám páčil tento článok?
5/5 - (1 hlasovanie)
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Niceboy HIVE Pins 3 ANC
Tip redakcie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram