ITmix.cz logo

Recenzia: smart hodinky Garmin Venu Sq

Silné stránky
 • Množstvo funkcií pre športovcov
 • Podrobné štatistiky
 • Možnosť bezkontaktnej platby
 • Spárovanie so systémami Android a iOS
 • Elegantný dizajn
 • Prehľadné rozhranie
 • Možnosť inštalácie ďalších aplikácií
Slabé stránky
 • Neschopnosť komunikovať prostredníctvom hodiniek
 • Zložitejšie nastavenie merania okysličenia krvi
 • Vyžaduje inštaláciu 2 aplikácií do mobilného telefónu
Tento produkt má nástupcu

Smart hodinky Garmin Venu Sq sú určené pre športovcov. Zakladajú si však aj na elegantnom dizajne, vďaka ktorému sú vhodné na každodenné nosenie. Ponúkajú pokročilé funkcie na sledovanie športov a mimoriadne vydarená je sekcia venovaná golfistom. Okrem toho potešia dostatočne veľkým displejom, jednoduchým ovládaním a robustnou konštrukciou.

Všetko, čo potrebujete, je súčasťou balenia

Inteligentné hodinky Garmin Venu Sq sa predávajú v pomerne malej škatuľke s rozmermi 14 × 6,5 × 6,5 cm. Celková hmotnosť balenia je 110 gramov. Hneď po vybalení z krabičky vás hodinky zaujmú svojím minimalistickým a neutrálnym vzhľadom, ktorý je vhodný pre obe pohlavia. Ženy si prípadne môžu vybrať "ženskejšiu farbu".

Balenie obsahuje:

 • smart hodinky s remienkom,
 • nabíjací kábel
 • a návod na použitie.

Vďaka použitému remienku smart hodinky dokonale padnú na zápästie s obvodom 12,5 až 19 cm. Samotný remienok sa dá ľahko vymeniť. Môžete si preto kúpiť niekoľko variantov dizajnu alebo materiálu a v prípade potreby ich meniť podľa svojich potrieb.

Technické parametre Garmin Venu Sq

Inteligentné hodinky Garmin Venu Sq zaujmú dostatočne veľkým LCD displejom s uhlopriečkou 1,3". Výhodou je aj pomerne slušná výdrž batérie. Hodinky vydržia na jedno nabitie až 6 dní.

Použitý operačný systém Garmin OS ponúka intuitívne rozhranie s podporou slovenčiny. Využiť môžete funkciu bezkontaktných platieb.

Tieto smart hodinky sú určené pre amatérskych aj profesionálnych športovcov. Aj z tohto dôvodu podporujú prepojenie s iným zariadením prostredníctvom technológie ANT+. Typicky ide o hrudné pásy alebo wattmetre pre cyklistov.

Názov parametraHodnota
Typ remienkaSilikónový
OdporVodotesnosť 50 metrov
Displej1,3" LCD DISPLEJ
Výdrž batérieAž 6 dní
Spôsob nabíjaniaNapájací kábel
KonektivitaBluetooth 5.0, Wi-Fi, GPS, NFC, ANT+
Operačný systémGarmin OS
Rozmery bez remienka40,6 × 37,0 × 11,5 mm
Hmotnosť bez remienka37,6 g

Kvalitná konštrukcia s Gorilla Glass

Inteligentné hodinky na prvý pohľad pôsobia moderným dojmom a majú precízne spracovanie. Hodinky sú lemované pevným hliníkovým puzdrom a displej je vybavený sklom Gorilla Glass 3. generácie, ktoré sa môže pochváliť vysokou pevnosťou a odolnosťou. Treba poznamenať, že na trhu je k dispozícii aj sklo Gorilla Glass 5. generácie, ale zvyčajne ho nájdete na drahších modeloch.

Remienok je vyrobený zo silikónu, ktorý je príjemný na pokožku aj pri dlhodobom nosení. Ocenia ho športovci, ale aj ľudia trpiaci alergiou na kov. Remienok sa dá v prípade potreby ľahko uvoľniť a vymeniť.

Hmotnosť hodiniek bez remienka je 37,6 gramu. Pre predstavu, podobnú hmotnosť (40 gramov) majú aj hodinky Garmin Vivoactive 4S, ktoré sú určené pre ženy.

Na zápästí vyzerajú elegantne
Na zápästí vyzerajú elegantne

Aké sú rozdiely medzi modelmi Venu, Venu Sq a Venu Sq Music?

Pozrime sa na porovnanie hodiniek Garmin Venu Sq s predchádzajúcim modelom Garmin Venu s okrúhlym ciferníkom a tiež s modelom Garmin Venu Sq Music. V nasledujúcej tabuľke sme pre vás zvýraznili najpodstatnejšie rozdiely.

ModelGarmin Venu SqGarmin Venu Sq MusicGarmin Venu
Veľkosť displeja1,3"1,3"1,2"
Rozlíšenie displeja240 × 240 px240 × 240 px390 × 390 px
Tvar číselníkaŠtvorcový ŠtvorcovýOkrúhly
Rozmery bez remienka40,6 × 37,0 × 11,5 mm40,6 × 37,0 × 11,5 mm43 × 43 × 12 mm
Hmotnosť bez remienka37,6 g37,6 g47 g
Výdrž batérieAž 6 dníAž 6 dníAž 5 dní

Ako spárovať smart hodinky a mobilný telefón

Spustenie inteligentných hodiniek je relatívne jednoduché a dá sa zvládnuť za niekoľko minút. Najprv zariadenie nabite pomocou dodaného napájacieho kábla. Medzitým si do telefónu stiahnite aplikáciu Garmin Connect, ktorá je bezplatne k dispozícii v obchodoch Google Play a App Store.

Kde kúpiť Garmin Venu Sq
Garmin Venu Sq
Hodnotenie
4.2/5

Smart hodinky možno pripojiť k mobilnému telefónu so systémom Android 6.0 alebo novším a iOS 13 alebo novším. My sme na spárovanie použili iPhone 11 so systémom iOS 15.5 a Samsung Galaxy S7 so systémom Android 8.0.0. V oboch prípadoch prebehlo všetko bez problémov.

Potom v mobilnej aplikácii vyberte, že chcete spárovať nové zariadenie. Na hodinkách sa zobrazí jedinečný kód, ktorý je potrebné prepísať do mobilnej aplikácie. Po dokončení párovania môžete začať hodinky používať.

Na začiatku v mobilnej aplikácii nastavíte aj svoje osobné údaje. Patria sem informácie týkajúce sa vášho pohlavia, výšky a hmotnosti. Ženy môžu zadať aj informácie týkajúce sa ich menštruačného cyklu. Aplikácia tiež umožňuje nastaviť vaše denné ciele (napríklad počet prejdených krokov alebo spálených kalórií za deň).

Hodinky bežia na operačnom systéme Garmin OS

Hodinky Garmin Venu Sq sú vybavené operačným systémom Garmin OS, ktorý je určený predovšetkým pre športovcov. Medzi jeho silné stránky patrí možnosť inštalácie ďalších aplikácií a podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay.

Hodinky sa tiež bez problémov spárujú s mobilnými telefónmi so systémom Android aj iOS. A nespornou výhodou je aj podpora slovenčiny, vďaka ktorej sa nemusíte obávať jazykovej bariéry.

Po spárovaní hodiniek s mobilným telefónom so systémom Android získate aj možnosť odoslať predpripravenú správu ako odpoveď na prichádzajúcu správu alebo hovor. Táto funkcia, bohužiaľ, na iPhone chýba.

Do hodiniek si môžete jednoducho stiahnuť ďalšie aplikácie

Mobilná aplikácia Garmin Connect spáruje smart hodinky a mobilný telefón a sleduje vaše štatistiky. Ponúka prehľadné a intuitívne rozhranie, v ktorom sa ľahko orientuje.

Domovská obrazovka aplikácie obsahuje základný prehľad s informáciami o vašej aktivite, srdcovom tepe, stresovej záťaži a počte dychov za minútu. Ženy môžu sledovať údaje o svojom menštruačnom cykle.

V aplikácii si môžete vybrať z rôznych výziev s odznakmi, zapojiť sa do nich a získať dodatočnú motiváciu na športovanie. Po splnení výzvy sa na vašom profile zobrazí odznak.

Ak si chcete stiahnuť ďalšie aplikácie, musíte si najprv do mobilného telefónu stiahnuť aplikáciu Garmin Connect IQ, ktorá je k dispozícii pre systémy Android aj iOS. V tejto aplikácii nájdete možnosť stiahnuť si ďalšie ciferníky hodiniek a aplikácie (napríklad pre rôzne športy).

Budete teda potrebovať dve mobilné aplikácie. Pomocou aplikácie Garmin Connect spárujte obe zariadenia a potom sledujte svoje štatistiky. Na prevzatie ďalších aplikácií alebo ciferníkov hodiniek potom budete potrebovať aplikáciu Garmin Connect IQ.

Funkcie hodiniek sú určené pre športovcov

Inteligentné hodinky budete používať predovšetkým na monitorovanie svojho zdravia a počas tréningu. Za zmienku stojí najmä prepracované monitorovanie športových aktivít.

Ak chcete hodinky využívať aj na komunikáciu, pravdepodobne sa budete obzerať po produktoch iných značiek (obľúbené sú napríklad Apple Watch 7 alebo Samsung Galaxy Watch 4). Tieto hodinky nemajú reproduktor ani mikrofón a neumožňujú ani posielanie ručne písaných správ. Predpripravenú správu môžu poslať iba majitelia zariadení so systémom Android.

Krokomer

Ako prakticky všetky smart hodinky, aj Garmin Venu Sq meria počet krokov, ktoré ste počas dňa prešli.

Kde kúpiť Garmin Venu Sq
Garmin Venu Sq
Hodnotenie
4.2/5

Meranie srdcovej frekvencie

Ďalšou základnou funkciou hodiniek je priebežné meranie srdcovej frekvencie. Ak by ste si chceli výsledky meraní pozrieť spätne, pomôže vám s tým mobilná aplikácia. Ak hodinky v pokojovom režime zistia príliš nízku alebo vysokú tepovú frekvenciu, upozornia vás na to.

Meranie srdcovej frekvencie
Meranie srdcovej frekvencie

Meranie okysličenia krvi

Hodinky zvládnu aj meranie okysličenia krvi. Ale pozor. Táto funkcia musí byť najprv povolená v mobilnej aplikácii Garmin Connect. V nastaveniach prejdite do časti Zdravie a výkon a vyberte položku Pulzný oxymeter. Potom prejdite do časti Pomocník, kde úplne dole nájdete možnosť Nastavenia merania kyslíka.

Potom môžete zapnúť funkciu Aklimatizácia, pri ktorej bude zariadenie počas dňa monitorovať hladinu kyslíka v krvi. Aktiváciou funkcie Sledovanie spánku bude meranie prebiehať aj v noci.

Sledovanie spánku

Ak s hodinkami spíte, môžete sa po prebudení tešiť na podrobné štatistiky týkajúce sa vášho spánku. Zariadenie dokáže zistiť, ako dlho ste spali ľahkým, hlbokým a REM spánkom.

Vďaka funkcii Nerušiť vás počas noci nebudú rušiť žiadne prichádzajúce notifikácie. K dispozícii je aj funkcia budíka, ktorá vás prebudí jemným vibrovaním na zápästí. Treba poznamenať, že ide o klasický budík (nie inteligentný, ktorý vás budí v ľahkej fáze spánku).

Režimy cvičenia

Tieto športové hodinky využijete pri tréningu, kde oceníte širokú škálu aktivít, z ktorých si môžete vybrať. Patria medzi ne klasické športy v podobe behu a cyklistiky, ale napríklad aj golf alebo snowboarding.

Ak ste fanúšikom golfu, tieto hodinky vás príjemne prekvapia. Dokážu mapovať golfové ihriská po celom svete a na základe polohy GPS dokážu určiť vzdialenosť, prevýšenie od jamky a mnoho ďalších údajov. Niekedy však mapy nemusia byť v stopercentnom stave. Ak sa napríklad jamka opravuje, môže chvíľu trvať, kým sa údaje aktualizujú.

Po spustení aktivity hodinky zobrazia uplynulý čas, spálené kalórie a srdcovú frekvenciu. Pri niektorých aktivitách zobrazia aj priemernú rýchlosť a vzdialenosť, ktorú ste prešli (pri chôdzi, behu alebo jazde na bicykli).

Zaujímavou funkciou je možnosť používania rôznych tréningových plánov. Stačí si vybrať z prednastavenej ponuky a hodinky vám potom ukážu, aké cvičenie práve vykonávate (a prípadne ako dlho/počet opakovaní). Keď potrebujete zmeniť cvičenie, výrazne zavibrujú na vašom zápästí, aby ste si to všimli.

V prípade vykonávania cvikov na počet opakovaní však upozornenie nie je vždy presné. Hodinky nám napríklad oznámili, že máme vykonať osem príťahov s činkou. Počítanie hodiniek však bolo nepresné a v skutočnosti nezaznamenali každý vykonaný cvik. Na ďalší cvik však môžete prejsť manuálne, takže sa to dá ľahko vyriešiť týmto spôsobom.

Kde kúpiť Garmin Venu Sq
Garmin Venu Sq
Hodnotenie
4.2/5

Športový režim sa dá kedykoľvek počas cvičenia minimalizovať a hodinky sa dajú používať na čokoľvek iné.

Meranie frekvencie dýchania

Hodinky dokážu zistiť frekvenciu vášho dýchania (počas bdenia aj spánku). Túto hodnotu môžete kedykoľvek jednoducho skontrolovať.

Merajú vašu frekvenciu dýchania
Merajú vašu frekvenciu dýchania

Monitorovanie stresu

Zariadenie meria aj vašu aktuálnu úroveň stresu. Ak je táto hodnota príliš vysoká, odporučí vám, aby ste sa na chvíľu zastavili a len dýchali.

Dokážu odhaliť stres
Dokážu odhaliť stres

Monitorovanie menštruačného cyklu

Ženy môžu hodinky používať na sledovanie svojho menštruačného cyklu. V mobilnej aplikácii Garmin Connect najprv nastavíte dátum poslednej menštruácie a jej obvyklú dĺžku. Hodinky vám potom oznámia, v akej fáze menštruačného cyklu sa práve nachádzate.

Pomocou zariadenia môžete zaznamenávať aj rôzne fyzické príznaky (bolesti brucha, akné atď.) a ďalšie informácie (napríklad zmeny nálady alebo libida). Podrobné informácie nájdete aj v aplikácii Garmin Connect.

Funkcia Body Battery

Vďaka tejto praktickej funkcii budete môcť sledovať rovnováhu medzi námahou a regeneráciou. Na začiatku dňa hodinky zvyčajne ukazujú najvyššie hodnoty, ale postupom času a najmä po tréningu sa hodnota Body Battery znižuje.

Na samotný výpočet používa spoločnosť Garmin napríklad variabilitu srdcovej frekvencie, stres, kvalitu spánku a vaše aktivity.

Monitorovanie pitného režimu

Hodinky vám pomáhajú sledovať pitný režim. Môžete jednoducho sledovať, koľko vody ste počas dňa vypili. Otázkou však je, či si to naozaj pamätáte pri každom pohári vody, ktorý vypijete. Ak však máte s pitím problémy, táto funkcia sa vám môže hodiť.

Bohužiaľ, nemôžete odpovedať na prichádzajúce správy

Hoci vás hodinky upozornia na prichádzajúce správy, bohužiaľ na ne nie je možné odpovedať. Ak ide o dlhšiu správu, zariadenie vám zobrazí len úryvok.

Ak vám niekto zavolá, hodinky vás na to upozornia. Hovor môžete prijať alebo odmietnuť. Hodinky však nemajú reproduktor ani mikrofón, takže na komunikáciu musíte použiť mobilný telefón.

Majitelia mobilných telefónov so systémom Android môžu funkciu odmietnutia hovoru využiť aj na odoslanie vopred pripravenej textovej správy.

Hodinky možno používať na bezkontaktné platby

Funkciu bezkontaktných platieb Garmin Pay je potrebné najprv nastaviť prostredníctvom mobilnej aplikácie Garmin Connect. Takto do hodiniek pridáte požadovanú platobnú kartu a nastavíte PIN, ktorý musíte zadať vždy, keď chcete funkciu použiť. Tým sa karta ochráni pred neoprávneným použitím.

Kde kúpiť Garmin Venu Sq
Garmin Venu Sq
Hodnotenie
4.2/5

V každom prípade odporúčame skontrolovať zoznam bánk, ktoré v súčasnosti podporujú službu Garmin Pay. Nie je to totiž samozrejmosť.

Hodinky je možné používať na platenie
Hodinky je možné používať na platenie

Pohodlné počúvanie hudby

Tieto hodinky umožňujú pohodlne ovládať hudbu, ktorá je spustená na vašom mobilnom telefóne. Skladbu môžete jednoducho prepínať, pozastaviť a znovu spustiť.

Ak je pre vás počúvanie hudby dôležité, odporúčame siahnuť radšej po modeli Garmin Venu Sq Music. Ten totiž umožňuje ukladať skladby priamo do hodiniek a tiež sťahovať skladby offline z niektorej zo streamovacích služieb (napr. Spotify).

Ovládanie hudby
Ovládanie hudby

Ďalšie funkcie smart hodiniek

Praktickou funkciou je funkcia Nerušiť, ktorá vypne všetky notifikácie. Môžete tiež používať stopky. A je tu aj funkcia Nájsť telefón, ktorá po zapnutí spustí pípanie telefónu.

V porovnaní s mnohými konkurenčnými modelmi nám medzi aplikáciami trochu chýbalo počasie. To však môžete vyriešiť jednoduchým stiahnutím aplikácie cez Garmin Connect IQ.

Stopky
Stopky

Senzory slúžia na presné meranie

Hodinky sú vybavené niekoľkými senzormi. Vďaka nim môžete sledovať svoje zdravie a pomerne presne merať svoje športové aktivity.

Konkrétne ide o tieto senzory:

 • senzor srdcovej frekvencie Garmin Elevate™,
 • senzor kyslíka v krvi Pulse OX,
 • GPS, Glonass a Galileo (na sledovanie polohy)
 • gyroskop a akcelerometer (na detekciu pohybu).

Menším nedostatkom je absencia barometra, ktorý by slúžil na veľmi presné zaznamenávanie nastúpaných metrov a poschodí.

Hodinkám chýba barometer
Hodinkám chýba barometer

Displej je dostatočne veľký

Garmin Venu Sq vás na prvý pohľad zaujme hranatým ciferníkom so zaoblenými hranami. Tento ciferník sa výrazne líši od okrúhleho dizajnu, ktorý používal predchádzajúci model Garmin Venu. Na rovnaký dizajn sa už dlho spoliehajú aj hodinky Apple.

Uhlopriečka displeja je 1,3" a rozlíšenie 240 × 240 px. Všetky ikony sú výborne čitateľné a vďaka veľkosti sú hodinky vhodné aj pre dámy s užším zápästím. Hodinky využívajú LCD displej, ktorý v porovnaní s transflexným displejom (používaným napríklad v hodinkách Garmin Vivoactive 4S) ponúka väčší kontrast a bohatšie farby. Na druhej strane je potrebné počítať s nižšou čitateľnosťou na ostrom slnečnom svetle.

Kde kúpiť Garmin Venu Sq
Garmin Venu Sq
Hodnotenie
4.2/5

Poteší však prítomnosť funkcie Always On, vďaka ktorej zostávajú údaje na ciferníku neustále viditeľné.

Displej je chránený minerálnym sklom Gorilla Glass 3, ktoré vyniká vysokou pevnosťou a odolnosťou. Hodinky sa ovládajú pomocou dotykového displeja a dvoch mechanických tlačidiel umiestnených na pravej strane.

Displej je prehľadný
Displej je prehľadný

Vydrží až 6 dní na jedno nabitie

Jedným z dôležitých faktorov pri kúpe inteligentných hodiniek je nepochybne ich výdrž batérie. V tomto prípade sa môžete tešiť až na 6 dní prevádzky na jedno nabitie. Pri našom testovaní sme dosiahli až 5 dní výdrže batérie, pričom najviac sa hodinky vybíjali pri zapnutom GPS (v našom prípade pri monitorovaní jazdy na bicykli).

Pre predstavu, hodinky Garmin Vivoactive 4S majú maximálnu výdrž batérie 8 dní. Na druhej strane, pri hodinkách Apple Watch 6 a 7 musíte počítať s výdržou batérie len 18 hodín. Je to preto, že tieto hodinky ponúkajú ešte viac funkcií. Naproti tomu hodinky Garmin Fenix 7 so solárnym nabíjaním majú výdrž batérie až 43 dní.

Nabíjanie smart hodiniek zabezpečuje napájací kábel, ktorý je súčasťou balenia. Mnohé konkurenčné hodinky používajú praktický magnetický napájací kábel. Pri tomto modeli však, podobne ako pri Garmin Vivoactive 4S, dostanete úplne klasický kábel s patentovaným konektorom, ktorý sa pripája zo zadnej strany hodiniek. Zariadenie tak musí počas nabíjania po celý čas ležať na boku.

Ideálny partner aj do bazéna

Podobne ako iné smart hodinky, aj tieto si môžete vziať do bazéna a používať ich na monitorovanie svojich plaveckých výkonov. Má totiž vodotesnosť 5 ATM. Nie je však určený na potápanie.

Často kladené otázky

S akým mobilným telefónom je možné hodinky spárovať?

Garmin Venu Sq sú kompatibilné s mobilnými telefónmi so systémom Android 6.0 a vyšším a iOS 13 a vyšším.

Podporujú hodinky bezkontaktné platby?

Áno, hodinky podporujú službu Garmin Pay, a preto ich možno používať na bezkontaktné platby. Musíte si len overiť, či Garmin Pay podporuje i vaše banka.

Akú mobilnú aplikáciu budem potrebovať?

Na spárovanie oboch zariadení sa používa mobilná aplikácia Garmin Connect. Ak si chcete do hodiniek stiahnuť ďalšie aplikácie, bez mobilnej aplikácie Garmin Connect IQ sa nezaobídete.

Môžem komunikovať prostredníctvom hodiniek?

Inteligentné hodinky vás upozornia na prichádzajúce správy a hovory. Nemôžete na ne však odpovedať. Majitelia mobilných telefónov môžu využiť iba možnosť odpovedať z prednastavených odpovedí (pri odmietnutí hovoru).

Kde kúpiť Garmin Venu Sq
Garmin Venu Sq
Hodnotenie
4.2/5

Záver – pre koho sú hodinky Garmin Venu Sq určené?

Tieto smart hodinky budú vyhovovať vášnivým športovým nadšencom, ktorí chcú mať maximálny prehľad o svojich aktivitách a zároveň hľadajú zariadenie s elegantným "mestským" dizajnom. Na prvý pohľad vás zaujme svojím 1,3" LCD displejom. Športovcom ponúka množstvo praktických funkcií, podrobné štatistiky a možnosť využívať prednastavené tréningové plány.

Ich výhodou je aj možnosť spárovania s operačnými systémami Android a iOS. V prípade potreby si môžete stiahnuť ďalšie aplikácie a využiť môžete aj bezkontaktné platby.
Medzi drobné nevýhody patrí nemožnosť komunikácie prostredníctvom hodiniek, ako aj nutnosť inštalácie dvoch rôznych aplikácií do mobilného telefónu.

Recenzia: chytré hodinky Garmin Venu Sq
 • Kvalita spracovania
 • Batéria
 • Operačný systém
 • Kompatibilita
 • Pomer cena/výkon
4.2

Skvelé hodinky nielen pre golfistov

Smart hodinky Garmin Venu Sq sú určené pre športovcov. Zakladajú si však aj na elegantnom dizajne, vďaka ktorému sú vhodné na každodenné nosenie. Ponúkajú pokročilé funkcie na sledovanie športov a mimoriadne vydarená je sekcia venovaná golfistom. Okrem toho potešia dostatočne veľkým displejom, jednoduchým ovládaním a robustnou konštrukciou.

Klady

 • Množstvo funkcií pre športovcov
 • Podrobné štatistiky
 • Možnosť bezkontaktnej platby
 • Spárovanie so systémami Android a iOS
 • Elegantný dizajn
 • Prehľadné rozhranie
 • Možnosť inštalácie ďalších aplikácií

Zápory

 • Neschopnosť komunikovať prostredníctvom hodiniek
 • Zložitejšie nastavenie merania okysličenia krvi
 • Vyžaduje inštaláciu 2 aplikácií do mobilného telefónu
Tento článok pripravil autor na základe skutočných skúseností s produktom. Hodnotenie môže byť ovplyvnené subjektívnymi dojmami autora.
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Šport a zdravý životný štýl ma sprevádzajú prakticky celý život. Keďže som fanúšikom moderných technológií, na ITmixe často recenzujem fitness náramky a inteligentné hodinky, ktoré sú pre mňa nepostrádateľným nástrojom v aktívnom živote. Okrem športu je mojím veľkým koníčkom aj cestovanie a spoznávanie nových miest.
Ako sa vám páčil tento článok?
3.9/5 - (9 hlasovanie)
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace recenzie

Recenzia: smart hodinky Garmin Venu Sq
Garmin Venu Sq
Hodnotenie: 4.2/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram