ITmix.cz logo

Recenzia: smart hodinky Garmin Venu 2

Silné stránky
 • Nerezové puzdro
 • Veľký displej
 • Jednoduché ovládanie
 • Rozhranie v slovenčine
 • Prepracované športové aktivity
 • Animované tréningy
 • Podpora služby Garmin Pay
 • Pohodlné počúvanie hudby
 • Možnosť inštalácie ďalších aplikácií
Slabé stránky
 • Nemožnosť komunikovať prostredníctvom hodiniek
 • Potreba nainštalovať 2 aplikácie do telefónu
Tento produkt má nástupcu

Smart hodinky Garmin Venu 2 zaujmú intuitívnym operačným systémom a veľkým, prehľadným displejom. Môžete si s ním naplánovať individuálny tréning alebo sa pustiť do pripravených cvičebných plánov. Okrem toho vás poteší dlhá výdrž batérie, vydarená grafika a podpora služby Garmin Pay.

V balení nájdete všetko, čo potrebujete

Smart hodinky Garmin Venu 2 sa dodávajú v pomerne malej, elegantnej škatuľke s rozmermi 10 × 10 × 10 cm a celkovou hmotnosťou 292 gramov. Po rozbalení sa vám naskytne pohľad na samotné hodinky s remienkom. Súčasťou balenia je aj nabíjací kábel a návod na použitie.

Smart hodinky sa predávajú s jedným remienkom, ktorý je priamo pripojený k hodinkám. Vďaka použitému remienku sa zariadenie hodí na zápästia s obvodom 13,5 až 20 cm.

Ak chcete, môžete si kúpiť viac variantov remienkov a meniť ich podľa aktuálnych potrieb. Samotný remienok sa dá ľahko a rýchlo vymeniť.

Technické parametre Garmin Venu 2

Inteligentné hodinky Garmin Venu 2 majú rozhodne čo ponúknuť. Ich puzdro je vyrobené z pevnej a odolnej nehrdzavejúcej ocele. Na prvý pohľad vás zaujme aj veľký AMOLED displej s uhlopriečkou 1,3" a skvelým podaním farieb.

Operačný systém Garmin OS je prehľadný, intuitívny a predovšetkým v slovenčine. Hodinky navyše podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay. Vďaka technológii ANT+ ich možno pripojiť k inému zariadeniu s touto technológiou (napríklad k hrudnému pásu).

Názov parametraHodnota
Typ remienkaSilikónový
OdporVodotesnosť 50 metrov
Displej1,3" AMOLED
Výdrž batérieAž 12 dní
Spôsob nabíjaniaNapájací kábel
KonektivitaBluetooth 5.0, Wi-Fi, GPS, NFC, ANT+
Operačný systémGarmin OS
Rozmery bez remienka45,4 × 45,4 × 12,2 mm
Hmotnosť bez remienka49 g

Hodinky zaujmú svojím puzdrom z nerezovej ocele

Tieto smart hodinky Garmin vás na prvý pohľad zaujmú svojím kvalitným spracovaním. Niet divu. Puzdro je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Lacnejšie hodinky sa často spoliehajú skôr na hliník. Displej je potom vybavený sklom Gorilla Glass 3. generácie, ktoré vyniká vysokou pevnosťou a odolnosťou. Hoci je na trhu dostupné aj sklo Gorilla Glass 5. generácie, najčastejšie sa v hodinkách stretnete práve s 3. generáciou.

Remienok je vyrobený zo silikónu, ktorý je príjemný na pokožku aj pri dlhodobom nosení. Iný materiál by sme v športových hodinkách ani neočakávali. Remienok sa dá v prípade potreby ľahko uvoľniť a vymeniť za iný.

Čo sa týka hmotnosti, tieto hodinky sú o niečo ťažšie. Je to ovplyvnené ich veľkosťou a materiálom z nehrdzavejúcej ocele použitým v puzdre. Celková hmotnosť bez remienka je preto 49 gramov. Pre predstavu, hodinky Garmin Venu Sq s hliníkovým puzdrom a podobnými rozmermi vážia 37,6 gramu.

Sú vhodné aj na bežné nosenie
Sú vhodné aj na bežné nosenie

Aké sú rozdiely medzi Venu 2, Venu 2 Plus a Venu 2S?

Rozhodli sme sa porovnať hodinky Garmin Venu 2 s modelom Garmin Venu 2 Plus, ktorý je o stupeň vyššie ako Garmin Venu 2, ako aj s modelom Garmin Venu 2S, ktorý je určený najmä pre ženy. Ako si viedli?

Hodinky Garmin Venu 2S majú všeobecne kompaktnejšie rozmery a sú navrhnuté v ženskom dizajne. Z tohto dôvodu sú určené pre dámy. Oproti štandardnému modelu majú hodinky Garmin Venu 2 Plus možnosť telefonovať a posielať textové správy prostredníctvom hlasového asistenta na spárovanom telefóne.

ModelGarmin Venu 2Garmin Venu 2 PlusGarmin Venu 2S
Veľkosť displeja1,3"1,3"1,1"
Rozlíšenie displeja416 × 416 px416 × 416 px360 × 360 px
Rozmery bez remienka45,4 × 45,4 × 12,2 mm43,6 × 43,6 × 12,6 mm40,4 × 40,4 × 12,1 mm
Hmotnosť bez remienka49 g51 g38,2 g
Výdrž batérie Až 12 dníAž 10 dníAž 11 dní
Možnosť telefonovaniaNieÁnoNie

Spárovanie Garmin Venu 2 s telefónom: ako postupovať?

Spárovanie inteligentných hodiniek je pomerne jednoduché. Obidve zariadenia vás prevedú celým procesom. Po vybalení hodiniek ich najprv nabite. Medzitým si do mobilného telefónu stiahnite aplikáciu Garmin Connect, ktorá je bezplatne k dispozícii na Google Play a App Store.

Kde kúpiť Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Hodnotenie
4.1/5

V aplikácii vyberte, že ste si zakúpili nové zariadenie. Hodinky potom zobrazia jedinečný kód, ktorý môžete zadať do políčka v mobilnej aplikácii. Tým sa všetko potvrdí a spustí sa proces párovania. Potom budete môcť začať hodinky používať.

Hodinky Garmin Venu 2 sú kompatibilné so systémom Android od verzie 6.0 a so systémom iOS od verzie 12. V našej redakcii sme na spárovanie použili iPhone 11 so systémom iOS 15.5 a Samsung Galaxy S7 so systémom Android 8.0.0. V oboch prípadoch prebehlo všetko bez problémov.

V mobilnej aplikácii musíte na začiatku nastaviť aj svoje osobné údaje týkajúce sa veku, výšky, hmotnosti a pohlavia. Pre ženy je k dispozícii aj časť venovaná údajom o menštruačnom cykle. V aplikácii si môžete nastaviť aj svoje denné ciele (napríklad počet prejdených krokov).

Hodinky sú vybavené operačným systémom Garmin OS

Hodinky Garmin Venu 2 fungujú na operačnom systéme Garmin OS, ktorý je navrhnutý špeciálne pre potreby športovcov. Jeho hlavné výhody spočívajú v intuitívnom rozhraní v slovenčine a podpore inštalácie ďalších aplikácií. S hodinkami môžete využívať aj bezkontaktné platby pomocou služby Garmin Pay.

Vzhľad ciferníka hodiniek si môžete zmeniť
Vzhľad ciferníka hodiniek si môžete zmeniť

Do hodiniek je možné stiahnuť ďalšie aplikácie

Na spárovanie smart hodiniek a mobilného telefónu môžete použiť už spomínanú mobilnú aplikáciu Garmin Connect, ktorá je k dispozícii na bezplatné stiahnutie na Google Play a App Store. Pomocou aplikácie potom môžete prehľadne sledovať jednotlivé štatistiky.

Na domovskej obrazovke aplikácie nájdete základný prehľad s informáciami o vašej aktivite, srdcovom tepe, stresovej záťaži, počte spálených kalórií alebo dokonca menštruačnom cykle.

V aplikácii sa môžete zapojiť aj do rôznych výziev s odznakmi, ktoré vás budú motivovať k ďalšiemu pohybu. Po splnení jednej z týchto výziev sa na vašom profile zobrazí odznak.

Podobne ako ostatné hodinky Garmin, aj tieto podporujú sťahovanie ďalších aplikácií. Ak chcete túto funkciu využívať, musíte si najprv stiahnuť mobilnú aplikáciu Garmin Connect IQ, ktorá je k dispozícii pre systémy Android aj iOS. Môžete si stiahnuť ďalšie ciferníky hodiniek alebo praktické aplikácie (napríklad aplikácie špeciálne určené na rôzne športy). Prehľad dostupných aplikácií si môžete pozrieť vopred.

Ak teda chcete hodinky využívať naplno, budete potrebovať dve aplikácie. Aplikácia Garmin Connect sa používa na úvodné spárovanie a sledovanie štatistík. Aplikácia Garmin Connect IQ sa potom používa pri preberaní ďalších aplikácií a ciferníkov hodiniek.

Funkcie smart hodiniek, ktoré ocenia amatérski aj profesionálni športovci

Toto zariadenie zaujme najmä prepracovaným rozsahom športových funkcií. Každý svoj výkon budete môcť sledovať skutočne podrobne. Môžete tiež využiť predpripravené tréningy alebo si vytvoriť vlastné.

Krokomer

Tak ako v prípade iných inteligentných hodiniek, aj tu nájdete praktický krokomer na meranie vašich krokov počas dňa.

Meranie srdcovej frekvencie

Hodinky neustále monitorujú vašu srdcovú frekvenciu. Ak je príliš nízka alebo príliš vysoká, upozornia vás na túto skutočnosť.

Meranie srdcovej frekvencie
Meranie srdcovej frekvencie

Meranie okysličenia krvi

Zariadenie má pulzný oxymeter a na požiadanie vám zmeria aktuálne okysličenie krvi. Na rozdiel od zariadenia Garmin Venu Sq nie je potrebné funkciu zložito zapínať v mobilnej aplikácii.

Meranie okysličenia krvi
Meranie okysličenia krvi

Monitorovanie spánku

Hodinky môžete nosiť na zápästí aj cez noc. V takom prípade budú monitorovať váš spánok a po prebudení vám poskytnú prehľadné štatistiky. Tie sa týkajú toho, ako dlho ste spali ľahkým, hlbokým a REM spánkom.

Kde kúpiť Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Hodnotenie
4.1/5

Hodinky majú funkciu Nerušiť, takže vás počas noci nebudú rušiť jednotlivé notifikácie. Môžete si nastaviť aj klasický budík. Nejde však o inteligentný budík, ktorý by vás budil vo fáze ľahkého spánku.

Meranie VO2 max

Zariadenie Garmin Venu 2 vám pomocou svojich monitorov poskytne aj pomerne presný odhad vášho VO2 max. Hodnota VO2 max je jedným zo spoľahlivých ukazovateľov fyzickej výkonnosti. Čím je táto hodnota vyššia, tým viac kyslíka sa dostane do vašich svalov počas fyzickej námahy.

Veľa športových aktivít

Nemôže byť pochýb o tom, že tieto hodinky sú určené pre športovcov. Veľký počet športových aktivít, z ktorých si môžete vybrať, hovorí sám za seba. Nájdete medzi nimi napríklad klasický beh, cyklistiku, silový tréning, golf alebo dokonca pickleball.

Športový režim je možné kedykoľvek počas cvičenia minimalizovať a hodinky používať na čokoľvek iné.

Akonáhle začnete cvičiť, hodinky zobrazia uplynulý čas, množstvo spálených kalórií a vašu aktuálnu tepovú frekvenciu. Pri niektorých aktivitách zobrazia aj informácie o vašej rýchlosti a prejdenej vzdialenosti (napríklad pri behu alebo jazde na bicykli).

Cvičenia vrátane názorných animácií

Garmin Venu 2 sa v podstate stanú vaším osobným trénerom. Môžete si totiž vybrať zo širokej ponuky dostupných tréningov a hodinky vás nimi prevedú. Pri každom tréningu vám ukážu, aké konkrétne cvičenie máte vykonať (vrátane názornej animácie). Tiež vám povie, ako dlho ho máte vykonávať (alebo počet opakovaní). Akonáhle budete potrebovať zmeniť cvičenie, upozornia vás vibráciami.

V prípade opakovaných cvičení však hodinky nedokážu vždy presne zaznamenať, že ste cvičenie vykonali. Na ďalšie cvičenie však môžete prejsť manuálne, a tak tento drobný nedostatok vyriešiť.

Názorné animácie vám ukážu, ako správne vykonávať cvičenie. Hodinky v podstate nahrádzajú osobného trénera.

Práve vďaka názorným animáciám hodnotíme túto funkciu ako dobre zvládnutú. Pri Garmin Venu Sq sú k dispozícii aj tréningy, ktoré však jednotlivé cviky uvádzajú len slovne. A ak nepoznáte presné prevedenie cviku, budete si len domýšľať ako na to.

V prípade silových tréningov si môžete priamo na hodinkách vybrať aj to , s akou ťažkou váhou ste cvičenie vykonávali. Vďaka tomu budete mať neskôr skvelý prehľad o svojom výkone. Zadanie je pomerne jednoduché a rýchle.

Môžete si vytvoriť vlastné tréningy

V aplikácii Garmin Connect si môžete vytvoriť vlastné tréningy s použitím viac ako 1 400 cvikov. Po vytvorení tréningového plánu si ho môžete stiahnuť do hodiniek a začať.

Ideálny pomocník na HIIT tréningy

Pohybovú aktivitu HIIT môžete vybrať v ponuke športov, ktorá vám umožní vybrať si jeden z rôznych časovačov. Medzi ne patrí Tabata, AMRAP (čo najviac kôl) alebo EMOM (predpísaná zostava cvikov, ktoré treba odcvičiť za jednu minútu). Môžete si tiež nastaviť vlastné intervaly cvičenia a odpočinku podľa svojich potrieb. Na odpočinok vás upozorní výraznou vibráciou, ktorú určite počujete.

Meranie frekvencie dýchania

Hodinky dokážu zistiť frekvenciu vášho dýchania počas dňa a počas spánku. Túto hodnotu môžete kedykoľvek skontrolovať na hodinkách.

Prípadne môžete na hodinkách spustiť 5-minútové dychové cvičenie, ktoré vám pomôže uvoľniť sa počas dňa. Zariadenie vám počas celej doby presne ukáže, ako dýchať (kedy sa nadýchnuť, zadržať dych a vydýchnuť).

Kde kúpiť Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Hodnotenie
4.1/5
Meranie počtu nádychov za minútu
Meranie počtu nádychov za minútu

Monitorovanie stresu

Hodinky Garmin Venu 2 dokážu merať aj úroveň vášho stresu. Ak by bola nameraná hodnota príliš vysoká, zariadenie vám odporučí, aby ste sa na chvíľu zastavili a len tak dýchali.

Monitorovanie stresu
Monitorovanie stresu

Monitorovanie menštruačného cyklu

Pre ženy je k dispozícii možnosť monitorovania menštruačného cyklu. Najprv musíte do mobilnej aplikácie Garmin Connect zadať dátum poslednej menštruácie a jej obvyklú dĺžku. Na hodinkách potom môžete jednoducho skontrolovať, v ktorej fáze menštruačného cyklu sa práve nachádzate.

Môžete tiež zaznamenávať rôzne príznaky, a to fyzické (napr. bolesti brucha) aj psychické (napr. zmeny nálady). Aplikácia Garmin Connect vám potom poskytne podrobné informácie.

Okrem toho si môžete nastaviť aj prebiehajúce tehotenstvo, kedy vás hodinky budú informovať o týždni, v ktorom ste práve tehotná. V aplikácii potom nájdete zaujímavé informácie o matke aj vyvíjajúcom sa dieťati.

Funkcia Body Battery

Vďaka tejto funkcii budete môcť sledovať rovnováhu medzi námahou a regeneráciou. Na začiatku dňa sú hodnoty Body Battery zvyčajne najvyššie, s postupujúcim časom alebo po cvičení sa hodnota znižuje.

Sledovanie pitného režimu

Prostredníctvom smart hodiniek môžete zaznamenávať, koľko vody počas dňa vypijete. Ak máte problémy s pitným režimom, môžete ho takto sledovať. Na druhej strane je ľahké zabudnúť zaznamenať každý pohár vody, ktorý vypijete.

Sledovanie pitného režimu
Sledovanie pitného režimu

Nemôžete odpovedať na prichádzajúce správy

Hodinky vás upozornia na prichádzajúce správy a všetky notifikácie z mobilného telefónu. Bohužiaľ, nie je možné na ne odpovedať.

Podobne vás hodinky upozornia na prichádzajúce hovory. Hovor môžete prostredníctvom hodiniek prijať alebo odmietnuť. Na následnú komunikáciu však musíte použiť mobilný telefón.

Majitelia mobilných telefónov so systémom Android môžu aspoň odpovedať na prichádzajúce správy a hovory pomocou prednastavených správ. V telefónoch iPhone táto funkcia bohužiaľ chýba. Ak chcete telefonovať priamo z hodiniek, odporúčame vám siahnuť po hodinkách Garmin Venu 2 Plus. S nimi získate aj možnosť zadávať správy prostredníctvom hlasového asistenta v telefóne.

Plaťte pohodlne pomocou hodiniek

Hodinky Garmin Venu 2 podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay. V mobilnej aplikácii Garmin Connect musíte najprv pridať požadovanú platobnú kartu. Zároveň si nastavíte PIN, ktorý musíte zadať vždy, keď chcete hodinky použiť na platenie.

Kde kúpiť Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Hodnotenie
4.1/5

V súčasnosti podporujú službu Garmin Pay len niektoré banky. Odporúčame vám preto skontrolovať ich zoznam a zistiť, či je medzi nimi aj vaša banka. Rozsah bánk, ktoré túto funkciu podporujú, je však pomerne dobrý.

Službu Garmin Pay je potrebné nastaviť
Službu Garmin Pay je potrebné nastaviť

Počúvanie hudby

Ak radi počúvate hudbu, tieto hodinky sa vám budú páčiť. Základnou funkciou je možnosť ovládať hudbu, ktorá sa práve prehráva na vašom mobilnom telefóne. Skladbu môžete pozastaviť, znovu spustiť alebo prepnúť.

Okrem toho si však môžete vychutnať počúvanie hudby aj bez telefónu prostredníctvom bezdrôtových slúchadiel, ktoré možno k hodinkám pripojiť cez rozhranie Bluetooth. Hudbu môžete počúvať offline prostredníctvom iných poskytovateľov (Spotify, Deezer alebo Amazon Music) alebo môžete počúvať hudbu, ktorú si stiahnete do zariadenia pomocou mobilnej aplikácie. Zariadenie má kapacitu až 650 skladieb, čo už umožňuje vytvoriť slušne dlhý zoznam skladieb

Počúvanie hudby
Počúvanie hudby

Ďalšie funkcie

Šikovnou funkciou hodiniek sú mapy, ktoré sa výborne hodia na základnú orientáciu v danej lokalite. Využiť môžete aj funkciu Nájsť telefón, ktorá po zapnutí začne vydávať hlasný zvukový signál. K dispozícii sú aj stopky a predpoveď počasia.

Navigáciu hodiniek Garmin Venu 2 môžete využiť na navigovanie späť na štart alebo do vopred uloženého bodu. Vkladanie trás vo formáte .gpx nie je podporované.

Garmin Venu 2 má niekoľko senzorov

Garmin Venu 2 sú vybavené niekoľkými senzormi, ktoré slúžia na monitorovanie zdravia a jednotlivých športových aktivít.

Konkrétne medzi ne patria:

 • senzor srdcového tepu,
 • senzor Pulse Ox3 na meranie okysličenia krvi,
 • GPS, Glonass a Galileo (na sledovanie polohy),
 • gyroskop, akcelerometer (na detekciu pohybu)
 • a barometer (na meranie stúpania v metroch a poschodiach).

Z hľadiska senzorov nie je v tomto prípade čo vytknúť. Jediné, čo by sme mohli spomenúť, je, že hodinky nezvládajú meranie krvného tlaku. Touto funkciou sa pýšia napríklad hodinky Samsung Galaxy Watch 4. Na druhej strane k nej majú prístup len majitelia mobilného telefónu Samsung.

Displej hodiniek je veľký a prehľadný

Tieto hodinky využívajú okrúhly displej. Rovnaký tvar sa pritom objavuje aj na hodinkách Garmin Venu 2S a Garmin Venu 2 Plus z rovnakého radu.

Uhlopriečka displeja je 1,3" a hodinky sú vhodnejšie pre širšie pánske zápästie. Pre dámy je určený model Garmin Venu 2S s displejom s uhlopriečkou 1,1". Zariadenie disponuje kvalitným AMOLED displejom, ktorý ponúka verné podanie čiernej farby, bezkonkurenčné farby a skvelé pozorovacie uhly.

Na druhej strane je displej trochu ťažšie čitateľný vo vonkajších podmienkach. Na jasnom slnečnom svetle totiž oveľa lepšie prečítate informácie z transflexného displeja, ktorý používa napríklad Garmin Fenix 7 alebo Garmin Vivoactive 4S. Na druhej strane, lacnejšie hodinky Garmin Venu Sq majú LCD displej, ktorý neponúka také pekné podanie farieb.

Spomenúť musíme aj sklo Gorilla Glass 3. generácie, ktoré chráni displej pred poškodením. Hodinky budete ovládať jednoducho dotykom a dvoma tlačidlami umiestnenými na pravej strane.

Kde kúpiť Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Hodnotenie
4.1/5

Na jedno nabitie vydržia až 12 dní

Smart hodinky sú vybavené špičkovou batériou. V klasickom režime vydržia na jedno nabitie až 11 dní a v režime šetrenia batérie je táto hodnota až 12 dní, čo je naozaj skvelé číslo. Pri našom testovaní sme dosiahli celkovú výdrž batérie až 9 dní, pričom sme skúšali aj počúvanie hudby a sledovanie aktivít so zapnutým GPS, kedy sa hodinky vybíjajú najrýchlejšie.

V tomto smere teda musíme hodinky pochváliť. Pre predstavu, Garmin Venu Sq má maximálnu výdrž batérie 6 dní. Na druhej strane, v prípade konkrétneho modelu zo 7. generácie radu Fénix môžete očakávať výdrž batérie až 74 dní, keďže smart hodinky sú vybavené solárnym nabíjaním.

Na napájanie hodiniek použijete priložený napájací kábel s proprietárnym konektorom, ktorý sa zasúva zo zadnej strany zariadenia. Podobne ako pri iných hodinkách Garmin, kábel nie je magnetický, a tak musia hodinky pri nabíjaní ležať na boku, čo je trochu nepraktické.

Už za 10 minút nabíjania získate až 1 deň výdrže batérie v režime smart hodiniek (t. j. bez zapnutého GPS a prehrávania hudby).

Môžete si ho vziať aj do bazéna

Zariadenie si nemusíte dávať dole, ani keď idete do sprchy alebo do bazéna. Majú odolnosť voči vode 5 ATM , takže ich môžete používať aj na monitorovanie svojich plaveckých výkonov. Nie sú však určené na potápanie.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

S akým mobilným telefónom je možné hodinky spárovať?

Na spárovanie hodiniek a smartfónu potrebujete mobilný telefón so systémom Android vo verzii 6.0 alebo novšej alebo iOS vo verzii 12 alebo novšej.

Podporujú hodinky bezkontaktné platby?

Áno. Hodinky podporujú službu Garmin Pay, a preto ich možno používať na bezkontaktné platby. Len sa vopred uistite, či vaša banka Garmin Pay podporuje.

Akú mobilnú aplikáciu budem potrebovať?

Na spárovanie mobilného telefónu a hodiniek použite aplikáciu Garmin Connect. Ak chcete do hodiniek prevziať ďalšie aplikácie, budete potrebovať aj mobilnú aplikáciu Garmin Connect IQ.

Je možné komunikovať prostredníctvom hodiniek?

Hodinky vás upozornia na prichádzajúce správy a hovory, ale nemôžete na ne odpovedať. V prípade telefónov so systémom Android vás však poteší, že môžete odpovedať aspoň pomocou preddefinovaných fráz.

Záver – pre koho sú hodinky Garmin Venu 2 určené?

Tieto smart hodinky by sme odporučili každému, kto to so športom myslí vážne a chce hodinky používať na zostavovanie tréningov a získavanie podrobných štatistík. V skutočnosti sú to funkcie, ktoré sú na hodinkách Garmin Venu 2 špičkové. Okrem toho je ich výhodou presné meranie srdcovej frekvencie a okysličenia krvi. Nápomocné vám budú aj pri monitorovaní spánku, stresovej záťaže alebo menštruačného cyklu. Veľkou výhodou je kvalitné spracovanie s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele a slušná výdrž batérie.
Malou nevýhodou je fakt, že na hodinkách nemôžete vyťukať správu alebo z nich uskutočniť hovor. Majitelia telefónov so systémom Android môžu využiť aspoň funkciu odosielania predpripravených správ. Hodinky sú skrátka určené predovšetkým na šport a komunikácia je tak trochu na vedľajšej koľaji.

Recenzia: smart hodinky Garmin Venu 2
 • Kvalita spracovania
 • Batéria
 • Operačný systém
 • Kompatibilita
 • Pomer cena/výkon
4.1

Hodinky s ponukou animovaných tréningov

Smart hodinky Garmin Venu 2 zaujmú intuitívnym operačným systémom a veľkým, prehľadným displejom. Môžete si s ním naplánovať individuálny tréning alebo sa pustiť do pripravených cvičebných plánov. Okrem toho vás poteší dlhá výdrž batérie, vydarená grafika a podpora služby Garmin Pay.

Klady

 • Nerezové puzdro
 • Veľký displej
 • Jednoduché ovládanie
 • Rozhranie v slovenčine
 • Prepracované športové aktivity
 • Animované tréningy
 • Podpora služby Garmin Pay
 • Pohodlné počúvanie hudby
 • Možnosť inštalácie ďalších aplikácií

Zápory

 • Nemožnosť komunikovať prostredníctvom hodiniek
 • Potreba nainštalovať 2 aplikácie do telefónu
Tento článok pripravil autor na základe skutočných skúseností s produktom. Hodnotenie môže byť ovplyvnené subjektívnymi dojmami autora.
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Šport a zdravý životný štýl ma sprevádzajú prakticky celý život. Keďže som fanúšikom moderných technológií, na ITmixe často recenzujem fitness náramky a inteligentné hodinky, ktoré sú pre mňa nepostrádateľným nástrojom v aktívnom živote. Okrem športu je mojím veľkým koníčkom aj cestovanie a spoznávanie nových miest.
Ako sa vám páčil tento článok?
5/5 - (4 hlasovanie)
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace recenzie

Recenzia: smart hodinky Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Hodnotenie: 4.1/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram