ITmix.cz logo

O nás

Cieľom projektu ITmix.sk je pomôcť čitateľom pri rozhodovaní o nákupe. Naše testy a recenzie sú pripravené tak, aby čo najobjektívnejšie zachytili všetky pozitíva a negatíva spojené s konkrétnym produktom alebo službou.

Sú skúsenosti s testovanými produktmi reálne?

Drvivá väčšina našich podrobných recenzií vychádza z reálnych skúseností našich vlastných testerov a redaktorov. Tieto autentické skúsenosti sú doplnené aj autentickými fotografiami a videami, ktoré počas testovania vyhotovujeme.

Naše recenzie vychádzajú z reálnych skúseností redaktorov.

Žiaľ, nemôžeme zaistiť všetky produkty. Nemožnosť zabezpečenia je spravidla spôsobená veľkosťou testovaného výrobku alebo zložitým procesom jeho recenzovania. Jedným z takýchto príkladov sú ohrievače vody (bojlery), ktorých porovnávací test je v našich redakčných podmienkach zatiaľ nereálny. Pri týchto typoch výrobkov pripravujeme články na základe podrobného prieskumu viacerých relevantných informačných zdrojov, ktoré následne zjednotíme do prehľadného článku, aby naši čitatelia mali všetky relevantné informácie na jednom mieste a nemuseli strácať čas vytváraním vlastného prieskumu.

Ako projekt financujeme?

ITmix.sk funguje na základe partnerskej spolupráce s predajcami recenzovaných produktov alebo služieb. To znamená, že ak sa vám konkrétna recenzia páči a chcete nás podporiť, stačí pred nákupom použiť naše na odkazy umiestnené na stránke. Na oplátku za naše odporúčania môžeme získať malé percento z ceny vášho nákupu u konkrétneho obchodníka.

Takáto odmena nikdy nezvyšuje cenu vašej objednávky. Províziu vždy vypláca obchodník zo svojej marže. Koncoví zákazníci nie sú týmto procesom nijako ovplyvnení ani obťažovaní.

Podporte nás kliknutím na partnerské odkazy. Vďaka tomu vám budeme môcť naďalej prinášať kvalitné, nezávislé recenzie produktov a služieb bez reklám.

Odmeny sa na náš účet pripíšu až na základe vašej spokojnosti. Ak výrobok alebo služba, ktorú ste si zakúpili, nie je podľa vašich predstáv a rozhodnete sa ju vrátiť, o províziu prídeme. To nás motivuje k uverejňovaniu skutočne autentických recenzií, ktoré vám umožnia získať čo najvernejší a najúplnejší obraz o kupovanom výrobku alebo službe ešte pred jeho kúpou.

Ďalšou nespornou výhodou tejto spolupráce je skutočnosť, že našich čitateľov neobťažujeme všadeprítomnými reklamnými bannermi na nesúvisiace témy.

Sú recenzie produktov nezávislé?

Áno, hodnotenie je nezávislé. Jednou z našich zásad, ktorú nijako neporušujeme, je, že "pozitívnu recenziu" si na ITmix.sk nemôžete kúpiť. Zároveň neuprednostňujeme žiadne produkty na základe výšky provízie, ktorú ste prípadne zaplatili za objednávky.

Na ITmix.sk si nemôžete kúpiť "prvé miesto" alebo "dobré hodnotenie".

Ak nesúhlasíte s našimi recenziami produktov alebo máte iné pripomienky, ktoré neboli v článku spomenuté a môžu byť užitočné pre nákupy ostatných zákazníkov, môžete nás kontaktovať prostredníctvom kontaktov dostupných na stránke alebo priamo v komentároch pod konkrétnym príspevkom. Hoci sa ako redaktori snažíme byť čo najobjektívnejší, ako ľudia s individuálnym cítením a rôznym vnímaním sveta sa len ťažko môžeme úplne vzdať svojich subjektívnych pocitov, ktoré na nás testovaný výrobok alebo služba nevyhnutne zanechá.

Naša metóda bodovania je však transparentná a vždy ju sprevádza komplexná recenzia, v ktorej podrobne rozoberáme vlastnosti hodnoteného výrobku alebo služby. To umožňuje každému čitateľovi získať vlastný pohľad na testovanú položku a jej čiastkové funkcie.

Náš tím

Hana Smětáková – copywriting a správa obsahu

Hana Smětáková

copywriting
správa obsahu

Šport a zdravý životný štýl ma sprevádzajú prakticky celý život. Keďže som fanúšikom moderných technológií, na ITmixe často recenzujem fitness náramky a inteligentné hodinky, ktoré sú pre mňa nepostrádateľným nástrojom v aktívnom živote. Okrem športu je mojím veľkým koníčkom aj cestovanie a spoznávanie nových miest.

Martin Dajča – copywriting

Martin Dajča

copywriting

Som študent, ktorý rád pretvára svoje skúsenosti a zložité myšlienky do zrozumiteľného jazyka pre spotrebiteľov. Vo voľnom čase rád behám, bicyklujem a chodím na túry po okolí. V mojom portfóliu sa preto nachádzajú recenzie inteligentných hodiniek, kamier do auta a mnohých ďalších pomôcok pre každodenný život.

Martin Knížátko – copywriting

Martin Knížátko

copywriting

Rád skúšam nové veci a technologické hračky zo všetkého najradšej. Keď o nich navyše môžem písať a pomôcť ľuďom urobiť správne rozhodnutie, teší ma to. Preto píšem pre ITmix a testujem rôzne vybavenie v teréne na juhomoravskej Pálave, kde aj jazdím na bicykli, behám, chodím... žijem.

Marek Maďark – správa webu a sociální sítě

Marek Maďar

správa webu
sociálne siete

Rád spoznávam Brno, jeho okolie a celú Moravu na bicykli. K tomu sa rád štverám. Hlavne na slovenské kopce, kopčeky a vrcholy. Celkovo si neviem predstaviť život bez pohybu. Pri administrácii webu ITmix a občasnej správe sociálnych sietí, môžem využiť moje praktické skúsenosti s modernými technológiami. Bez nich by to už nebolo ono.

Radek Svoboda – zakladatel projektu

Radek Svoboda

zakladateľ projektu

Pri každej návšteve obchodu s elektronikou musím skontrolovať, čo je na trhu nové. Často zabŕdnem do rozsiahleho výskumu, porovnávam parametre rôznych produktov a zisťujem reálne skúsenosti používateľov. Reálne skúsenosti však nie sú vždy dostupné v takom rozsahu a kvalite, ako by som očakával, a to sa s tímom ITmix snažíme zmeniť.

Svoju podporu môžete vyjadriť použitím odkazov na stránke alebo zdieľaním so svojimi blízkymi.
Zobraziť všetky recenzie
4. decembra 2023
Recenzia: smart hodinky Redmi Watch 3 Active

Redmi Watch 3 Active

Hodnotenie: 3.7/5
Hodinky Redmi Watch 3 Active sú cenovo dostupné smart hodinky pre bežných používateľov, deti a seniorov. O používaní deťmi uvažujeme predovšetkým v súvislosti s nízkou cenovkou, pretože hodinky Redmi Watch…
zobraziť viac
4. decembra 2023
Recenzia: smart hodinky Redmi Watch 3

Redmi Watch 3

Hodnotenie: 3.8/5
Hľadáte cenovo dostupné smart hodinky so športovými aj lifestylovými funkciami? Hodinky Redmi Watch 3 sa môžu pochváliť dostatočne veľkým AMOLED displejom, prehľadným rozhraním a dlhou výdržou batérie. Prečítajte si, ako…
zobraziť viac
29. novembra 2023
Recenzia: akčná kamera GoPro HERO11 Black

GoPro HERO11

Hodnotenie: 4.4/5
Akčná kamera GoPro HERO11 ponúka špičkovú kvalitu záznamu a širokú škálu nastavení. Snímač kamery umožňuje nahrávanie s pomerom strán 8:7, takže môžete zachytiť viac detailov v hornej a dolnej časti…
zobraziť viac
28. novembra 2023
Recenzia: smart hodinky Huawei Watch GT 4

Huawei Watch GT 4

Hodnotenie: 4.1/5
Smart hodinky Huawei Watch GT 4 ponúkajú zaujímavý rad funkcií na monitorovanie športového a životného štýlu a zdravia. Vďaka mikrofónu a reproduktoru dokážu zrkadliť hovory na telefóne a umožňujú odpovedať…
zobraziť viac
14. novembra 2023
Recenzia: smart hodinky Garmin Vivoactive 5

Garmin Vivoactive 5

Hodnotenie: 4.0/5
Hoci si veľa ľudí myslelo, že modelom Vivoactive 4 sa línia Garmin Vivoactive skončila, opak sa stáva pravdou. Výrobca teraz prichádza s modelom Garmin Vivoactive 5, ktorý prináša niekoľko zásadných…
zobraziť viac
24. októbra 2023
Najlepšie fitness náramky Xiaomi: porovnávací test a recenzie

Fitness náramky Xiaomi

Hodnotenie v článku
Často kladené otázky a odpovede Najlepšie náramky Xiaomi testované v našej redakcii V našej redakcii sme otestovali niekoľko generácií fitness náramkov Xiaomi. Vďaka nášmu rozsiahlemu testovaniu sme v portfóliu Xiaomi…
zobraziť viac
16. októbra 2023
Recenzia: smart hodinky Apple Watch Ultra 2

Apple Watch Ultra 2

Hodnotenie: 4.4/5
Apple predstavuje novú generáciu svojich outdoorových smart hodiniek Apple Watch Ultra 2. Dočkali sme sa však len niekoľko nových funkcií. Konkrétne ide o novší čip, podporu gesta Double Tap, zväčšenie…
zobraziť viac
12. októbra 2023
Recenzia: smart hodinky Apple Watch Series 9

Apple Watch Series 9

Hodnotenie: 4.3/5
Apple po roku prichádza s novou generáciou smart hodiniek. V porovnaní s hodinkami Apple Watch 8 však nové hodinky Apple Watch 9 ponúknu len niekoľko nových zmien a funkcií. Konkrétne…
zobraziť viac
6. októbra 2023
Bezdrôtové slúchadlá LAMAX

Bezdrôtové slúchadlá LAMAX

Hodnotenie v článku
Často kladené otázky a odpovede Najlepšie bezdrôtové slúchadlá LAMAX z nášho testu Slúchadlá LAMAX pre vás testujeme v našej redakcii a prinášame vám ich podrobné recenzie. Prečítajte si, ktoré modely…
zobraziť viac
Zobraziť všetky recenzie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram