O nás

Cieľom projektu ITmix.sk je pomôcť čitateľom pri rozhodovaní o nákupe. Naše testy a recenzie sú pripravené tak, aby čo najobjektívnejšie zachytili všetky pozitíva a negatíva spojené s konkrétnym produktom alebo službou.

Sú skúsenosti s testovanými produktmi reálne?

Drvivá väčšina našich podrobných recenzií vychádza z reálnych skúseností našich vlastných testerov a redaktorov. Tieto autentické skúsenosti sú doplnené aj autentickými fotografiami a videami, ktoré počas testovania vyhotovujeme.

Naše recenzie vychádzajú z reálnych skúseností redaktorov.

Žiaľ, nemôžeme zaistiť všetky produkty. Nemožnosť zabezpečenia je spravidla spôsobená veľkosťou testovaného výrobku alebo zložitým procesom jeho recenzovania. Jedným z takýchto príkladov sú ohrievače vody (bojlery), ktorých porovnávací test je v našich redakčných podmienkach zatiaľ nereálny. Pri týchto typoch výrobkov pripravujeme články na základe podrobného prieskumu viacerých relevantných informačných zdrojov, ktoré následne zjednotíme do prehľadného článku, aby naši čitatelia mali všetky relevantné informácie na jednom mieste a nemuseli strácať čas vytváraním vlastného prieskumu.

Ako projekt financujeme?

ITmix.sk funguje na základe partnerskej spolupráce s predajcami recenzovaných produktov alebo služieb. To znamená, že ak sa vám konkrétna recenzia páči a chcete nás podporiť, stačí pred nákupom použiť naše na odkazy umiestnené na stránke. Na oplátku za naše odporúčania môžeme získať malé percento z ceny vášho nákupu u konkrétneho obchodníka.

Takáto odmena nikdy nezvyšuje cenu vašej objednávky. Províziu vždy vypláca obchodník zo svojej marže. Koncoví zákazníci nie sú týmto procesom nijako ovplyvnení ani obťažovaní.

Podporte nás kliknutím na partnerské odkazy. Vďaka tomu vám budeme môcť naďalej prinášať kvalitné, nezávislé recenzie produktov a služieb bez reklám.

Odmeny sa na náš účet pripíšu až na základe vašej spokojnosti. Ak výrobok alebo služba, ktorú ste si zakúpili, nie je podľa vašich predstáv a rozhodnete sa ju vrátiť, o províziu prídeme. To nás motivuje k uverejňovaniu skutočne autentických recenzií, ktoré vám umožnia získať čo najvernejší a najúplnejší obraz o kupovanom výrobku alebo službe ešte pred jeho kúpou.

Ďalšou nespornou výhodou tejto spolupráce je skutočnosť, že našich čitateľov neobťažujeme všadeprítomnými reklamnými bannermi na nesúvisiace témy.

Sú recenzie produktov nezávislé?

Áno, hodnotenie je nezávislé. Jednou z našich zásad, ktorú nijako neporušujeme, je, že "pozitívnu recenziu" si na ITmix.sk nemôžete kúpiť. Zároveň neuprednostňujeme žiadne produkty na základe výšky provízie, ktorú ste prípadne zaplatili za objednávky.

Na ITmix.sk si nemôžete kúpiť "prvé miesto" alebo "dobré hodnotenie".

Ak nesúhlasíte s našimi recenziami produktov alebo máte iné pripomienky, ktoré neboli v článku spomenuté a môžu byť užitočné pre nákupy ostatných zákazníkov, môžete nás kontaktovať prostredníctvom kontaktov dostupných na stránke alebo priamo v komentároch pod konkrétnym príspevkom. Hoci sa ako redaktori snažíme byť čo najobjektívnejší, ako ľudia s individuálnym cítením a rôznym vnímaním sveta sa len ťažko môžeme úplne vzdať svojich subjektívnych pocitov, ktoré na nás testovaný výrobok alebo služba nevyhnutne zanechá.

Naša metóda bodovania je však transparentná a vždy ju sprevádza komplexná recenzia, v ktorej podrobne rozoberáme vlastnosti hodnoteného výrobku alebo služby. To umožňuje každému čitateľovi získať vlastný pohľad na testovanú položku a jej čiastkové funkcie.