ITmix.cz logo

O nás

Cieľom projektu ITmix.sk je pomôcť čitateľom pri rozhodovaní o nákupe. Naše testy a recenzie sú pripravené tak, aby čo najobjektívnejšie zachytili všetky pozitíva a negatíva spojené s konkrétnym produktom alebo službou.

Sú skúsenosti s testovanými produktmi reálne?

Drvivá väčšina našich podrobných recenzií vychádza z reálnych skúseností našich vlastných testerov a redaktorov. Tieto autentické skúsenosti sú doplnené aj autentickými fotografiami a videami, ktoré počas testovania vyhotovujeme.

Naše recenzie vychádzajú z reálnych skúseností redaktorov.

Žiaľ, nemôžeme zaistiť všetky produkty. Nemožnosť zabezpečenia je spravidla spôsobená veľkosťou testovaného výrobku alebo zložitým procesom jeho recenzovania. Jedným z takýchto príkladov sú ohrievače vody (bojlery), ktorých porovnávací test je v našich redakčných podmienkach zatiaľ nereálny. Pri týchto typoch výrobkov pripravujeme články na základe podrobného prieskumu viacerých relevantných informačných zdrojov, ktoré následne zjednotíme do prehľadného článku, aby naši čitatelia mali všetky relevantné informácie na jednom mieste a nemuseli strácať čas vytváraním vlastného prieskumu.

Ako projekt financujeme?

ITmix.sk funguje na základe partnerskej spolupráce s predajcami recenzovaných produktov alebo služieb. To znamená, že ak sa vám konkrétna recenzia páči a chcete nás podporiť, stačí pred nákupom použiť naše na odkazy umiestnené na stránke. Na oplátku za naše odporúčania môžeme získať malé percento z ceny vášho nákupu u konkrétneho obchodníka.

Takáto odmena nikdy nezvyšuje cenu vašej objednávky. Províziu vždy vypláca obchodník zo svojej marže. Koncoví zákazníci nie sú týmto procesom nijako ovplyvnení ani obťažovaní.

Podporte nás kliknutím na partnerské odkazy. Vďaka tomu vám budeme môcť naďalej prinášať kvalitné, nezávislé recenzie produktov a služieb bez reklám.

Odmeny sa na náš účet pripíšu až na základe vašej spokojnosti. Ak výrobok alebo služba, ktorú ste si zakúpili, nie je podľa vašich predstáv a rozhodnete sa ju vrátiť, o províziu prídeme. To nás motivuje k uverejňovaniu skutočne autentických recenzií, ktoré vám umožnia získať čo najvernejší a najúplnejší obraz o kupovanom výrobku alebo službe ešte pred jeho kúpou.

Ďalšou nespornou výhodou tejto spolupráce je skutočnosť, že našich čitateľov neobťažujeme všadeprítomnými reklamnými bannermi na nesúvisiace témy.

Sú recenzie produktov nezávislé?

Áno, hodnotenie je nezávislé. Jednou z našich zásad, ktorú nijako neporušujeme, je, že "pozitívnu recenziu" si na ITmix.sk nemôžete kúpiť. Zároveň neuprednostňujeme žiadne produkty na základe výšky provízie, ktorú ste prípadne zaplatili za objednávky.

Na ITmix.sk si nemôžete kúpiť "prvé miesto" alebo "dobré hodnotenie".

Ak nesúhlasíte s našimi recenziami produktov alebo máte iné pripomienky, ktoré neboli v článku spomenuté a môžu byť užitočné pre nákupy ostatných zákazníkov, môžete nás kontaktovať prostredníctvom kontaktov dostupných na stránke alebo priamo v komentároch pod konkrétnym príspevkom. Hoci sa ako redaktori snažíme byť čo najobjektívnejší, ako ľudia s individuálnym cítením a rôznym vnímaním sveta sa len ťažko môžeme úplne vzdať svojich subjektívnych pocitov, ktoré na nás testovaný výrobok alebo služba nevyhnutne zanechá.

Naša metóda bodovania je však transparentná a vždy ju sprevádza komplexná recenzia, v ktorej podrobne rozoberáme vlastnosti hodnoteného výrobku alebo služby. To umožňuje každému čitateľovi získať vlastný pohľad na testovanú položku a jej čiastkové funkcie.

Náš tím

Hana Smětáková – copywriting a správa obsahu

Hana Smětáková

copywriting
správa obsahu

Šport a zdravý životný štýl ma sprevádzajú prakticky celý život. Keďže som fanúšikom moderných technológií, na ITmixe často recenzujem fitness náramky a inteligentné hodinky, ktoré sú pre mňa nepostrádateľným nástrojom v aktívnom živote. Okrem športu je mojím veľkým koníčkom aj cestovanie a spoznávanie nových miest.

Martin Dajča – copywriting

Martin Dajča

copywriting

Som študent, ktorý rád pretvára svoje skúsenosti a zložité myšlienky do zrozumiteľného jazyka pre spotrebiteľov. Vo voľnom čase rád behám, bicyklujem a chodím na túry po okolí. V mojom portfóliu sa preto nachádzajú recenzie inteligentných hodiniek, kamier do auta a mnohých ďalších pomôcok pre každodenný život.

Martin Knížátko – copywriting

Martin Knížátko

copywriting

Rád skúšam nové veci a technologické hračky zo všetkého najradšej. Keď o nich navyše môžem písať a pomôcť ľuďom urobiť správne rozhodnutie, teší ma to. Preto píšem pre ITmix a testujem rôzne vybavenie v teréne na juhomoravskej Pálave, kde aj jazdím na bicykli, behám, chodím... žijem.

Marek Maďark – správa webu a sociální sítě

Marek Maďar

správa webu
sociálne siete

Rád spoznávam Brno, jeho okolie a celú Moravu na bicykli. K tomu sa rád štverám. Hlavne na slovenské kopce, kopčeky a vrcholy. Celkovo si neviem predstaviť život bez pohybu. Pri administrácii webu ITmix a občasnej správe sociálnych sietí, môžem využiť moje praktické skúsenosti s modernými technológiami. Bez nich by to už nebolo ono.

Radek Svoboda – zakladatel projektu

Radek Svoboda

zakladateľ projektu

Pri každej návšteve obchodu s elektronikou musím skontrolovať, čo je na trhu nové. Často zabŕdnem do rozsiahleho výskumu, porovnávam parametre rôznych produktov a zisťujem reálne skúsenosti používateľov. Reálne skúsenosti však nie sú vždy dostupné v takom rozsahu a kvalite, ako by som očakával, a to sa s tímom ITmix snažíme zmeniť.

Svoju podporu môžete vyjadriť použitím odkazov na stránke alebo zdieľaním so svojimi blízkymi.
Zobraziť všetky recenzie
16. mája 2023
Recenzia: akčná kamera Lamax W10.1

Lamax W10.1

Hodnotenie: 4.3/5
Akčná kamera Lamax W10.1 ponúka solídne zábery v rozlíšení 4K pri 60 FPS. Jej balenie obsahuje nadštandardné príslušenstvo vrátane diaľkového ovládania a statívu. Medzi funkcie kamery patrí slow motion, timelapsee…
zobraziť viac
11. mája 2023
Mini recenzia: smart hodinky Garmin Forerunner 265S

Garmin Forerunner 265S

Hodnotenie: 4.2/5
Hodinky Garmin 265S sú nástupcom modelu 255S. Displejom a funkciami sú totožné s hodinkami Garmin Forerunner 265 a rovnako ako Garmin Forerunner 265, sa spoliehajú na AMOLED displej. S priemerom…
zobraziť viac
11. mája 2023
Recenzia: smart hodinky Garmin Forerunner 265

Garmin Forerunner 265

Hodnotenie: 4.2/5
Nové modely bežeckých hodiniek Garmin Forerunner 265 a 265s zaujmú najmä AMOLED displejom s dotykovým ovládaním, ale aj ešte väčším množstvom ukazovateľov, senzorov a štatistík pre beh a ďalšie športy…
zobraziť viac
11. mája 2023
Recenzia: akčná kamera Lamax X9.2

Lamax X9.2

Hodnotenie: 4.0/5
Lamax X9.2 ponúka v balení širokú škálu príslušenstva a solídnu kvalitu obrazu za rozumnú cenu. V rozlíšení 4K pri 60 FPS sú záznamy detailné, plynulé a dobre vám poslúžia pri…
zobraziť viac
5. mája 2023
Recenzia: autokamera Garmin Dash Cam 57

Garmin Dash Cam 57

Hodnotenie: 4.2/5
Autokamera Garmin Dash Cam 57 si vás získa svojou jednoduchou obsluhou, praktickým úchytom na čelné sklo a širokou paletou spoľahlivých funkcií. Kamera dokáže nahrávať záznamy v rozlíšení 1440p pri 30…
zobraziť viac
5. mája 2023
Recenzia: smart hodinky Garmin Venu Sq 2

Garmin Venu Sq 2

Hodnotenie: 4.3/5
Smart hodinky Garmin Venu Sq 2 sú úspešným nástupcom predchádzajúcej generácie. Tešiť sa môžete na dostatočne veľký AMOLED displej a až 12-dňovú výdrž batérie. Okrem toho vás potešia aj funkcie…
zobraziť viac
27. apríla 2023
Recenzia: akčná kamera Niceboy Vega X 8K

Niceboy Vega X 8K

Hodnotenie: 4.2/5
Akčná kamera Niceboy Vega X 8K si vás získa svojimi rozmanitými možnosťami záznamu, odolnou konštrukciou a praktickými funkciami. Kamera disponuje aj elektronickou stabilizáciou a funkciou snímania fotografií. Balenie akčnej kamery…
zobraziť viac
21. apríla 2023
Najlepšia akčná kamera: recenzie a testy

Akčné kamery

Hodnotenie v článku
Často kladené otázky a odpovede Čo je to akčná kamera a na čo ju môžem použiť? Akčné kamery sú primárne určené na nahrávanie videí za akýchkoľvek podmienok priamo počas rôznych…
zobraziť viac
18. apríla 2023
Recenzia: bezdrôtové slúchadlá Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Hodnotenie: 4.1/5
True Wireless slúchadlá Niceboy HIVE Pins 3 ANC sa vyznačujú prijateľnou obstarávacou cenou a slušnou kvalitou zvuku. Vďaka dobíjaciemu puzdru si budete môcť vychutnať až 40 hodín celkovej výdrže batérie.…
zobraziť viac
Zobraziť všetky recenzie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram