ITmix.cz logo

Recenzia: bezdrôtové slúchadlá Sony WH-CH720N

Silné stránky
 • Kvalita spracovania
 • Vyvážená kvalita zvuku
 • Účinný ANC
 • Dobrá výdrž batérie
 • Funkcie aplikácie Sony Headphones
Slabé stránky
 • Bez puzdra v balení
 • Nižšia kvalita zvuku mikrofónu
 • Nemožno zložiť do kompaktnej cestovnej veľkosti

Slúchadlá Sony WH-CH720N nás zaujali svojím kvalitným spracovaním, aktívnym potlačením hluku, pohodlným nosením a vyváženým zvukom. Slúchadlá sú kompatibilné s aplikáciou Sony Headphones, ktorá obsahuje ekvalizér, možnosť pripojiť slúchadlá k dvom zariadeniam a ďalšie funkcie, ktoré zvyšujú zážitok z počúvania.

Často kladené otázky a odpovede

Ako dlho slúchadlá vydržia na jedno nabitie?

Počas nášho testovania slúchadlá vydržali na jedno nabitie s aktívnym ANC približne 37 hodín. Po deaktivácii ANC sa výdrž batérie predĺžila na 49 hodín.

Aké sú funkcie slúchadiel Sony WH-CH720N?

Samotné slúchadlá sú vybavené funkciou aktívneho potlačenia hluku (ANC), čo znamená, že vás okolité zvuky budú rušiť o niečo menej. V aplikácii Sony Headphones nájdete aj funkcie na zlepšenie kvality zvuku a podrobný ekvalizér.

Sú slúchadlá Sony WH-CH720N vodotesné?

Nie, výrobca neuvádza stupeň krytia IP slúchadiel ani žiadne iné špecifikácie ich odolnosti. V prípade pohybu v daždi tak môže dôjsť k ich poškodeniu.

Majú slúchadlá funkciu NFC?

Nie, slúchadlá Sony WH-CH720N môžete so zdrojovými zariadeniami spárovať len bezdrôtovo prostredníctvom pripojenia bluetooth. Rýchle párovanie prostredníctvom NFC priložením zariadení k sebe nie je k dispozícii.

Balenie slúchadiel obsahuje len to najdôležitejšie

Balenie je pomerne skromné a obsahuje iba slúchadlá, napájací USB-C kábel a 3,5 mm AUX kábel. V balení nenájdete cestovné puzdro ani adaptér s dvojitým 3,5 mm jackom, s ktorými sme sa stretli pri podobne drahých slúchadlách Niceboy HIVE Aura 4 ANC.

Špecifikácie slúchadiel

Z hľadiska technických parametrov nás najviac zaujala hmotnosť, ktorá patrí medzi najnižšie v porovnaní s konkurenčnými slúchadlami v podobnej cenovej kategórii (JBL Tune 720BT, Sennheiser HD 35BT alebo Niceboy HIVE Aura 4 ANC). Nižšiu hmotnosť možno pripísať menším 30 mm meničom. V skutočnosti sa pri väčšine konkurenčných slúchadiel stretnete s väčšími 40 mm meničmi.

Názov parametraHodnota
Typ slúchadielSlúchadlá cez uši
Spôsob napájaniaUSB-C kábel
Celková hmotnosť192 g
KonektivitaBluetooth 5.2
Výdrž batérie35 hodín (ANC aktívne)
Odolnosť (hodnotenie)Výrobca neuvádza
Podporované kodekySBC, AAC
Frekvenčný rozsah7 - 20 000 Hz (káblový), 20 - 20 000 (bezdrôtový)
Citlivosť108 dB/mW (káblové pripojenie), 98 dB/mW (bezdrôtové pripojenie)
Veľkosť snímača30 mm
Impedancia325 Ω (káblový), 31 Ω (bezdrôtový)
MikrofónÁno

V prípade, že máte záujem dozvedieť sa o bezdrôtových slúchadlách viac, prečítajte si náš článok o tom, ako si vybrať bezdrôtové slúchadlá alebo si pozrite recenzie konkrétnych modelov.

Dizajn a kvalita spracovania

Kombinácia plastového dizajnu a nízkej hmotnosti vás možno prekvapí, keď ich vybalíte z krabice. Po chvíli používania však zistíte, že aj keď nejde o prémiové slúchadlá, kvalita vyhotovenia je vysoká. Plasty perfektne sedia, spoje nevŕzgajú, polstrovanie náušníkov a mosta je mäkké (materiál je umelá alebo vegánska koža).

Konštrukcia slúchadiel je pevná a príjemne nás prekvapila ich pružnosť, ktorá sa v porovnaní s predchádzajúcou generáciou Sony WH-CH710N zlepšila. Okrem nižšej ohybnosti sa pri predchádzajúcej generácii stretnete aj s nižšou kvalitou vyhotovenia. Na rozdiel od niektorých konkurenčných slúchadiel nie je konštrukcia skladacia. Otočiť môžete len samotné náušníky, čo je trochu škoda, pretože s hmotnosťou 192 g by slúchadlá boli ideálnym spoločníkom na cesty v kategórii slúchadiel cez uši.

Pohodlie a ovládanie Sony WH-CH720N

Z hľadiska komfortu používania nemáme slúchadlám takmer čo vytknúť. Náušníky sú v porovnaní s predchádzajúcou generáciou ešte ergonomickejšie tvarované. Mäkké, priedušné náušníky nebudú prekážať ani pri dlhšom používaní. Nastavenie dĺžky mosta je dobre odkrokované, takže by ste nemali mať problém s nastavením správnej veľkosti. Nepociťovali sme žiadne nepohodlie ani pri nosení dioptrických okuliarov, ktoré nedeformovali rám slúchadiel ani príliš netlačili na spánky.

Meniče sú pokryté tenkou sieťkou, cez ktorú je ľahko cítiť výraznejšie časti. V niekoľkých prípadoch začali tieto časti po dlhšom počúvaní tlačiť na vonkajšie ucho. Riešením bolo opätovné nasadenie slúchadiel v trochu inej polohe. V prípade slúchadiel WH-CH710N je však tento problém podstatne citeľnejší, pretože sú vybavené tvrdšími a menej vyčnievajúcimi náušníkmi. Tvrdý plast sa tak nášmu redaktorovi prilepil na ucho takmer natrvalo.

Čím bližšie je menič slúchadiel k ušnému bubienku, tým menší môže byť jeho priemer, aby ponúkol dostatočnú hlasitosť. Tým, že sú slúchadlá WH-CH720N vybavené menšími meničmi (30 mm), ako napríklad Niceboy HIVE Aura 4 ANC (40 mm), musia byť bližšie k ušným bubienkom. Z tohto dôvodu sa môže stať, že nerovnosti na meničoch budú priliehať k ušným bubienkom.

Prehrávanie môžete ovládať priamo na slúchadlách

Tlačidlá sa nachádzajú na oboch slúchadlách a ich materiál je rovnaký plast ako na náušníkoch. Zároveň je ich perforácia pomerne nevýrazná, takže chvíľu potrvá, kým si ich funkcie osvojíte po hmate. Konkurenčné slúchadlá HIVE Aura 4 ANC majú gumové tlačidlá s výraznejšou perforáciou, takže ich ovládanie je pohodlnejšie.

Výdrž batérie je dobrá, ale nie je prekvapujúca

Výrobca uvádza, že slúchadlá vydržia na jedno nabitie 35 hodín s aktívnym ANC a 50 hodín bez ANC. V našom teste s aktívnym ANC a 50 % hlasitosťou dosiahla výdrž batérie 37 hodín. Pri rovnakej hlasitosti a s deaktivovaným ANC sa výdrž batérie zvýšila na 49 hodín. V oboch prípadoch môžeme potvrdiť údaje výrobcu.

V kontexte konkurenčných bezdrôtových slúchadiel cez uši je výdrž batérie Sony WH-CH720N primeraná cene a výrazne nás neprekvapila. S podobnou výdržou na jedno nabitie sa stretnete aj pri predchádzajúcej generácii.

Ak sa slúchadlá vybijú, môžete ich naďalej používať vďaka priloženému AUX káblu. Samozrejme, keď sú slúchadlá vybité, nemôžete ich spárovať so zariadeniami bluetooth, takže ich tlačidlá sú nefunkčné a funkcie ako ANC alebo ekvalizér sú nedostupné. Ak sú slúchadlá nabité, zapnete ich a pripojíte cez kábel AUX, funkcie ako ANC alebo nastavenie ekvalizéra budú aktívne. Tlačidlá ovládania prehrávania však zostanú nefunkčné.

Ak je batéria vybitá, môžete použiť dodaný kábel AUX
Ak je batéria vybitá, môžete použiť dodaný kábel AUX

Sony WH-CH720N podporujú rýchle nabíjanie

Na nabíjanie sú slúchadlá vybavené USB-C portom a v ich balení nájdete príslušný napájací kábel. Spočiatku je nabíjanie rýchle, ale postupne sa úroveň nabitia zvyšuje pomalšie. Výrobca uvádza, že tri minúty nabíjania vám ponúknu hodinu počúvania. V skutočnosti sa slúchadlá vybíjali približne po hodine a štvrť s aktívnym ANC. Úplné nabitie z 0 na 100 % trvalo menej ako 2,5 hodiny.

Kde kúpiť Sony WH-CH720N
Sony WH-CH720N
Hodnotenie
3.9/5
Rýchle nabíjanie je silnou stránkou slúchadiel
Rýchle nabíjanie je silnou stránkou slúchadiel

Menšou slabinou slúchadiel je hlásenie úrovne nabitia batérie. Po jednom krátkom stlačení tlačidla zapnutia/vypnutia slúchadlá hlásia úroveň nabitia s presnosťou na desať. Ak sú teda slúchadlá nabité napríklad na 1 %, hlas asistenta vás informuje, že sú nabité približne na 10 %. Toto nie je slabina konkrétneho modelu, ale slúchadiel Sony všeobecne. Praktickejším riešením by bolo nezaokrúhľovať úroveň vôbec alebo zaokrúhľovať na menšie časti.

Presnú hodnotu aktuálnej úrovne nabitia batérie nájdete v aplikácii Sony Headphones.

Funkcie, ktoré ponúkajú Sony WH-CH720N

Na rozdiel od predchádzajúcej generácie, sú slúchadlá Sony WH-CH720N kompatibilné s aplikáciou Sony Headphones. To znamená, že okrem aktívneho potlačenia hluku ponúkajú aj ďalšie funkcie, ktoré zlepšujú zážitok z počúvania. V porovnaní so slúchadlami WH-CH710N je to významné plus.

Veľkou výhodou slúchadiel Sony WH-CH720N je skutočnosť, že funkcie a nastavenia zvolené v aplikácii smartfónu si slúchadlá pamätajú. To znamená, že ak si v aplikácii vyberiete napríklad vlastný ekvalizér, slúchadlá ho budú používať, aj keď ich pripojíte k notebooku, počítaču alebo inému zariadeniu bez ovládacej aplikácie.

Potlačenie hluku (ANC)

Slúchadlá sú vybavené mäkkými náušníkmi, ktoré ponúkajú o niečo lepšiu pasívnu izoláciu ako predchádzajúce generácie. Ak sa však pozrieme na aktívne potlačenie hluku (ANC), rozdiel je o niečo výraznejší. V rušnej kaviarni alebo na ulici je potláčanie hluku novšej generácie účinnejšie nielen pri nepretržitých zvukoch, ale aj pri náhlych a nečakaných zvukoch.

Výber režimu priepustnosti sprevádzajú neurčité zvuky
Výber režimu priepustnosti sprevádzajú neurčité zvuky

O ANC sa v slúchadlách WH-CH720N stará procesor V1, ktorý nájdete aj v najnovšej vlajkovej lodi spoločnosti Sony WH-1000XM5.

Aktívne potláčanie hluku sme porovnali aj so staršou vlajkovou loďou Sony WH-1000XM3, ktorá je vybavená procesorom QN1. Napriek staršej technológii je kombinácia ANC s pasívnou izoláciou náušníkov z pamäťovej peny ešte účinnejšia. Stále však ide o prémiový model, ktorý sa cenou ani zďaleka nepribližuje modelu WH-CH720N.

Celkovo hodnotíme ANC veľmi pozitívne. V mestskom prostredí nám slúchadlá vďaka nemu ponúkli príjemný hudobný zážitok a v preplnenej kaviarni sme sa mohli bez problémov sústrediť na prácu.

Adaptive sound control

Slúchadlá dokážu automaticky zvoliť nastavenia ANC alebo úrovne priepustnosti (až 20 úrovní) na základe vášho pohybu v rôznych priestoroch. Slúchadlá napríklad rozpoznajú, že bežíte, idete, sedíte alebo sa pohybujete v prostriedkoch verejnej dopravy a na základe týchto informácií upravia úroveň priepustnosti/potlačenia okolitých zvukov a hlasov. Menšou slabinou funkcie je skutočnosť, že na jej aktiváciu musíte mať účet.

V nastaveniach funkcie môžete pre každú činnosť vybrať režim, ktorý majú slúchadlá automaticky aktivovať, ak zistia danú činnosť. V našej redakcii sme zvolili režim ANC pre sedenie a maximálnu priepustnosť pre beh. Prepínanie režimov fungovalo s odozvou približne 5 sekúnd.

V prípade režimu priepustnosti môžete vybrať aj funkciu Voice passthrough, pri ktorej slúchadlá odfiltrujú hluk a ponechajú len hlasy.

DSEE (Digital Sound Enhancement Engine)

Funkcia DSEE je určená na obnovenie vysokofrekvenčných signálov, ktoré boli znížené počas kompresie zvuku zo zdrojového zariadenia. V praxi má aktivácia funkcie len mierny vplyv na kvalitu zvuku, čo sa prejavuje o niečo čistejšími výškami.

Bluetooth multipoint

Funkcia Bluetooth multipoint umožňuje pripojiť k slúchadlám dve zdrojové zariadenia naraz, pričom jedným z nich musí byť vždy smartfón s aplikáciou Sony Headphones. Výmena zariadení je podobne jednoduchá ako v prípade JBL Tour Pro 2. Stačí pozastaviť prehrávanie na jednom zariadení a potom spustiť prehrávanie na druhom.

Ak napríklad počúvate hudbu z notebooku a niekto vám zavolá na spárovaný telefón, prehrávanie sa automaticky pozastaví, aby ste mohli prijať hovor. Po skončení hovoru sa prehrávanie obnoví.

Ekvalizér

Dostupnosť ekvalizéra je pri väčšine bezdrôtových slúchadiel veľkým pozitívom. Je to aj jedna z hlavných výhod modelu WH-CH720N oproti predchádzajúcej generácii slúchadiel. V prípade, že vám základný plochý ekvalizér v recenzovaných slúchadlách nevyhovuje, môžete si v aplikácii upraviť intenzitu rôznych frekvencií. Okrem vlastných nastavení si môžete vybrať aj jeden z prednastavených režimov.

V prípade, že si nie ste istí, ktorý režim je pre vás ideálny, aplikácia vás pomocou funkcie Nájsť svoj ekvalizér prevedie jeho výberom.

Možnosti, ktoré ekvalizér ponúka, hodnotíme veľmi pozitívne. Hoci je zvuk s predvoleným ekvalizérom veľmi dobre vyvážený, pomocou vlastných nastavení sa nám podarilo napríklad mierne stlmiť prehnané basy v niektorých moderných elektronických žánroch.

Okrem zosilnenia alebo potlačenia určitých frekvencií zvuku umožňuje ekvalizér nastaviť aj čistotu basov (Clear Bass). To znamená, že môžete pridať alebo ubrať basy bez toho, aby ste zatienili/potlačili ostatné pásma.

360 Reality Audio

Funkcia 360 Reality Audio sa používa na zlepšenie vernosti priestorového zvuku. Prehrávané médiá by tak mali znieť ako v nahrávacom štúdiu alebo na živom koncerte. Funkcia je však dostupná len v niektorých aplikáciách, ako napríklad TIDAL alebo nugs.net. V prípade, že nie ste používateľom týchto aplikácií, táto funkcia pre vás nemusí byť zaujímavá.

Na dosiahnutie čo najlepšej kvality reprodukcie zvuku aplikácia vyžaduje, aby ste odfotili tvar svojich uší (Analyze ear shape).

Slúchadlá budete ovládať pomocou tlačidiel

Ovládanie slúchadiel majú na starosti tlačidlá na oboch náušníkoch. To je zásadný rozdiel v porovnaní s prémiovými slúchadlami zo série WH-1000 od spoločnosti Sony, kde sa stretnete s kombináciou tlačidla a dotykového panela. Pomocou tlačidiel môžete ovládať prehrávanie, meniť hlasitosť, vybrať režim priepustnosti alebo získať informáciu o približnom stave batérie.

Funkcie tlačidiel sú prednastavené a v aplikácii môžete zmeniť iba funkcie tlačidiel NC/AMB (potlačenie šumu, okolia a úplné vypnutie). Okrem toho si môžete vybrať, či chcete spustiť hlasového asistenta podržaním tlačidla prehrávania/pozastavenia.

Kde kúpiť Sony WH-CH720N
Sony WH-CH720N
Hodnotenie
3.9/5

V súvislosti s ovládaním by sme prijali, keby slúchadlá viac komunikovali s používateľom hlasom. Pri zmene režimu priechodu slúchadlá prehrávajú len neurčitý zvuk, na základe ktorého je v niektorých situáciách takmer nemožné určiť, ktorý režim bol zvolený. To isté platí pre prebiehajúce alebo úspešné párovanie. Jediná situácia, keď slúchadlá "hovoria" je, keď hlásia úroveň nabitia batérie. Predchádzajúca generácia prehrávala hlas pri každej zmene priepustnosti, takže v tomto ohľade je vo výhode.

Kvalita zvuku

Na posúdenie kvality zvuku sme sa rozhodli použiť predvolený ekvalizér s plochou krivkou. V tomto nastavení slúchadlá ponúkali predovšetkým zvýraznené basy a čisté výšky. Hneď po vybalení z krabice boli stredy menej výrazné, ale po 30-40 hodinách počúvania sa membrány mierne uvoľnili a zvuk sa stal vyváženejším. Prenikavá basová zložka však zostala prítomná.

Predvolený ekvalizér tak bude vyhovovať najmä ľuďom, ktorí majú radi basovejšie hudobné žánre, ako sú EDM, Trap, Hip-Hop a iné. Inštrumentálna hudba a vokály môžu byť spočiatku menej vyvážené, ale zvuk sa môže časom zlepšiť. Ak nepomôže ani "rozbehanie" membrán, máte k dispozícii rozsiahly ekvalizér, ktorý sme opísali vyššie.

Ako sa zmenila kvalita zvuku v porovnaní s modelom Sony WH-CH710N?

Ak by sme mali porovnať kvalitu zvuku s predchádzajúcou generáciou, novšie slúchadlá by boli v jednoznačnej výhode, najmä pri počúvaní moderných žánrov s predvoleným ekvalizérom. Zvuk slúchadiel Sony WH-CH710N sa vyznačuje menej rušivou basovou zložkou a dôraznejšími stredmi, ktoré mierne prekrývajú čistejšie výšky.

Novšie slúchadlá ponúkajú v predvolenom ekvalizéri vyrovnanejšie frekvencie s mierne zvýraznenými basmi, čo hrá v prospech práve spomínaných moderných žánrov. Nechýba im však ekvalizér, pomocou ktorého môžete výrazne zmeniť zameranie slúchadiel.

Predchádzajúca generácia nám pripadala menej prémiová
Predchádzajúca generácia nám pripadala menej prémiová

S mikrofónom zvládnete krátke hovory

Kvalita zvuku, ktorý slúchadlá nahrávajú, je na solídnej úrovni, ktorá je porovnateľná s predchádzajúcou generáciou. V tichom prostredí je hlas pomerne čistý a dobre zachytený. Na hlučnej ulici dokážu slúchadlá odfiltrovať väčšinu, ale nie všetky rušivé vplyvy. V oboch prípadoch počas testu boli hlbšie tóny hlasu nášho redaktora redukované a vôbec sa neprenášali do rozhovoru, takže jeho hlas znel "sploštene".

Aké funkcie slúchadlá Sony WH-CH720N neponúkajú?

V porovnaní s prémiovými slúchadlami Sony sa v nami recenzovaných slúchadlách nestretnete napríklad s funkciou Speak-to-Chat. Táto funkcia pozastaví prehrávanie a zosilní hlas osoby, s ktorou vediete dialóg. Slúchadlá tiež nepodporujú bezdrôtový prenos zvuku s vysokým rozlíšením ani funkciu DSEE Extreme s umelou inteligenciou.

V porovnaní s bezdrôtovými slúchadlami JBL sa v prípade slúchadiel Sony WH-CH720N nestretnete so špeciálnym herným režimom, čo sa však do istej miery kompenzuje zmenou preferencií pripojenia bluetooth (kvalita zvuku/kvalita pripojenia). Na rozdiel od JBL sa pri WH-CH720N nestretnete ani s funkciou vyhľadávania slúchadiel. Zároveň tu chýba voľnosť pri definovaní funkcií ovládacích prvkov, čo majú slúchadlá JBL veľmi dobre prepracované.

Záver – pre koho sú bezdrôtové slúchadlá Sony WH-CH720N vhodné?

Slúchadlá Sony WH-CH720N odporúčame predovšetkým používateľom, ktorí hľadajú kvalitné a pohodlné slúchadlá na dlhé počúvanie s vyváženým zvukom a mierne zvýraznenými basmi. Za veľmi priaznivú cenu ponúkajú slúchadlá prémiovú kvalitu vyhotovenia, kompatibilitu s aplikáciou Sony Headphones a samozrejme účinné ANC. Miera potlačenia hluku síce nie je na úrovni prémiových slúchadiel, ale aj tak uspokojí väčšinu používateľov.

Kombinácia dobrej výdrže batérie s výborným komfortom a potlačením hluku môže byť výhodná aj pre cestovateľov. Tí sa však budú musieť uspokojiť len s otočnými náušníkmi, flexibilným mostom a nie celkovou skladacou konštrukciou ako niektoré konkurenčné slúchadlá.

Kde kúpiť Sony WH-CH720N
Sony WH-CH720N
Hodnotenie
3.9/5

Na druhej strane, športovcom by sme slúchadlá Sony WH-CH720N neodporúčali. Slúchadlá sú síce pohodlné, ale nie sú vodotesné. To znamená, že ak vás na tréningu zastihne zlé počasie, drobné kvapky môžu slúchadlá poškodiť. Pre používateľov, ktorí sú často v pohybe a používajú slúchadlá na prijímanie hovorov, môže byť kvalita zvuku mikrofónu nedostatočná.

V porovnaní s predchádzajúcou generáciou WH-CH710N ide o výrazný skok vpred vo viacerých smeroch. Novšie slúchadlá ponúka väčšie pohodlie, kvalitnejšie vyhotovenie a vyváženejší zvuk. Sú tiež kompatibilné s aplikáciou Sony Headphones, ktorá ponúka pokročilé funkcie, ako je ekvalizér a Bluetooth multipoint.

Recenzia: bezdrôtové slúchadlá Sony WH-CH720N
 • Kvalita zvuku
 • Kvalita spracovania
 • Batéria
 • Ovládanie a funkcie
 • Pomer cena/výkon
 • Využitie na cestách
 • Využitie na šport
 • Využitie v kancelárii/na telefonovanie
 • Využitie na hranie hier
 • Univerzálne každodenné využitie
3.9

Vysokokvalitné slúchadlá s dobrým potlačením hluku a pokročilými funkciami

Slúchadlá Sony WH-CH720N nás zaujali svojím kvalitným spracovaním, aktívnym potlačením hluku, pohodlným nosením a vyváženým zvukom. Slúchadlá sú kompatibilné s aplikáciou Sony Headphones, ktorá obsahuje ekvalizér, možnosť pripojiť slúchadlá k dvom zariadeniam a ďalšie funkcie, ktoré zvyšujú zážitok z počúvania.

Klady

 • Kvalita spracovania
 • Vyvážená kvalita zvuku
 • Účinný ANC
 • Dobrá výdrž batérie
 • Funkcie aplikácie Sony Headphones

Zápory

 • Bez puzdra v balení
 • Nižšia kvalita zvuku mikrofónu
 • Nemožno zložiť do kompaktnej cestovnej veľkosti
Tento článok pripravil autor na základe skutočných skúseností s produktom. Hodnotenie môže byť ovplyvnené subjektívnymi dojmami autora.
Autor: Martin Dajča
Autor: Martin Dajča
Som študent, ktorý rád pretvára svoje skúsenosti a zložité myšlienky do zrozumiteľného jazyka pre spotrebiteľov. Vo voľnom čase rád behám, bicyklujem a chodím na túry po okolí. V mojom portfóliu sa preto nachádzajú recenzie inteligentných hodiniek, kamier do auta a mnohých ďalších pomôcok pre každodenný život.
Ako sa vám páčil tento článok?
5/5 - (2 hlasovanie)
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace recenzie

Recenzia: bezdrôtové slúchadlá Sony WH-CH720N
Sony WH-CH720N
Hodnotenie: 3.9/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram