ITmix.cz logo

Recenzia: bezdrôtové slúchadlá JBL Live Buds 3

Silné stránky
  • Solídna kvalita zvuku
  • Funkcia ANC
  • Dva režimy priepustnosti
  • Dlhá výdrž batérie
  • Praktický displej na puzdre
  • Testovanie utesnenia
  • Ekvalizér
Slabé stránky
  • Vyššia cena
  • Aplikácia ani puzdro nepodporujú slovenčinu
  • Problém s multipoint pripojením so zariadeniami Apple

JBL Live Buds 3 ma oslovili širokou škálou funkcií a veľmi solídnou výdržou batérie. Bezdrôtové slúchadlá sa môžu pochváliť vynikajúcou kvalitou zvuku, s ktorou sa môžete viac pohrať vďaka mobilnej aplikácii alebo priamo na dotykovom displeji puzdra. Okrem toho ponúkajú aktívne potlačenie šumu a tiež dva režimy priepustnosti. Vďaka rôznym veľkostiam štupľov a ochrane IP55 budú slúchadlá obľúbené u športovcov. Pozriem sa na to, či slúchadlá zodpovedajú svojej cene.

Často kladené otázky a odpovede

Ako dlho vydržia slúchadlá na jedno nabitie?

Slúchadlá vydržia až 10 hodín, 8 hodín so zapnutým potlačením hluku (ANC). Vďaka puzdru potom slúchadlá vydržia na batériu ďalších 30 hodín.

Ako sa JBL Live Buds 3 ovládajú?

Každé slúchadlo má dotykovú plochu, pomocou ktorej určujete postup skladby, hlasitosť alebo režim priechodu. V aplikácii JBL Headphones môžete vybrať a nastaviť tieto dve funkcie na ľubovoľných slúchadlách. Okrem toho môžete z každého z nich kontrolovať hovory alebo ich použiť na zapnutie hlasového asistenta. Slúchadlá môžete ovládať aj pomocou dotykového displeja na nabíjacom puzdre a najnovšie, aj v aplikácii.

Aké majú slúchadlá funkcie?

Medzi mnohé funkcie týchto slúchadiel JBL patrí aktívne potláčanie hluku (ANC) spolu s ďalšími dvoma režimami priepustnosti. Funkcia Nájsť slúchadlá sa určite ukáže ako užitočná a schopnosť Spatial Sound obohatí zážitok z počúvania. Slúchadlá podporujú multipoint bluetooth, ktoré umožňuje pripojenie dvoch zariadení naraz, ako aj automatickú detekciu odstránenia slúchadiel. V aplikácii potom nájdete množstvo ďalších doplnkových funkcií, ktoré podrobnejšie popíšem v článku.

Obsah balenia

Bezdrôtové slúchadlá JBL Live Buds 3 vám prídu vo väčšej krabici, v ktorej sú ukryté:

  • samotné bezdrôtové slúchadlá,
  • nabíjacie puzdro s dotykovým displejom, ktoré je vybavené očkom,
  • silikónové štuple v štyroch veľkostiach (XS, S, M a L),
  • krátky napájací USB-C kábel
  • a používateľskú dokumentáciu vrátane prehľadného manuálu.

Pridaná veľkosť náušníkov XS je vylepšením oproti predchádzajúcemu modelu JBL Pro Tour 2 a stavia ho na úroveň AirPods Pro 2.

Slúchadlá Live Buds 3 sa dodávajú hneď v štyroch rôznych farbách. Môžete si vybrať medzi čiernou, striebornou, modrou a fialovou. Vybrať si môžete aj medzi slúchadlami JBL Live Flex 3 a slúchadlami JBL Live Beam 3, ktoré prišli na trh v rovnakom čase.

Technické parametre JBL Live Buds 3

Z technických parametrov vyniká najmä veľmi slušná výdrž batérie, čím prekonáva konkurenčné AirPods Pro 2. Podobne je to aj v oblasti odolnosti, kde sa slúchadlá JBL vyšplhali na úroveň krytia IP55. Na druhej strane, obal slúchadiel JBL je o niečo ťažší (73 g) ako u tých od Apple (50 g), hoci samotné slúchadlá sú opäť o niečo ľahšie. Všimla som si kontrast v hmotnosti a veľkosti nabíjacích puzdier, ale s odstupom času nemôžem povedať, že by som si to nejako zvlášť uvedomovala.

ParametreHodnota
Typ slúchadielTrue Wireless
Rozmery nabíjacieho puzdra6,1 × 5,1 × 3,1 cm
Celková hmotnosť puzdra so slúchadlami82,2 g
KonektivitaBluetooth 5.3
Výdrž batérie10 hodín (slúchadlá), 30 hodín (puzdro)
Odolnosť - stupeň ochranyIP55
Podporované kodekyAAC, SBC, LDAC
Frekvenčný rozsah20-40 000 Hz
Citlivosť100 dB
Impedancia16 ohmov
MikrofónÁno
Ak chcete získať prehľad a byť si istí svojím výberom, prečítajte si náš článok o tom, ako vybrať bezdrôtové slúchadlá alebo si pozrite jednotlivé recenzie.

Dotykový displej na puzdre slúchadiel

Bezdrôtové slúchadlá JBL True Wireless okamžite upútajú váš pohľad na dotykový displej puzdra, ktorý je pre slúchadlá JBL výsadou. Na rozdiel od kolegom testovaných JBL Tour Pro 2 sa displej tentoraz nachádza na kryte puzdra. Z môjho pohľadu je u modelu Tour Pro 2 displej umiestnený o niečo praktickejšie - môžete otvoriť puzdro a zároveň manipulovať s displejom. Na druhej strane, vďaka odlišnej konštrukcii, slúchadlá tejto série do nabíjacieho puzdra zapadnú v podstate samé. Ani ich vybratie nie je žiadny problém.

Displej s uhlopriečkou 1,45" sa počas celého môjho testovania ani trochu nepoškriabal. Vo voľnom vrecku sa mi však viackrát stalo, že sa displej nechtiac sám otvoril a pozastavil prehrávanie. Preto som trochu na rozpakoch z dotykového ovládania priamo z puzdra.

Na jednej strane mi toto ovládanie prišlo atraktívne a praktické - nemusíte telefón otvárať a stále môžete detailnejšie ovládať hudbu. Vybrať ekvalizér, spustiť priestorový zvuk alebo prijímať notifikácie (aj keď tie sú obmedzené dĺžkou slova a na krátku chvíľu). Problémom nie je ani prijatie alebo odmietnutie hovoru. Rozsah funkcií je teda už v tomto prípade pomerne bohatý. Na druhej strane sa dá samovoľne otvoriť - rovnako ako mobilný telefón.

Zvuk z počítača obohatí váš vlastný ekvalizér. Nespornou výhodou dotykového displeja je možnosť ovládať a dolaďovať zvuk aj na zariadeniach, na ktorých mobilnú aplikáciu nemáte stiahnutú (JBL Headphones, ktorá okrem iného kopíruje funkcie na dotykovom puzdre - viac o tom o chvíľu). Spoločnosť JBL tak prichádza s niečím novým a výhodnejším oproti bežným bezdotykovým púzdram.

Dotykové ovládanie slúchadiel Live Buds 3

Beznožičkové slúchadlá sú vybavené dotykovými panelmi, ktoré ovládajú zvuk rôznymi gestami. Ovládanie mi prišlo jednoduché a odozva okamžitá. Len párkrát som sa stretla s neschopnosťou správne nahmatať dotykovú plochu. Oveľa horšie to bolo so súčasne vydanými slúchadlami JBL Live Flex 3, kde som s ovládaním dosť zápasila a pri každom nastavení slúchadiel som zachytávala o dotykovú plochu slúchadiel. Pri slúchadlách Live Buds 3, ktoré mi bezchybne sedeli na ušiach a takmer sa nehýbali, som bola s dotykovým ovládaním vo výsledku spokojná.

Gestá sprevádza príjemne slabé pípanie - aj keď pri hlasnej hudbe možno až príliš slabé. Hlas oznamuje zmenu režimu prechodu - v aplikácii sa však dá vypnúť.

Slúchadlá môžete ovládať aj hlasom. Dlhým stlačením a podržaním ktoréhokoľvek zo slúchadiel zapnete hlasového asistenta.

Každé slúchadlo tiež ovláda jednu z troch funkcií - výber režimov priepustnosti, ovládanie hlasitosti alebo prehrávanie. AirPods Pro 2 však zvládajú ovládať všetky tri uvedené funkcie zo slúchadiel súčasne (v prípade Beam 3 ste nakoniec ochudobnení o jednu). Na obranu spoločnosti JBL treba dodať, že medzi režimami pass-through sa skrýva aj režim TalkThru - o ňom však neskôr. V aplikácii si môžete gestá aj podrobnejšie prispôsobiť (vymeniť funkcie strán slúchadiel, nastaviť rovnaké na oboch, úplne deaktivovať dotykové ovládanie), čo považujem za skvelú funkciu.

Dotykové ovládanie reaguje okamžite
Dotykové ovládanie reaguje okamžite

Aplikácia bohatá na funkcie

Na rozdiel od mnohých iných slúchadiel, JBL spolupracujú s aplikáciou JBL Headphones. Aplikácia rozširuje škálu možností a funkcií, ktorými sa slúchadlá pýšia. Môžete si ju stiahnuť z obchodu App Store aj Google Play. V aplikácii nájdete okrem základných funkcií, ktoré sú aj na puzdre, napr.:

  • ovládanie utesnenia,
  • nastavenie ekvalizéra (možnosť vytvoriť si okrem predpripravených režimov aj vlastné),
  • obmedzovač maximálnej hlasitosti,
  • vyváženie slúchadiel,
  • podrobnejšie nastavenia zvuku pre hovory
  • alebo Personi-Fi.

Sama som ocenila napríklad obmedzovač maximálnej hlasitosti. V praxi to znamená, že vám neodpadnú uši, ak náhodou zvýšite hlasitosť na maximum a omylom zapnete nejakú skladbu - slúchadlá ju prehrajú len do určitej hlasitosti. Páčila sa mi aj kontrola Check My Best Fit, vďaka ktorej som hneď na začiatku vedel, aká veľkosť slúchadiel mi najlepšie sedí.

Kde kúpiť JBL Live Buds 3
JBL Live Buds 3
Hodnotenie
4.1/5

Ak zabudnete, kde sa vaše slúchadlá práve nachádzajú, môžete použiť funkciu Nájsť. Z puzdra alebo z aplikácie jednoducho necháte každé zo slúchadiel zazvoniť, pričom zvonenie je čoraz hlasnejšie. Ak ich stratíte mimo dosahu, môžete sa spoľahnúť na vyhľadávač Google Finder. Funkcia Find My nie je podporovaná.

Medzi ďalšie nástroje patria relaxačné zvuky prírody, ktoré môžete dokonca kombinovať a načasovať tak, aby vás ukolísali na spánok, ale aby nehrali celú noc.

Aplikácia ani puzdro nepodporujú slovenčinu. Okrem angličtiny si môžete vybrať napríklad nemčinu alebo španielčinu.

Personi-Fi

Aplikácia obsahuje meranie kvality vášho sluchu. Po vyhodnotení sa zvuk slúchadiel personalizuje a prispôsobí podľa potreby. Ľuďom, ktorí počujú niektoré tóny alebo na jedno ucho horšie, môže celkom jednoducho pomôcť dosiahnuť plnší a kvalitnejší hudobný zážitok. Ťažko povedať, či išlo o placebo efekt, ale rozdiel som spoznala a mala som lepší pocit zo zvuku.

Párovanie a bluetooth multipoint

Prvotné spárovanie je jednoduché a okamžité. Slúchadlá sa samé objavia v zozname zariadení bluetooth a potom sa zakaždým automaticky spoja. Pripojenie nie je problém ani na väčšie vzdialenosti. Môžete teda len so slúchadlami zbehnúť dolu po poštu alebo nerušene upratať byt.

Funkciu viacbodového pripojenia bluetooth získate dvojitým poklepaním a následným podržaním na 5 sekúnd na ktoromkoľvek zo slúchadiel. Potom sa v ponuke druhého zariadenia zobrazia aj slúchadlá JBL.

S funkciou bluetooth multipoint môžu byť slúchadlá pripojené k dvom zariadeniam nepretržite. V praxi to znamená, že môžete mať slúchadlá pripojené k počítaču, na ktorom prehrávate film, a k mobilnému telefónu súčasne. V momente, keď vám niekto zavolá alebo prepnete na počúvanie skladieb z telefónu, zvuk by sa mal sám prepnúť.

Slúchadlá som testovala so zariadeniami Apple, iPhonom (15) a MacBookom (13", M2). Niekedy som s touto funkciou nemala problém, inokedy trvalo dlho, kým si slúchadlá našli cestu späť k telefónu - a niekedy sa im to dokonca vôbec nepodarilo. Ak som mala pred sebou zapnutý notebook a slúchadlá sa automaticky pripojili aj k nemu, musela som Buds 3 manuálne ignorovať, aby som vôbec mohla prehrávať hudbu z telefónu.

Na zariadení so systémom Android bolo prepínanie podstatne plynulejšie. Vždy však musíte ručne stlmiť zvuk aj na prvom zariadení, kým môžete prehrávať zvuk z druhého zariadenia.

Slúchadlá si pamätajú nastavenia aplikácie - ak ich pripojíte k notebooku, v ktorom nemáte aplikáciu, správajú sa rovnako ako po pripojení k telefónu. To je určite plus, zachováva sa napríklad obmedzovač maximálnej hlasitosti dostupný len v aplikácii.

Slúchadlá s naozaj dobrou výdržou

Ako som už spomínala, slúchadlá JBL Live Buds 3 majú solídnu výdrž - až 40 hodín počúvania s puzdrom. Stále však ide o najnižšiu hodnotu v rámci série slúchadiel JBL Live 3. Model Live Beam 3 sa môže pochváliť až 48-hodinovou výdržou na batériu s puzdrom a model Live Flex 3 sa teší celkom 50 hodinám aj s puzdrom.

Live Buds 3 som testovala so zámerom potvrdiť 10 hodín počúvania bez zapnutého ANC, 8 hodín s ním. To sa mi podarilo. Slúchadlá dokonca prekonali 10 hodín bez režimu ANC pri hlasitosti okolo 55 % (čo mi pri počúvaní skladieb a videí vyhovovalo). So zapnutým ANC aj vtedy slúchadlá splnili sľuby výrobcu.

Puzdro sa dá dobíjať dodávaným napájacím káblom s USB-C konektorom , ale aj bezdrôtovo.

Po 10 minút nabíjania sú slúchadlá pripravené na približne 4 hodiny počúvania.

Presný stav batérie jednotlivých slúchadiel a puzdra nájdete v hornej časti jeho displeja, a to pri každom zapnutí.

Nie príliš časté nabíjanie
Časté nabíjanie nehrozí

Slúchadlá JBL a skvelý hudobný zážitok

Dynamické 10 mm meniče bezpochyby poskytnú slušnú kvalitu zvuku, vďaka ktorej si hudbu alebo film určite vychutnáte. V továrenskom nastavení majú basy výraznejšiu pozíciu. Počas podcastov som si pri dlhšom počúvaní všimla, že mužský hlas dominuje nad ženským. V tomto prípade sa hodí množstvo prednastavených ekvalizérov spolu s možnosťou kombinovať vlastné.

Slúchadlá AirPods Pro 2 naopak nemajú žiadne ekvalizéry ako také - na druhej strane je ich zvuk od začiatku o niečo vyváženejší.

V aplikácii a priamo na puzdre môžete listovať ekvalizérmi a nájsť si svoj obľúbený pre každú príležitosť, pre každý žáner hudby, filmu alebo videa. Slúchadlá teda nemôžem zaškatuľkovať - je to na vás. Koniec koncov, slúchadlá sa vám vďaka možným nastaveniam prispôsobia.

Pri sledovaní filmov je obzvlášť užitočné zapnúť v aplikácii Video mode, ktorý sa zameriava na to, aby zvuk nezaostával za obrazom. Priamo v puzdre môžete ovládať aj funkciu Spatial Sound, ktorá simuluje priestorový zvuk a napodobňuje tak napr. atmosféru koncertu. Počas skladieb som si tento režim naozaj užívala, ale počas podcastov som ho vôbec nezapínala. Hlas vďaka nemu znie rozmazane a nie je taký čistý. Pri akčných alebo hororových filmoch však pocity z hudby umocňuje.

Keď som sa zorientovala medzi ekvalizérmi a ostatnými režimami, čakal ma skvelý výsledok v podobe plnohodnotného a vyváženého hudobného zážitku.

Kde kúpiť JBL Live Buds 3
JBL Live Buds 3
Hodnotenie
4.1/5

Zvuk s vysokým rozlíšením

Slúchadlá JBL Live podporujú kodeky AAC, SBC a LDAC. V praxi to znamená, že na zariadeniach so systémom Android môžete v aplikácii aktivovať funkciu High-Resolution Audio (LDAC). Jej spustenie síce obmedzí niektoré funkcie (ako napr. Spatial Sound), urobí z vašich slúchadiel - čo sa týka kvality zvuku - ešte lepšie zariadenie. V našej redakcii preto považujeme za užitočné ponechať funkciu LDAC vždy zapnutú. Odmenou vám bude plný, dynamický zvuk, ktorý v kombinácii s ekvalizérmi prekoná aj AirPods Pro 2.

V aplikácii pre iPhone síce LDAC nenájdete, ale podporovaný kodek AAC je dostatočný a pri bežnom počúvaní je zvuk ľahko porovnateľný so zvukom so zapnutým LDAC.

Potlačenie šumu a 2 režimy priepustnosti

Aktívne potláčanie hluku alebo ANC (Active Noise Cancelling) je spôsob, akým vás slúchadlá dokážu úplne pohltiť. Keď režim zapnete, slúchadlá stlmia hluk okolo vás - prechádzajúce autá, hlučnú ulicu alebo hukot lietadla.

ANC určite nie je stopercentné, ale pre mňa je úplne postačujúce. Jeho účinok som pocítila a ocenila najmä v autobuse a rozdiel som si rýchlo všimla aj doma pri zapnutom ventilátore. V aplikácii môžete spustiť adaptívnu verziu tohto režimu, ktorá potlačenie hluku prispôsobí okolitému prostrediu.

Inokedy je však lepšie byť v súlade s okolím a možno na vidieku nie je potlačenie hluku potrebné. V takýchto chvíľach som zapla režim Ambient awareness. Okrem toho môžete v aplikácii vybrať stupeň tohto režimu priepustnosti.

Druhým je režim TalkThru, ktorý hudbu nepozastaví, len ju spoľahlivo stlmí - takže môžete viesť krátky rozhovor s ostatnými. Je to taká rýchla záchrana, keď chcete len odpovedať okoloidúcemu a nemusíte si kvôli tomu vypínať slúchadla.

Telefonovanie so slúchadlami

Integrovaný mikrofón by som označila za porovnateľný s mikrofónom slúchadiel AirPods Pro 2, aj keď možno o niečo menej kvalitný. Počas telefonovania je hlas vďaka 6 mikrofónom viac-menej zrozumiteľný a v tichom prostredí jasný. Len v trochu hlučnejšom prostredí však hlas sprevádza šum a dunenie. Musíte si preto dať pozor, aby ste hovorili naozaj nahlas.

Počas hovoru sa automaticky aktivuje režim potlačenia šumu a osobe na druhej strane je preto bez problémov rozumieť. V prípade, že vás režim tlmenia obťažuje, môžete namiesto neho zapnúť funkciu Voice Aware (buď v aplikácii, alebo na puzdre). Ten zabezpečí, že sa počas hovoru budete lepšie počuť - môžete nastaviť aj jeho úroveň.

V neposlednom rade môžete zapnúť automatické prijímanie hovorov po nasadení slúchadiel. Keď som si však slúchadlá ešte rýchlo nastavovala, podarilo sa mi týmto spôsobom ukončiť hovor. Dotykové ovládanie hovoru sa totiž nedá zrušiť.

Pri skupinových hovoroch môžete využiť napríklad funkciu Sound Level Optimizer, ktorá zabezpečí vyváženú hlasitosť hlasov ostatných účastníkov hovoru. Spolu s tým nájdete v aplikácii aj ďalšie nastavenia, aby bolo počúvanie pre vás aj ostatných čo najpríjemnejšie.

Live Buds 3 - ideálne na šport

Bluetooth slúchadlá nesú certifikát odolnosti IP55. To znamená, že by im nemalo ublížiť zlé počasie, ani pot. Z vlastnej skúsenosti som zistila, že slúchadlá sú ideálne nielen na chôdzu, ale aj na beh či jogu a cvičenie. Nestretla som sa s vypadávaním ani nepríjemným tlačením, takže ich môžem na šport len odporúčiť. Nebála by som sa ich nosiť ani na bicykli či kolobežke. Na plávanie však samozrejme nemajú dostatočné krytie.

Športovci určite ocenia aj slúchadlá JBL Live Beam 3. Ak preferujete slúchadlá s nožičkami alebo vám nevyhovuje ich dizajn, Beam 3 budú skvelou alternatívou.

Vďaka spoľahlivému režimu ANC sa nebojím slúchadlá odporúčiť ani na cesty. Navyše, ak budete do mikrofónu hovoriť zreteľne a nahlas, slúchadlá občas zvládnu aj pracovné hovory alebo hranie hier.

Na hranie je určený jeden z typov priestorového zvuku, ktorý vytvorí silnejšiu atmosféru a pomôže vám viac sa ponoriť do hry.

Skvelé na cestovanie alebo šport
Skvelé na cestovanie alebo šport

Záver – komu by som slúchadlá JBL Live Buds 3 odporučila?

Bezdrôtové slúchadlá JBL Live Buds 3 s dotykovým ovládaním rozhodne neponúkajú málo. Vďaka vydarenej aplikácii prešpikovanej funkciami a kvalitnému zvuku sa počúvanie stane mimoriadnym zážitkom.

Musím vyzdvihnúť bezkonkurenčnú výdrž batérie, ktorá spolu s režimom ANC vytvára spoľahlivého spoločníka na cesty. Slúchadlá sú navyše pohodlné, odolné voči potu a nevypadávajú ani pri prudkých pohyboch, takže sú vhodné na akýkoľvek šport.

Kde kúpiť JBL Live Buds 3
JBL Live Buds 3
Hodnotenie
4.1/5

V neposlednom rade je spoločnosť JBL priekopníkom inteligentného nabíjacieho puzdra s dotykovým displejom. Vďaka nemu môžete hravo nastaviť zvuk bez použitia telefónu alebo dokonca prijímať hovory. Nevýhodou môže byť vyššia hmotnosť puzdra a občasné samovoľné zapnutie displeja vo vrecku.

Bohužiaľ, sklamala ma hlavne funkcia bluetooth multipoint, ktorá si s iPhonom trochu nevedela poradiť a často mi robila problém. Na záver musím spomenúť vyššiu cenu, ktorá mi však vzhľadom na pokročilé funkcie príde celkom adekvátna.

Recenzia: bezdrôtové slúchadlá JBL Live Buds 3
  • Kvalita zvuku
  • Kvalita spracovania
  • Batéria
  • Ovládanie a funkcie
  • Pomer cena/výkon
  • Využitie na cestách
  • Využitie na šport
  • Využitie v kancelárii/na telefonovanie
  • Využitie na hranie hier
  • Univerzálne každodenné využitie
4.1

Praktické slúchadlá s dotykovým puzdrom

JBL Live Buds 3 ma oslovili širokou škálou funkcií a veľmi solídnou výdržou batérie. Bezdrôtové slúchadlá sa môžu pochváliť vynikajúcou kvalitou zvuku, s ktorou sa môžete viac pohrať vďaka mobilnej aplikácii alebo priamo na dotykovom displeji puzdra. Okrem toho ponúkajú aktívne potlačenie šumu a tiež dva režimy priepustnosti. Vďaka rôznym veľkostiam štupľov a ochrane IP55 budú slúchadlá obľúbené u športovcov. Pozriem sa na to, či slúchadlá zodpovedajú svojej cene.

Klady

  • Solídna kvalita zvuku
  • Funkcia ANC
  • Dva režimy priepustnosti
  • Dlhá výdrž batérie
  • Praktický displej na puzdre
  • Testovanie utesnenia
  • Ekvalizér

Zápory

  • Vyššia cena
  • Aplikácia ani puzdro nepodporujú slovenčinu
  • Problém s multipoint pripojením so zariadeniami Apple
Tento článok pripravil autor na základe skutočných skúseností s produktom. Hodnotenie môže byť ovplyvnené subjektívnymi dojmami autora.
Autor: Ilona Dočekalová
Autor: Ilona Dočekalová
Písanie a skúšanie nových vecí ma napĺňa, najmä keď môžem svoje skúsenosti odovzdávať ďalej. Mojou veľkou vášňou je hudba a tanec. Rada chodím do fitka alebo na dlhé prechádzky do prírody. Slúchadlá, inteligentné hodinky, športové hodinky alebo fitnes náramok sú preto mojimi vernými spoločníkmi.
Ako sa vám páčil tento článok?
5/5 - (1 hlasovanie)
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace recenzie

Recenzia: bezdrôtové slúchadlá JBL Live Buds 3
JBL Live Buds 3
Hodnotenie: 4.1/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram