ITmix.cz logo

Recenzia: autokamera Niceboy PILOT XR Radar 4K

Silné stránky
 • Solídne denné zábery
 • Spoľahlivé funkcie
 • Zabudovaná batéria
 • Pohodlná inštalácia
 • Intuitívne ovládanie
 • Široký pozorovací uhol
Slabé stránky
 • Obmedzené množstvo príslušenstva
 • Bez podpory zadnej kamery
 • Zastaraná databáza radarov
 • Napájací konektor len na držiaku

Autokamera Niceboy Pilot XR Radar si vás získa svojou ponukou funkcií, ktoré sú celkom spoľahlivé. Upozorní vás na blížiaci sa radar, zaznamené kolíziu s vozidlom alebo vás upozorní na prekročenie rýchlosti. Autokameru nainštalujete za pár minút a jej ovládanie budete mať v rukách aj po jednorazovom prečítaní návodu.

Denné záznamy palubnej kamery sú solídne a pomerne detailné. Kamera podporuje interpolované rozlíšenie 4K, ale za ideálnu považujeme kombináciu rozlíšenia FullHD pri 60 FPS. V konštrukcii kamery sa nachádza aj batéria s kapacitou 260 mAh, vďaka ktorej autokamera nevyžaduje nepretržité napájanie, čo vám umožní mať kontrolu nad vozidlom aj v čase vašej neprítomnosti.

Často kladené otázky a odpovede

Aké pamäťové karty podporuje Niceboy Pilot XR?

Autokamera podporuje microSD karty s maximálnou kapacitou 128 GB. Je však dôležité, aby karta mala rýchlostnú triedu UHS-I/U3. Nahrávanie záznamu v 4K vyžaduje rýchlosť zápisu aspoň 30 MB/s. MicroSD karta nie je súčasťou balenia.

Má Niceboy Pilot XR zadnú kameru?

V čase nášho testovania nebola zadná kamera súčasťou štandardnej ani doplnkovej výbavy. Autokamera má síce ďalší vstup/výstup nad slotom na microSD kartu, ale ten slúži len na servisné účely.

Má kamera Niceboy Pilot XR zabudovanú batériu??

Áno, autokamera je vybavená 260 mAh batériou. Batéria sa používa na napájanie autokamery, keď je vypnuté zapaľovanie a do 12V zásuvky vozidla neprúdi elektrina. Vďaka batérii je možné na autokamere používať parkovací režim.

Balenie autokamery

Autokamera je k dispozícii v pomerne priestrannom balení, ktoré však obsahuje len nevyhnutné príslušenstvo. Samotná škatuľa je umiestnená v graficky pútavom obale, ktorý vás informuje o základných funkciách kamery. Pri rozbaľovaní sme narazili na nasledujúce položky:

 • autokamera Niceboy Pilot XR,
 • samolepiaci držiak s magnetom,
 • napájací USB kábel
 • a adaptér do 12V zásuvky (zapaľovač).

Čo nám v balení chýbalo?

Mnohí výrobcovia sa snažia používateľom uľahčiť inštaláciu alebo používanie autokamery prostredníctvom príslušenstva v balení. Preto nás trochu sklamalo, že sme v balení nenašli napríklad samolepiace držiaky napájacieho kábla alebo USB čítačku microSD kariet. V balení dokonca nenájdete ani náhradnú samolepiacu plochu na umiestnenie držiaka na čelné sklo.

Výrobca vám ju však na požiadanie zašle za cenu poštovného. Počas testu sme si túto informáciu overili na zákazníckej linke výrobcu. Zamestnanec bol ochotný a túto informáciu nám potvrdil.

S uvedeným príslušenstvom sme sa stretli napríklad pri modeli TrueCam H5 WiFi, ktorý je dostupný za takmer polovičnú cenu ako recenzovaná autokamera.

Technické parametre Niceboy Pilot XR Radar

Technické parametre kamery sú porovnateľné s cenovo podobnými modelmi na trhu. Máme na mysli najmä modely TrueCam M11 GPS 4K a Lamax T 10 4K GPS . Všetky tri modely ponúkajú interpolované rozlíšenie 4K a šírka ich zorného poľa je porovnateľná. Autokamery sa líšia najmä veľkosťou a kompatibilitou so zadnými kamerami.

Názov parametraHodnota
Max. rozlíšenie4K (pri 30 FPS)
Max. snímkovacia frekvencia60 FPS (pri rozlíšení FHD)
Uhol záberu prednej kamery170°
Veľkost displeja2,45"
Prevádzková teplota0 °C až +55 °C
Zabudovaná batériaÁno (260 mAh)
KonektivitaWi-Fi, microSD
MikrofónÁno
Max. kapacita microSD karty128 GB
Rozmery (V x Š x H)4,4 x 7,3 x 3,6 cm

Inštaláciu autokamery zvládnete za pár minút

Prístrojovú kameru môžete nainštalovať do interiéru vozidla za päť minút. Ak ste už niekedy predtým inštalovali kameru do vozidla, kameru Niceboy Pilot XR môžete nainštalovať bez akýchkoľvek pokynov. V prvom kroku je potrebné zapojiť USB adaptér do zásuvky 12V (pri starších modeloch vozidiel). Ďalej musíte zapojiť napájací USB kábel do adaptéra a nakoniec zapojiť adaptér do samolepiaceho adaptéra s magnetom na kameru do auta.

USB adaptér ponúka dve zásuvky pre vaše USB zariadenia. 1A zásuvka je určená pre kameru do auta a 2,1A zásuvku môžete použiť napríklad na nabíjanie telefónu.

Autokamera sa po pripojení automaticky aktivuje a zobrazí aktuálny obraz. V tomto bode je vhodné nájsť ideálne umiestnenie autokamery na skle. Kým toto umiestnenie nájdete, odporúčame ponechať ochranu samolepiaceho povrchu na mieste. Autokamera by mala mať dostatočné zorné pole, ale zároveň nesmie brániť vo výhľade. Ak vás zaujímajú ďalšie informácie o tejto téme, nenechajte si ujsť náš článok o legislatíve týkajúcej sa kamier do auta v Slovenskej republike.

Napájací kábel môžete napokon ukryť do obloženia interiéru. V tomto ohľade sme boli z kamery trochu sklamaní, pretože sme nenašli žiadne samolepiace držiaky na vedenie kábla ani nástroj na jeho vloženie pod obloženie. S týmto príslušenstvom sme sa stretli napríklad pri autokamere TrueCam M11 GPS 4K alebo Lamax T10 4K GPS.

Napájanie kamery do auta

O napájanie autokamery sa stará predovšetkým USB kábel s adaptérom. Autokamera využíva tento druh napájania na svoju nepretržitú prevádzku počas vašej jazdy. Niceboy Pilot XR je však vybavená aj vstavanou Li-ion batériou s kapacitou 260 mAh. Batéria slúži na aktiváciu autokamery v prípade vypnutia zapaľovania vozidla. Do 12V zásuvky totiž nebude prúdiť žiadna elektrická energia.

Vďaka batérii nebude potrebné kameru pripájať priamo k batérii vozidla, ako je to napríklad v prípade kamery TrueCam M11 GPS 4K. Výrobca uvádza výdrž batérie približne 10 minút. Počas nášho testovania však autokamera vydržala na batériu so zapnutým displejom približne 5 minút. Displej sa dá deaktivovať aj pomocou šetriča obrazovky.

Napriek krátkej výdrži batérie batéria bohato postačuje na prevádzku parkovacieho režimu vo vašej neprítomnosti. Hneď ako opustíte vozidlo a deaktivujete napájanie, je autokamera pripravená na detekciu kolízií. Batéria vám v parkovacom režime vydrží dve až tri noci bez nabíjania. Ak sa kamera počas vašej neprítomnosti neaktivuje ani raz, môže byť tento čas ešte dlhší.

Kde kúpiť Niceboy Pilot XR
Niceboy Pilot XR
Hodnotenie
4.3/5

Funkcie autokamery nás príjemne prekvapili

Rozsah funkcií je adekvátny k cene palubnej kamery. Niektoré funkcie kamery Niceboy Pilot XR sú pre autokamery bežné, iné nás príjemne prekvapili. Každú funkciu vám teraz stručne popíšeme, aby ste vedeli, či z autokamery vyťažíte maximum alebo budete môcť siahnuť po lacnejšom a menej vybavenom modeli.

Nahrávanie v slučke

Nahrávanie v slučke je medzi autokamerami štandardom. Táto funkcia zabraňuje zastaveniu nahrávania, ak sa microSD karta zaplní. Po zaplnení úložiska kamera automaticky začne prepisovať najstaršie záznamy.

Šetrič obrazovky

V nastaveniach kamery môžete nastaviť čas, po ktorom sa obrazovka automaticky deaktivuje, ale nahrávanie bude pokračovať. K dispozícii sú možnosti ako: 1 minúta, 3 minúty, 5 minút a deaktivácia. Táto funkcia nie je ovplyvnená napájaním autokamery.

Ak je napríklad kamera napájaná z batérie, displej bude počas nahrávania v parkovacom režime vždy zapnutý. Ak by ste v tomto prípade chceli predĺžiť výdrž batérie deaktiváciou displeja, túto možnosť nehľadajte.

Uzamknutie záznamu

Táto funkcia slúži na ochranu akéhokoľvek záznamu pred automatickým prepísaním počas cyklického nahrávania. Záznamy môžete uzamknúť počas nahrávania alebo v galérii priamo v autokamere. Nahrávky môžete odomknúť aj v galérii. Ovládacia aplikácia LuckyCam tieto možnosti neponúka. Hoci by sme túto funkciu v aplikácii radi videli, jej absenciu nemôžeme výrobcovi príliš vyčítať, pretože je to typický problém aj konkurenčných aplikácií.

Detekcia radarov

Autokamera má v sebe nahratú databázu radarov, vďaka ktorej vás môže upozorniť na ich prítomnosť na vašej trase. Na displeji kamery by sa mal zobrazovať typ radaru (výrobca ho neuvádza), rýchlostný limit, vzdialenosť od vás a vaša aktuálna rýchlosť. Túto funkciu sme v redakcii nemali možnosť otestovať. Dôvodom bola absencia radarov v našej oblasti.

Niektorí používatelia uvádzajú, že databáza radarov na meranie rýchlosti je neaktuálna. Na webovej stránke výrobcu nájdete aktualizačný súbor, ktorý však zodpovedá databáze, ktorá je v kamere nahraná z výroby.

Aktualizácia databázy je porovnateľná s konkurenčnými modelmi. Najprv skopírujte stiahnuté súbory novej databázy na naformátovanú SD kartu. Potom vložte kartu do palubnej kamery vozidla. Aktualizácia sa vykoná automaticky po zapnutí kamery a po dokončení aktualizácie môžete pamäťovú kartu opäť naformátovať.

GPS modul

GPS modul je súčasťou väčšiny moderných autokamier. Kamera Niceboy Pilot XR má tento modul umiestnený v držiaku na sklo, čo šetrí miesto a uľahčuje používanie kamery. Keďže stále nájdete autokamery s externým GPS modulom s káblovým napájaním, oceňujeme toto riešenie. Vďaka lokalizácii GPS môže autokamera zobrazovať vašu rýchlosť v zázname alebo zaznamenať celú trasu vašej cesty. GPS je tiež základom pre upozornenia na rýchlosť, ktoré popisujeme nižšie.

G-senzor

Autokamera využíva G-senzor okrem iného aj na automatické uzamknutie záznamu. V prípade kolízie počas jazdy sa záznam zachráni pred automatickým vymazaním. Citlivosť G-senzora je nastaviteľná a môžete si vybrať z troch úrovní. K dispozícii je aj možnosť vypnutia snímača.

My sme autokameru testovali so strednou citlivosťou. Bežné nerovnosti na ceste neaktivovali zámok, čo oceňujeme.

Parkovací režim

Príjemne nás prekvapila spoľahlivosť parkovacieho režimu. Režim využíva G-senzor, ktorý detekuje otrasy. Ak je vozidlo zaparkované a G-senzor zaznamená náraz, autokamera sa spustí, nahrá 15 sekúnd záznamu a potom sa opäť vypne. Keďže kamera je vybavená batériou, nie je potrebný žiadny externý zdroj napájania.

Počas nášho testovania tento režim fungoval bezchybne. Náraz sme simulovali veľmi silným zatvorením dverí pri strednej citlivosti G-senzora. Je však dôležité upozorniť, že ak dôjde k nárazu do zadnej alebo bočnej časti vozidla, autokamera bude nahrávať, ale keďže bude smerovať dopredu, záznam bude nepoužiteľný. V prípade, že hľadáte podobne praktickú autokameru s podporou zadnej kamery, môžete vyskúšať Lamax T10 4K GPS.

Široký dynamický rozsah

Široký dynamický rozsah využívajú autokamery na to, aby ich záznam nestrácal na kvalite v kontrastných svetelných podmienkach. Počas dňa nespôsobujú rýchle zmeny osvetlenia objektívu (jazda lesom) výrazné problémy.

Kde kúpiť Niceboy Pilot XR
Niceboy Pilot XR
Hodnotenie
4.3/5

Nočné pouličné osvetlenie alebo svetlá automobilov však spôsobujú mierny pokles kvality záznamu. S rovnakým problémom sa môžete stretnúť aj pri priamom slnečnom svetle, ktoré môže zhoršiť čitateľnosť osvetlenej časti zorného poľa. Táto slabina je však typická nielen pre mnohých zástupcov kamier do auta, ale aj pre inteligentnú elektroniku všeobecne.

Priame slnečné svetlo môže znížiť kvalitu obrazu
Priame slnečné svetlo môže znížiť kvalitu obrazu

Upozornenia na rýchlosť

S touto funkciou sme sa nestretli ani v drahších autokamerách, ako je napríklad TrueCam H25 GPS 4K. Funkcia umožňuje zvoliť si rýchlostný limit pomocou nastavení v autokamere. Ak sa tento limit prekročí, ozve sa zvukový signál. Spoľahlivosť tejto funkcie nás príjemne prekvapila, a to pri všetkých nastaviteľných rýchlostných limitoch (30, 50, 70, 80, 90, 110, 130 km/h).

Limit má ale slabinu v tom, že sa nedá dočasne deaktivovať. Ak ho teda nastavíte napríklad na 50 km/h v meste a vyrazíte na diaľnicu, zvukový signál sa deaktivuje až po spomalení alebo vypnutí limitu v nastaveniach. Obe možnosti môžu byť na diaľnici dosť nebezpečné.

Doplnkové data k nahrávke

Ku každému záznamu môžete pridať špecifické údaje. Túto funkciu nájdete vo väčšine autokamier. Tento konkrétny model umožňuje pridať k záznamu dátum a čas, súradnice GPS a aktuálnu rýchlosť. Zobrazovanie uvedených údajov možno tiež deaktivovať.

Vytváranie snímok

Pokiaľ ide o zhotovovanie snímok, Pilot XR má eso v rukáve. Snímky môžete vytvárať gestami pred objektívom kamery. Stačí mávnuť rukou pred kamerou a obrázok je hotový. Maximálne rozlíšenie fotografií je 12 Mpix, čo pri dobrom svetle stačí na zábery z cestnej premávky. Autokamera však nebude príliš užitočná na zdokumentovanie nehody, pretože jej chýba automatické zaostrovanie. Je to skôr záložná možnosť, ak z nejakého dôvodu nemôžete zachytiť zábery mobilným telefónom.

Zoom

Autokamera je vybavená snímačom Sony IMX335. Ponúka 4-násobný digitálny zoom, čo je nezvyčajný doplnok k autokamere. Je to zaujímavá funkcia, ale v praxi nemá veľký význam. Priblíženie môže vodiča počas jazdy rozptyľovať a jeho účinok je v podstate rovnaký ako po digitálnom priblížení na počítači alebo smartfóne.

Prehrávanie záznamu s mapou

GPS modul sa používa nielen na zobrazenie vašej polohy alebo rýchlosti v zázname, ale aj na určenie celej trasy vašej jazdy. Po stiahnutí takzvaného "GPS prehrávača" z webovej stránky výrobcu získate program na prehrávanie záznamu a súčasné sledovanie trasy.

Tento program sme pre vás aj otestovali. Vo výsledku sme zistili, že má veľa nedostatkov. 4K záznamy sa v programe nedali ani otvoriť. Záznamy v rozlíšení 2K alebo 1080p bolo možné prehrať, ale bez zobrazenia mapy. Program tiež nesprávne zobrazoval iné údaje súvisiace so záznamom.

Ovládanie autokamery je pomerne jednoduché

Ak ste už niekedy používali autokameru, môže sa vám zdať ovládanie kamery Niceboy Pilot XR pomerne intuitívne. Na zadnej strane vedľa displeja sa nachádza trojica tlačidiel a na hornej strane jedno tlačidlo na ovládanie. Systém palubnej kamery ponúka tri režimy prevádzky: nahrávanie videa, snímanie fotografií a galériu.

Ovládanie autokamery je celkom intuitívne
Ovládanie autokamery je celkom intuitívne

V každom z týchto režimov majú tlačidlá zvyčajne iné funkcie. To isté platí aj pre stlačenie a podržanie tlačidiel. Po niekoľkých pokusoch a omyloch alebo prečítaní návodu na obsluhu zvládnete ovládanie naspamäť. Ak by sme mali porovnať ovládanie s modelom TrueCam M11 GPS 4K, recenzovaný model by bol v jasnej výhode.

Kde kúpiť Niceboy Pilot XR
Niceboy Pilot XR
Hodnotenie
4.3/5

Autokameru môžete ovládať aj prostredníctvom aplikácie LuckyCam, ktorá je dostupná pre Android a iOS. Aplikácia umožňuje ovládať nahrávanie, prezerať, sťahovať a odstraňovať záznamy alebo meniť niektoré nastavenia kamery.

Kvalita záznamu Niceboy Pilot XR

Pokiaľ ide o kvalitu záznamu, tá je v prípade rozlíšení FullHD a 2K solídna. Keďže rozlíšenie 4K je interpolované, nečakajte výrazné zlepšenie kvality. Teraz si spoločne podrobnejšie prejdeme kvalitu záznamu počas dňa a noci.

Interpolácia je proces, pri ktorom kamery nemusia podporovať nahrávanie v natívnom rozlíšení 4K, ale napriek tomu toto rozlíšenie ponúkajú. Čipová súprava kamery totiž dokáže nahrávať v rozlíšení 2K a dopočítať chýbajúce pixely rozlíšenia 4K.

Denné záznamy

Denné záznamy ponúkajú dobrú kvalitu, najmä v rozlíšení FullHD (1080p) pri 60 FPS. Detaily, ako sú poznávacie značky okolitých vozidiel, možno rozoznať na diaľku, čo je pre kamery v tejto cenovej kategórii typické.

Vyššie rozlíšenie, t. j. 1440p (2K) pri 30 FPS, prináša ešte o niečo detailnejšie zábery, ale ich obmedzením je nižšia snímkovacia frekvencia. Rozlíšenie 4K pri 30 FPS neprináša výrazné zlepšenie, pretože ide len o interpolované rozlíšenie 2K.

Autokameru sme teda testovali s rôznymi nastaveniami rozlíšenia a snímkovacej frekvencie. Každý záznam sme analyzovali z hľadiska čitateľnosti poznávacej značky a zreteľnosti detailov. Výsledky nášho testu sú zhrnuté v nasledujúcej tabuľke. Nami uvedené vzdialenosti sú približné a môžu sa líšiť v závislosti od konkrétnych podmienok nahrávania.

Rozlíšenie (snímkovacia frekvencia)Čitateľnosť poznávacích značiek protiidúcich vozidielViditeľnosť poznávacích značiek vozidiel v rovnakom smere
1080p (pri 60 FPS)4 až 5 metrov6 až 8 metrov
1440p (pri 30 FPS)6 až 7 metrov9 až 11 metrov
4K (pri 30 FPS)6 až 7 metrov9 až 11 metrov

Nočné nahrávky

V noci by sme opäť za najlepšie nastavenie označili FullHD pri 60 FPS. Napriek tomu sú detaily veľmi zle čitateľné a poznávacie značky protiidúcich vozidiel prakticky nie sú rozpoznateľné. To isté platí aj pre ostatné rozlíšenia pri 30 FPS. Musíme však uznať, že zábery sú dostatočné na zobrazenie vozidiel jazdiacich pred vami.

Nočné zdroje svetla, ako sú svetlomety vozidiel alebo pouličné osvetlenie, dávajú kamere zabrať, čo možno pripísať nie práve ideálnemu dynamickému rozsahu. Aj keď sa výrobca oháňa širokým dynamickým rozsahom autokamery, v skutočnosti nemusí byť dostatočný.

S rovnakým problémom sme sa stretli aj v prípade kamery Lamax T10 4K GPS. Ak teda hľadáte kameru do auta s kvalitnejším nočným záznamom v podobnej cenovej kategórii ako recenzovaný model, odporúčame TrueCam M11 GPS 4K. Je nám jasné, že nočné záznamy sú všeobecnou slabinou autokamier, niektoré modely sú však dôkazom, že autokamery môžu byť užitočné aj v týchto podmienkach.

Stabilizácia obrazu počas nahrávania

Z hľadiska stabilizácie však nemáme kamere čo vytknúť. Magnetické spojenie medzi držiakom a kamerou je pevné a nastaviteľný záves na úpravu zorného poľa spoľahlivo drží kameru v nastavenej polohe. Autokamera zostáva na svojom mieste aj počas nerovnej jazdy a ani prejazd cez výrazné nerovnosti výrazne neznižuje kvalitu obrazu.

Záver – pre koho je kamera Niceboy PILOT XR Radar vhodná?

Niceboy Pilot XR Radar je kamera do auta vhodná pre každého, kto hľadá spoľahlivú a kompaktnú kameru za rozumnú cenu. Kvalita denných záznamov je solídna aj za zhoršených svetelných podmienok. V redakcii nás prekvapila spoľahlivosť funkcií, ako je G-senzor, parkovací režim a upozornenie na rýchlosť. Kamera obsahuje aj databázu rýchlostných radarov. Kamera vás upozorní na blížiaci sa rýchlostný radar a jeho limit.

Autokamera je vybavená aj GPS senzorom, vďaka ktorému môžete záznam doplniť o aktuálnu rýchlosť alebo polohu. Na druhej strane kameru nemôžeme odporučiť ľuďom, ktorí hľadajú autokameru na záznam v noci. V noci sú záznamy zaťažené horším dynamickým rozsahom a celkovo nižšou kvalitou. V tomto prípade odporúčame skôr model TrueCam M11 GPS 4K. S autokamerou do auta nepočítajte ani vtedy, ak by ste chceli použiť zadnú kameru. Na tento účel odporúčame kameru Lamax S9 Dual GPS alebo častejšie spomínaný model T10 GPS 4K.

Kde kúpiť Niceboy Pilot XR
Niceboy Pilot XR
Hodnotenie
4.3/5

Recenzia: autokamera Niceboy Pilot XR
 • Kvalita záznamu
 • Funkcie
 • Ovládanie
 • Inštalácia
4.3

Kompaktná a spoľahlivá autokamera za prijateľnú cenu

Autokamera Niceboy Pilot XR Radar si vás získa svojou ponukou funkcií, ktoré sú celkom spoľahlivé. Upozorní vás na blížiaci sa radar, zaznamené kolíziu s vozidlom alebo vás upozorní na prekročenie rýchlosti. Autokameru nainštalujete za pár minút a jej ovládanie budete mať v rukách aj po jednorazovom prečítaní návodu.

Denné záznamy palubnej kamery sú solídne a pomerne detailné. Kamera podporuje interpolované rozlíšenie 4K, ale za ideálnu považujeme kombináciu rozlíšenia FullHD pri 60 FPS. V konštrukcii kamery sa nachádza aj batéria s kapacitou 260 mAh, vďaka ktorej autokamera nevyžaduje nepretržité napájanie, čo vám umožní mať kontrolu nad vozidlom aj v čase vašej neprítomnosti.

Klady

 • Solídne denné zábery
 • Spoľahlivé funkcie
 • Zabudovaná batéria
 • Pohodlná inštalácia
 • Intuitívne ovládanie
 • Široký pozorovací uhol

Zápory

 • Obmedzené množstvo príslušenstva
 • Bez podpory zadnej kamery
 • Zastaraná databáza radarov
 • Napájací konektor len na držiaku
Tento článok pripravil autor na základe skutočných skúseností s produktom. Hodnotenie môže byť ovplyvnené subjektívnymi dojmami autora.
Autor: Martin Dajča
Autor: Martin Dajča
Som študent, ktorý rád pretvára svoje skúsenosti a zložité myšlienky do zrozumiteľného jazyka pre spotrebiteľov. Vo voľnom čase rád behám, bicyklujem a chodím na túry po okolí. V mojom portfóliu sa preto nachádzajú recenzie inteligentných hodiniek, kamier do auta a mnohých ďalších pomôcok pre každodenný život.
Ako sa vám páčil tento článok?
5/5 - (1 hlasovanie)
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace recenzie

Recenzia: autokamera Niceboy PILOT XR Radar 4K
Niceboy Pilot XR
Hodnotenie: 4.3/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram