ITmix.cz logo

Recenzia: autokamera Garmin Dash Cam 57

Silné stránky
 • Kompaktné rozmery
 • Dobrá kvalita záznamu
 • Minimálne zvukových artefaktov
 • Zabudovaná batéria
 • Spoľahlivé funkcie
 • Praktický držiak
 • Popis funkcií priamo v kamere
Slabé stránky
 • Bez podpory zadnej kamery
 • Menej prehľadná aplikácia
 • Bez slovenskej jazykovej mutácie

Autokamera Garmin Dash Cam 57 si vás získa svojou jednoduchou obsluhou, praktickým úchytom na čelné sklo a širokou paletou spoľahlivých funkcií. Kamera dokáže nahrávať záznamy v rozlíšení 1440p pri 30 FPS a jej nahrávky ponúkajú solídnu kvalitu v denných aj nočných podmienkach. Autokamera podporuje pamäťové karty do kapacity až 512 GB a v jej konštrukcii je zabudovaný akumulátor s výdržou 30 minút záznamu videa.

Často kladené otázky a odpovede

Aké pamäťové karty podporuje Garmin Dash Cam 57?

Kamera podporuje karty typu microSD s kapacitou až 512 GB, ktoré patria do rýchlostnej triedy 10 a viac (rýchlosť zápisu dosahuje aspoň 10 MB/s). Pamäťová karta nie je súčasťou balenia.

Má Garmin Dash Cam 57 zadnú kameru?

Nie, balenie Garmin Dash Cam 57 neobsahuje zadnú kameru. Recenzovaná kamera ani s týmto doplnkom nie je kompatibilná, keďže nie je vybavená iným príslušným konektorom.

Má kamera Garmin Dash Cam 57 vstavanú batériu?

Áno, kamera má zabudovaný akumulátor, ktorý by mal vydržať približne 30 minút nahrávania. Slúži predovšetkým na napájanie kamery v prípade, že nie je spustené zapaľovanie vozidla.

Balenie autokamery 

V balení kamery Garmin Dash Cam 57 nájdete len to najnutnejšie, čo nás prekvapilo. Veď v našej redakcii sa vystriedalo mnoho autokamier a niektoré z nich napriek nižšej cene ponúkajú viac doplnkového príslušenstva, ktoré by niektorým používateľom mohlo chýbať. Pri rozbaľovaní kamery sme narazili na nasledujúce položky:

 • autokamera Garmin Dash Cam 57,
 • magnetický držiak na čelné sklo so samolepiacim povrchom,
 • magnetický držiak s guľovým kĺbom,
 • 12V napájací adaptér s dvoma USB portami,
 • 4 m napájací kábel
 • a 1,5 m kábel na prenos súborov do počítača.

Čo vám môže v balení chýbať?

Na rozdiel od väčšiny kamier TrueCam (ako napríklad H25 alebo M11) balenie recenzovanej kamery neobsahuje napríklad montážne príslušenstvo alebo puzdro na prenášanie kamery. Hoci toto príslušenstvo nie je pre používanie kamery nevyhnutné, niektorým používateľom môže chýbať.

Technické parametre Garmin Dash Cam 57

Kvalitu autokamery určuje niekoľko vlastností vrátane jej technických parametrov. Tie však vzhľadom na cenu nemusia byť pre tento model rozhodujúce. Konkurenčné kamery v podobnej cenovej kategórii ponúkajú rozlíšenie 4K pri 30 FPS a snímkovaciu frekvenciu 60 FPS pri nižších rozlíšeniach.

Názov parametraHodnota
Maximálne rozlíšenie1440p (pri 30 FPS)
Max. snímkovacia frekvencia60 FPS (1080p)
Uhol záberu prednej kamery140°
Veľkost displeja2"
Prevádzková teplota-20° až 60° C
Zabudovaná batériaÁno
KonektivitamicroUSB, Wi-Fi, Bluetooth
MikrofónÁno
Max. kapacita microSD karty512 GB
Rozmery (V x Š x H)4,05 x 5,62 x 2,19 cm

Recenzovaná kamera ponúka maximálne rozlíšenie 1440p pri 30 FPS, čo sa nám na prvý pohľad zdalo mierne negatívne. Po otestovaní funkcií a pozretí záznamu sa však náš názor výrazne zmenil.

Ak vás zaujímajú rady a tipy pred kúpou kamery, pozrite si náš článok o tom, ako vybrať kameru do auta.

Inštalácia Garmin Dash Cam 57

Inštalácia samotnej kamery by vám nemala zabrať viac ako päť minút, ak neberiete do úvahy umiestnenie napájacieho kábla pod vnútorné obloženie. Pred spustením kamery sme do nej vložili microSD kartu, ktorá nebola súčasťou dodávky. Keďže kamera sa dodáva so zabudovanou batériou, mohli sme ju okamžite spustiť a spárovať s aplikáciou Garmin Drive, ktorú popíšeme nižšie a pokračovať v inštalácii.

Umiestnenie kamery do vozidla je dôležité. Prečítajte si náš článok o legislatíve týkajúcej sa kamier do auta v danej krajine a vyhnite sa zbytočnej pokute.

Pomocou živého prenosu z kamery v aplikácii sme našli ideálne miesto na čelnom skle, pričom lepiaca plocha držiaka bola stále prekrytá. Potom sme držiak kamery prilepili na sklo a 30 sekúnd sme ho držali na mieste. Keď bol držiak pevne na mieste, pripojili sme kameru pomocou dlhšieho priloženého kábla k 12V adaptéru s dvoma USB výstupmi (oba s rovnakým výstupným prúdom).

Napájanie autokamery

Kamera sa primárne napája pomocou 4 m USB kábla a adaptéra do 12V zásuvky, ale v konštrukcii je zabudovaná aj Li-ion batéria. Hoci výrobca neuvádza jej kapacitu, na webovej stránke výrobku sa uvádza, že na jedno nabitie vydrží 30 minút. Podmienky alebo konfigurácia kamery pri tejto výdrži tiež nie sú uvedené. Či je to naozaj tak, sa dozviete v kapitole Výdrž batérie.

Na napájanie môžete použiť aj USB výstup zabudovaný v interiéri vozidla.

Adaptér kamery je vybavený dvojicou USB portov s rovnakým výstupným prúdom
Adaptér kamery je vybavený dvojicou USB portov s rovnakým výstupným prúdom

Funkcie autokamery

Okrem technických parametrov nás príjemne prekvapili funkcie autokamery. Ak porovnáme ich spoľahlivosť s konkurenčnými autokamerami, recenzovaná kamera Garmin bude v jasnej výhode. V nasledujúcej kapitole popíšeme funkcie autokamery Garmin Dash Cam 57, aby ste si mohli urobiť reálnejšiu predstavu o tom, či ich v praxi využijete alebo nie.

Varovanie pred čelnou zrážkou

Autokamera dokáže rozpoznať, že vám hrozí čelná zrážka s vozidlom pred vami. Funkcia je aktívna len pri jazde rýchlosťou nad 50 km/h a v nastaveniach máte k dispozícii tri úrovne citlivosti spolu s možnosťou jej úplnej deaktivácie a voľby typu upozornenia (krátky alebo neprerušovaný tón). Výstrahu sme testovali počas jazdy na diaľnici a musíme priznať, že nás príjemne prekvapila jej spoľahlivosť. O možnej kolízii nás informovala zo vzdialenosti 5 až 40 metrov.

Túto funkciu by sme mohli označiť ako monitor bezpečnej vzdialenosti. Prístrojová kamera však nevyužíva radarový signál, ale analyzuje vzdialenosť vozidla pred vami.

Boli sme veľmi príjemne prekvapení spoľahlivosťou tejto funkcie
Boli sme veľmi príjemne prekvapení spoľahlivosťou tejto funkcie

Upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu

Táto funkcia je aktívna len vtedy, ak vozidlo opustí svoj jazdný pruh rýchlosťou vyššou ako 65 km/h. Príjemne nás prekvapilo, že nevyžaduje žiadnu kalibráciu a funguje hneď po aktivácii v nastaveniach. Pri rýchlej zmene jazdného pruhu však nemusí rozpoznať opustenie jazdného pruhu, ale to nemôžeme vyčítať kamere. Je primárne určená na to, aby zabránila spánku za volantom, ktorý zvyčajne vedie k postupnému vybočovaniu z jazdného pruhu. Na tento účel je funkcia postačujúca.

Automatické ukladanie záznamu

Ak kamera s G-senzorom zaznamená počas jazdy nečakaný otras, vyhodnotí ho ako kolíziu a automaticky uloží záznam. V našom teste sme simulovali prudké brzdenie pri rýchlosti 30 km/h, ktoré kamera vyhodnotila ako kolíziu a informovala nás o uložení záznamu. Bežná jazda po nerovnom povrchu cesty záznam nespustila, čo oceňujeme. Môžete nastaviť jednu z troch citlivostí alebo funkciu vypnúť.

Parking guard (parkovací režim)

Kamery využívajú zabudovaný G-senzor na zaznamenanie havárie vo vašej neprítomnosti. Garmin Dash Cam 57 nie je výnimkou a vďaka zabudovanej batérii si táto funkcia na rozdiel od väčšiny kamier TrueCam nevyžaduje trvalé napájanie prostredníctvom tzv. hardwire kitu. V nastaveniach kamery môžete zvoliť dĺžku časového okna (1, 3 a 10 minút), po uplynutí ktorého sa funkcia aktivuje, ako aj citlivosť snímača (tri úrovne). Funkciu možno samozrejme aj úplne deaktivovať.

Kde kúpiť Garmin Dash Cam 57
Garmin Dash Cam 57
Hodnotenie
4.2/5

Môžete tiež nastaviť časový úsek, počas ktorého má byť režim aktívny (2, 4, 8, 12 a 24 hodín alebo počas celej doby neprítomnosti).

Na základe nášho testu môžeme konštatovať, že funkcia je pomerne spoľahlivá. Po vypnutí zapaľovania a uplynutí zvoleného času sme simulovali náraz do vozidla silnejším zatvorením dverí. Autokamera sa spustila, zaznamenala 30 sekúnd záznamu a potom sa vypla. V nasledujúcej časti sme zhrnuli výdrž kamery v tomto režime.

Výstraha „Go“

Ak vaše vozidlo stojí napríklad v premávke alebo na semafore a vy sa nepohnete ani po tom, čo sa vozidlo pred vami rozbehlo, kamera vás graficky a zvukovo upozorní. Aby kamera fungovala správne, musíte v nastaveniach vybrať umiestnenie kamery (ľavá strana, stred, pravá strana) a či je kamera umiestnená v nižšom vozidle (osobné vozidlo) alebo vo vyššom vozidle (dodávka alebo nákladné vozidlo).

Upozornenie na radary a kamery

Pamäť kamery obsahuje databázu rýchlostných radarov, ktorá vás môže upozorniť na ich umiestnenie na trase. Okrem krátkeho zvukového upozornenia kamera zobrazí vašu aktuálnu rýchlosť, obmedzenie radaru a jeho vzdialenosť. Databázu môžete aktualizovať pomocou aplikácie Garmin Express, ktorá je k dispozícii pre systémy Windows a macOS.

Travelapse

Funkcia Travelapse vytvára zrýchlené video vašej jazdy v dĺžke, ktorú si môžete do určitej miery nastaviť. Každá sekunda v zázname znamená 2 minúty reálneho času. Keďže kamera nahráva v maximálnom rozlíšení 1440p pri 30 FPS, výsledný záznam nezaberie príliš veľa miesta v úložisku. Funkcia tak môže slúžiť ako rýchly prehľad niekoľkohodinovej cesty.

Nahrávanie travelapse sa musí aktivovať a deaktivovať buď manuálne alebo hlasovými pokynmi. Tento záznam nie je možné vrátiť späť.

Cyklické nahrávanie

Cyklické nahrávanie sa používa na to, aby autokamery mohli zaznamenávať dôležité situácie, aj keď je ich pamäť plná. Túto funkciu nájdete aj v autokamere Dash Cam 57. Keď sa kapacita jej pamäte naplní, začne odstraňovať najstaršie záznamy a nahrádzať ich novými.

Ovládanie autokamery

Ovládacie prvky priamo na kamere ponúkajú rýchlu odozvu a ich používanie by sme označili za intuitívne. Máme na mysli štyri tlačidlá umiestnené na boku kamery, ktoré slúžia na zapnutie a vypnutie kamery, pohyb v menu a v neposlednom rade ako spúšť. Tlačidlá sú označené symbolmi, aby ste sa v nich mohli ľahko orientovať.

Ovládanie má však jeden podstatný nedostatok, a to absenciu slovenskej jazykovej verzie. V úvodnom nastavení síce môžete zvoliť slovenčinu, ale používateľské rozhranie zostáva v angličtine.

Čo však musíme oceniť, je popis jednotlivých funkcií, ktorý je k dispozícii priamo v kamere. Ich nastavenie je tak o niečo intuitívnejšie.

Garmin Dash Cam 57 nahráva nepretržite a úložisko záznamu rozdeľuje do nasledujúcich priečinkov:

 • Neuložené - nepretržité záznamy v 1-minútových blokoch,
 • Saved - manuálne alebo hlasom aktivované ukladanie 30-sekundového úseku záznamu,
 • Zaparkované - záznamy zhotovené počas aktívneho parkovacieho režimu,
 • Event (Udalosť) - uloženie záznamu aktivovaného nárazom,
 • a Travelapse - zrýchlené záznamy.

Diaľkové ovládanie prostredníctvom aplikácie

Na tento spôsob ovládania využíva kamera aplikáciu Garmin Drive, ktorá je určená pre smartfóny so systémom Android 6 a vyšším alebo iOS 13 a vyšším. Je preto k dispozícii na Google Play a App Store. Aplikácia ponúka možnosť meniť prakticky všetky nastavenia kamery, prezerať záznamy a snímky, spravovať úložisko a tiež prezerať živé záznamy z kamery.

Spárovanie zariadenia je jednoduché a všetkými krokmi vás prevedie obrazovka smartfónu a kamery. Kamera využíva na párovanie a zmenu nastavení technológiu Bluetooth a na väčší prenos údajov (živé vysielanie, nahrávanie a prenos snímok) je potrebné na oboch zariadeniach aktivovať Wi-Fi.

Aplikácia je stabilná a spoľahlivá, čo nás veľmi príjemne prekvapilo. Ovládacie aplikácie sú často vytvorené skôr "pro forma" na zlepšenie obrazu kamier vzhľadom na moderné technológie. V skutočnosti sú následne nestabilné a vyzerajú nedokončene. Aplikácia Garmin Drive má síce určité nedostatky, ale tie nebránia bežnému používaniu. Aby sme boli konkrétni, ocenili by sme napríklad prehľadnejšie používateľské rozhranie.

Kde kúpiť Garmin Dash Cam 57
Garmin Dash Cam 57
Hodnotenie
4.2/5

Hlasové ovládanie

Na záver tejto kapitoly by sme vám radi priblížili hlasové ovládanie, ktoré je možné aktivovať v nastaveniach. Môžete si nastaviť tzv. Wake word, ktoré spustí hlasové ovládanie a na obrazovke sa zobrazí výber hlasových pokynov (uložiť video, deaktivovať mikrofón atď.). Môžete si tiež vybrať z niekoľkých jazykov, ale nenájdete medzi nimi slovenčinu, čo je negatívum (angličtina je k dispozícii). Kamera rýchlo reaguje na pokyny a rozpozná váš hlas cez hudbu alebo hlasy spolucestujúcich.

Výdrž batérie

Výrobca uvádza, že vstavaná lítium-iónová batéria vydrží pri plnej kapacite približne 30 minút záznamu. Pri tejto hodnote však neuvádza nastavenia nahrávania. Počas nášho testu dokázala autokamera nahrávať v rozlíšení 1440p pri 30 FPS približne 35 minút. Vo výsledku tak môžeme potvrdiť parameter uvádzaný výrobcom.

Garmin Dash Cam 57 - nahrávanie

Nahrávanie na autokamere sa dá spustiť niekoľkými spôsobmi, ktoré si rozoberieme v častiach Funkcie a Ovládanie. V tejto kapitole by sme vám chceli priblížiť spôsob nahrávania kamery, pretože sa výrazne líši od konkurenčných kamier, ako sú TrueCam, Niceboy alebo Lamax.

Kamera Garmin Dash Cam 57 nahráva nepretržite od aktivácie zapaľovania až po deaktiváciu. Tento záznam sa priebežne ukladá na microSD kartu a ak sa karta zaplní, najstaršie záznamy sa prepíšu novými (cyklické nahrávanie, pozri nižšie). Tieto takzvané UNSAVED záznamy sú vždy rozdelené do 1-minútových blokov, ktorých trvanie nie je možné upravovať.

Počas nepretržitého nahrávania sa môžu vyskytnúť situácie, ktoré je potrebné oddeliť od UNSAVED záznamu, čím vzniknú 30-sekundové záznamy konkrétnych situácií, ktoré sú chránené pred vymazaním. Záznam môžete uložiť ručne alebo hlasovým príkazom. Ukladanie sa môže spustiť aj automaticky, ak kamera zistí udalosť.

Tieto záznamy pozostávajú z nahrávky 15 sekúnd pred incidentom a 15 sekúnd po ňom. Trvanie záznamov nie je možné meniť, čo nepovažujeme za ideálne. Ak sa stane, že počas jazdy zmeškáte správny okamih, UNSAVED záznam sa uloží do príslušného priečinka, kým sa pamäťová karta nezaplní.

V nastaveniach môžete vybrať aj možnosť "okamžite vymazať neuložený záznam", ktorá automaticky vymaže záznamy staršie ako 3 minúty a po vypnutí kamery vymaže všetky neuložené záznamy. Žiaľ, praktické využitie tejto funkcie sme nenašli.

Kvalita záznamu

Z hľadiska nahrávania je kamera vyvážená. Napriek obmedzeniu v podobe maximálneho rozlíšenia 1440p pri 30 FPS sú záznamy za dobrých svetelných podmienok nadpriemerné. Nedostatok rozlíšenia 4K je však dosť citeľný, pokiaľ ide o rozpoznávanie detailov. Teraz si podrobnejšie popíšeme zábery v rôznych vonkajších podmienkach.

Denné záznamy sú silnejšou stránkou kamery

Za denného svetla je kvalita záznamov na solídnej úrovni. Detaily sú pomerne zreteľné, ale snímkovaciu frekvenciu 30 FPS by sme v dnešnej dobe považovali za "nevyhnutné minimum" pre autokameru. Poznávacie značky protiidúcich vozidiel sú čitateľné zo vzdialenosti približne 10 metrov. V prípade stojacich vozidiel a vozidiel idúcich v rovnakom smere ako vozidlo s kamerou sme boli schopní rozpoznať poznávacie značky z viac ako približne 12 metrov. Príjemne nás prekvapila aj úroveň detailov na okraji zorného poľa, čo je často slabinou kamier do auta.

Ak porovnáme záznam pri najvyššom nastavení so záznamom v rozlíšení 4K pri 60 FPS z kamery TrueCam H25 alebo lacnejšej kamery Niceboy Pilot XR, rozdiely môžu byť výrazné. Nejde však striktne o detaily, ale skôr o celkový efekt záberov. V niektorých situáciách sa teda zábery z uvedených kamier môžu javiť ako "lepšie", ale nie kvôli vyššiemu rozlíšeniu alebo snímkovacej frekvencii. Konečný verdikt o tom, ktorý z týchto záznamov je ideálny, preto necháme na každom z vás.

Kde kúpiť Garmin Dash Cam 57
Garmin Dash Cam 57
Hodnotenie
4.2/5

Ako môžete vidieť na obrázku nižšie, napriek rozdielu v rozlíšení a snímkovacej frekvencii je nápis na neďalekej značke na oboch kamerách prakticky rovnako čitateľný. Subjektívne nám však záznam z kamery Garmin pripadá o niečo menej kvalitný.

Okrem rozlíšenia a snímkovacej frekvencie kvalitu záznamu ovplyvňujú aj ďalšie parametre snímača
Okrem rozlíšenia a snímkovacej frekvencie kvalitu záznamu ovplyvňujú aj ďalšie parametre snímača

Recenzovaná kamera Garmin má výhodu aj v kvalite zvuku. Záznamy obsahujú minimum zvukových artefaktov a hovorenému slovu posádky je dobre rozumieť. Menším negatívom boli systémové zvuky funkcií, ktoré sa do záznamu prenášali pri vysokej hlasitosti. V prípade potreby ich však možno v nastaveniach úplne stlmiť.

Zmena nastavení na 1080p (FullHD) pri 60 FPS nezlepšila kvalitu ani detaily záznamu.

Nočné zábery majú svoje medzery

Pri nočných záznamoch nás zaujímali najmä zdroje svetla, ako sú svetlá vozidiel, značky alebo pouličné osvetlenie, ktoré zvyčajne nepredstavujú pre kameru výrazný problém. Ak presunieme pozornosť na poznávacie značky vozidiel alebo iné reflexné povrchy, všimnete si, že ich čitateľnosť je minimálna. Pozitívne hodnotíme, ako dobre si objektív dokáže poradiť so šumom, ktorý je v týchto podmienkach problémom mnohých konkurenčných kamier.

Hoci nočné zábery nie sú najkvalitnejšie, na dokumentovanie jazdy bežných používateľov môže byť autokamera dostatočná.

Záver – pre koho je autokamera Garmin Dash Cam 57 vhodná?

Garmin Dash Cam 57 je kamera vhodná pre vodičov, ktorí kladú dôraz na spoľahlivosť a rozsah ponúkaných asistenčných funkcií. Varovanie pred vybočením z jazdného pruhu, hroziacim čelným nárazom alebo okolitou dopravou - všetky tieto funkcie nevyžadujú kalibráciu a ich spoľahlivosť by sme označili za nadpriemernú.

Ovládanie autokamery je intuitívne a môže byť podporené jednoduchými hlasovými pokynmi, ktoré sú kombinované s citlivými reakciami kamery. Pozitívne hodnotíme aj aplikáciu na ovládanie, ktorá je stabilná a ponúka takmer všetko, čo by ste od nej očakávali.

Počas dňa sú zábery kamery solídne, no v noci sa prejavujú klasické nedostatky, ktoré má väčšina autokamier. Kombinácia maximálneho rozlíšenia 1440p pri snímkovacej frekvencii 30 FPS nie je v dnešnej dobe najbežnejšia, ale pre väčšinu zákazníkov to nebude výrazné negatívum. Záznamy sú v tomto nastavení stále použiteľné na dokumentovanie dlhších jázd alebo bežných mestských jázd medzi prácou a domovom.

Kameru Garmin Dash Cam 57 by sme neodporúčali ľuďom, ktorí vyžadujú natívne rozlíšenie 4K alebo snímkovaciu frekvenciu 60 FPS. Kamera tiež nepodporuje pripojenie zadnej kamery, ktoré ponúkajú konkurenčné modely ako TrueCam H25 alebo Lamax S9 Dual.

Recenzia: autokamera Garmin Dash Cam 57
 • Kvalita záznamu
 • Funkcie
 • Ovládanie
 • Inštalácia
4.2

Malá a spoľahlivá kamera do auta s asistenčnými systémami

Autokamera Garmin Dash Cam 57 si vás získa svojou jednoduchou obsluhou, praktickým úchytom na čelné sklo a širokou paletou spoľahlivých funkcií. Kamera dokáže nahrávať záznamy v rozlíšení 1440p pri 30 FPS a jej nahrávky ponúkajú solídnu kvalitu v denných aj nočných podmienkach. Autokamera podporuje pamäťové karty do kapacity až 512 GB a v jej konštrukcii je zabudovaný akumulátor s výdržou 30 minút záznamu videa.

Klady

 • Kompaktné rozmery
 • Dobrá kvalita záznamu
 • Minimálne zvukových artefaktov
 • Zabudovaná batéria
 • Spoľahlivé funkcie
 • Praktický držiak
 • Popis funkcií priamo v kamere

Zápory

 • Bez podpory zadnej kamery
 • Menej prehľadná aplikácia
 • Bez slovenskej jazykovej mutácie
Tento článok pripravil autor na základe skutočných skúseností s produktom. Hodnotenie môže byť ovplyvnené subjektívnymi dojmami autora.
Autor: Martin Dajča
Autor: Martin Dajča
Som študent, ktorý rád pretvára svoje skúsenosti a zložité myšlienky do zrozumiteľného jazyka pre spotrebiteľov. Vo voľnom čase rád behám, bicyklujem a chodím na túry po okolí. V mojom portfóliu sa preto nachádzajú recenzie inteligentných hodiniek, kamier do auta a mnohých ďalších pomôcok pre každodenný život.
Ako sa vám páčil tento článok?
Vaše hodnotenie
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace recenzie

Recenzia: autokamera Garmin Dash Cam 57
Garmin Dash Cam 57
Hodnotenie: 4.2/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram