ITmix.cz logo

Recenzia: akčná kamera GoPro HERO11 Black

Silné stránky
 • Vynikajúca kvalita obrazu
 • Vynikajúca stabilizácia
 • Nový väčší snímač a pomer strán 8:7
 • 10-bitový záznam farieb
 • Režim Horizon Lock
Slabé stránky
 • Bez podpory rýchleho nabíjania
 • Obmedzené príslušenstvo v balení
 • Možné problémy s prehrievaním

Akčná kamera GoPro HERO11 ponúka špičkovú kvalitu záznamu a širokú škálu nastavení. Snímač kamery umožňuje nahrávanie s pomerom strán 8:7, takže môžete zachytiť viac detailov v hornej a dolnej časti zorného poľa ako pri tradičnejších pomeroch strán (16:9, 4:3). Súbor funkcií zahŕňa elektronickú stabilizáciu HyperSmooth, ktorá sa na trhu považuje za príkladnú.

Predmetom recenzie bolo tiež zistiť, či sa aj v roku 2023/2024 oplatí investovať do kamery GoPro HERO11 alebo je lepšie siahnuť po jej nástupcovi HERO12. Zhodnotenie situácie nájdete na konci recenzie.

Často kladené otázky a odpovede

V čom sa GoPro HERO11 líši od GoPro HERO10?

Hlavným rozdielom medzi kamerami je snímač, ktorý umožňuje HERO11 nahrávať v pomere strán 8:7. Medzi ďalšie novinky patrí širokouhlé zorné pole HyperView, 10-bitová farebná hĺbka, sériové snímanie aj vo formáte RAW a prémiová batéria Enduro v základnom balení.

Aké sú rozdiely medzi GoPro HERO11 a HERO11 Mini?

Akčná kamera GoPro HERO11 Mini je menšia, má jeden monochromatický displej a jej batéria Enduro nie je vymeniteľná. Snímače oboch kamier sú rovnaké, ale možnosti snímania fotografií sú vo verzii Mini obmedzené. Chýba aj fotografovanie HDR, pre ktoré má štandardná verzia samostatný režim. Výrazný rozdiel je aj v ovládaní kamery, keďže HERO11 Mini sa oveľa viac spolieha na aplikáciu v smartfóne.

Prehrieva sa kamera GoPro HERO11?

Prevádzková teplota kamery závisí od viacerých faktorov. Najdôležitejšími z nich sú nastavenia nahrávania (rozlíšenie, snímkovacia frekvencia, stabilizácia) a prostredie, v ktorom sa nahráva. Počas nášho testovania nedošlo k prehriatiu ani k núdzovému vypnutiu pri nahrávaní s aktívnou stabilizáciou, rozlíšením 5,3K pri 30 FPS a teplotou okolia 10 °C. Kameru sme teda netestovali v obzvlášť extrémnych podmienkach, ktoré sme nemali možnosť simulovať.

Je súčasťou balenia kamery GoPro HERO11 vodotesné puzdro?

Nie, v základnom balení nenájdete vodotesné puzdro. Je však k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo. Keďže je však kamera prachotesná a vodotesná do hĺbky 10 metrov, puzdro prakticky nepotrebuje.

Aké pamäťové karty podporuje kamera GoPro HERO11?

Na nahrávanie v rozlíšení 4K a viac odporúčame siahnuť po pamäťových kartách s označením v30 (garantovaná rýchlosť zápisu 30 MB/s alebo vyššia). Do tejto kategórie patria microSD karty, napríklad UHS-I U3.

Pri kamerách GoPro sme zvyknutí na skromné balenia

Na rozdiel od lacnejších kamier, ako sú Lamax W10.1 a Niceboy VEGA X 8K, ktoré ponúkajú celý arzenál príslušenstva, je balenie GoPro HERO11 oveľa skromnejšie. Z krabice sme tak okrem samotnej kamery narazili na zaoblený držiak na helmu, napájací kábel a používateľskú dokumentáciu.

Najväčšími konkurentmi v cenovej kategórii kamery HERO11 sú Insta360 X3 a DJI Osmo Action 3. Zatiaľ čo balenie Insta360 X3 je podobne minimalistické, kamera DJI má výraznú výhodu. Za porovnateľnú cenu ponúka v základnom balení gumový chránič objektívu, ochranný rám pre celú kameru a magnetický rýchloupínací držiak pre rôzne podstavce.

Držiak pre základne má GoPro HERO11 zabudovaný priamo v konštrukcii. Držiak sa dodáva vo forme výklopných nožičiek, ktoré na rozdiel od odnímateľnej alternatívy od DJI len tak nestratíte. Na druhej strane, vyklápanie nožičiek môže byť pre používateľov so silnejšími prstami náročnejšie. V prípade, že držiak zlomíte alebo inak poškodíte, výmena nebude zároveň možná.

Držiak základne je prakticky skrytý v kamere
Držiak základne je prakticky skrytý v kamere

Technické parametre

Z hľadiska technických parametrov má HERO11 oproti konkurencii od Insta360 a DJI jednu veľkú výhodu, ktorou je zabudovaný GPS modul. Ten je v spomínaných konkurenčných kamerách k dispozícii len vo forme externých modulov. Vďaka sledovaniu polohy kamera získava údaje, ako je aktuálna rýchlosť alebo nadmorská výška. Ostatné parametre sú väčšinou porovnateľné.

Názov parametraHodnota
Max. rozlíšenie videa5.3K (pri 60 FPS)
Max. snímkovacia frekvencia240 FPS (pri 2,7K)
Max. rozlíšenie fotografií27 Mpx
Svetelnosť objektívuf2.5
StabilizáciaElektronická
Typ displejaLED, zadný dotykový
Uhlopriečka displeja2,27" (zadný)
Vodotesné puzdroNie (kamera je vodotesná do 10 m)
MikrofónÁno
KonektivitaWiFi, Bluetooth, GPS, GALILEO, GLONASS
Max. kapacita microSD karty1 TB
Kapacita batérie1720 mAh
Výdrž batérie75 min (4K pri 30 FPS)
Rozmery (V x Š x H)5,1 x 7,2 x 3,4 cm
Hmotnosť bez príslušenstva154 g

Hoci konkurenčné akčné kamery môžu mať porovnateľné špecifikácie, kvalita ich záberov alebo používateľský zážitok sa môžu výrazne líšiť. Ak vás teda zaujíma, aké vlastnosti by ste mali zvážiť pred kúpou akčnej kamery, prečítajte si náš článok o tom, ako vybrať akčnú kameru alebo si pozrite niektorú z našich ďalších recenzií.

Z hľadiska dizajnu nedošlo medzigeneračne k žiadnym zmenám

Akčné kamery si už dlhú dobu zachovávajú pomerne konštantný vzhľad. Väčšine z nich dominuje objektív na prednej strane a displej na zadnej strane. GoPro HERO11 dopĺňa tento dizajn o ďalší displej na prednej strane, ktorý majú kamery GoPro HERO už od deviatej generácie. Jedinou dizajnovou zmenou oproti desiatej generácii je označenie produktu na boku kamery.

Hoci pri testovaní novších generácií elektroniky očakávame celé spektrum zmien, túto recykláciu dizajnu nepovažujeme za negatívum. Práve naopak - vďaka spoločnej konštrukcii s predchádzajúcou generáciou je s GoPro HERO11 kompatibilné aj staršie príslušenstvo.

GoPro HERO11 je kompaktná a pomerne ľahká akčná kamera, ktorú ľahko zbalíte takmer do každej batožiny. Slot na microSD kartu je bezpečne umiestnený pod krytom batérie. Napriek tomu sa ku karte dostanete, aj keď zakryjete západku krytu upevňovacou skrutkou, ako je to na obrázku nižšie.

Kde kúpiť GoPro HERO11
GoPro HERO11
Hodnotenie
4.4/5

Medzigeneračné rozdiely sú ukryté vo vnútri

Hoci 11. generácia GoPro HERO vyzerá takmer identicky ako jej predchodca, má v rukáve niekoľko zmien, ktoré z nej robia ešte univerzálnejšiu kameru. Vďaka zmenám, ktoré si teraz popíšeme, výrobca rozšíril možnosti pre profesionálov aj hobby používateľov.

Skôr než sa dostaneme k samotným zmenám: video dokáže sprostredkovať viac než tá najzložitejšia recenzia. Preto sme nižšie priložili naše zábery, ktoré sme urobili počas testovania elektrickej kolobežky BLUETOUCH BT1000. Samozrejme, kvôli kompresii videí na YouTube pripájame aj originálne súbory, ktoré si môžete stiahnuť na našom Dropboxe.

Nový snímač má väčšie rozmery a jedinečný tvar

Najväčšou zmenou oproti predchádzajúcim generáciám je nový väčší snímač. Rozmery sa však zväčšili najmä smerom na výšku. Kým staršie kamery dokázali zachytávať videá v pomere strán 16:9 a 4:3, GoPro HERO11 to zvládne v pomere 8:7. Čo to znamená v praxi?

V prvom rade máte oveľa väčšiu voľnosť pri postprodukcii. Pomer strán 8:7 zachytáva kvalitnejší obraz ako 16:9 a 4:3. Zorné pole kamery HERO11 tak ponúka možnosť zaznamenať viac detailov vo vertikálnej osi. To znamená, že ak plánujete zdieľať svoje zábery na platformách, ktoré podporujú rôzne pomery strán, pomer 8:7 sa dá skrátiť na takmer akýkoľvek požadovaný pomer bez straty kvality.

Príkladom je zdieľanie na YouTube a Instagram. Služba Youtube štandardne podporuje pomer strán 16:9 (výnimkou sú videá Youtube Shorts v pomere 9:16). Ak zdieľate video s iným pomerom strán, automaticky sa upraví.

Instagram je zameraný skôr na pomer strán na výšku, ako napríklad 1:1, 9:16, 4:5 atď. Ak by ste sa pri nahrávaní zamerali na požiadavky len jedného z portálov, mohli by ste kvôli orezaniu stratiť kvalitu záberov alebo časť scény na druhom portáli. S novým pomerom strán sa s týmto problémom nestretnete.

Nový pomer strán zlepšuje aj fungovanie režimu uzamknutia horizontu. V tomto režime kamera "uzamkne horizont", aby bol počas celého záznamu vodorovný. Bez ohľadu na to, ako kameru natočíte, horizont zostane v rovnakej orientácii. Keďže kamera zaznamenáva takmer štvorcový obraz, nastavenie horizontu je také plynulé, že si ho v zázname ani nevšimnete.

Režim uzamknutia horizontu je na kamere HERO11 dostupný len v pomere strán 16:9 a 4:3 s maximálnym rozlíšením 5,3K pri 30 FPS.

Širšie zorné pole s funkciou HyperView

Ďalšou novinkou na HERO11 je úprava objektívu, ktorá podporuje ultraširokouhlý záznam (HyperView). Záznamy v tomto režime sa zdajú byť dynamickejšie, pretože pohyb sa zdá byť o niečo rýchlejší, najmä vďaka optickému skresleniu. Optické skreslenie však vedie aj k roztiahnutiu a skresleniu objektov ďalej od stredu zorného poľa, takže režim HyperView nie je vhodný pre všetky typy záberov. Ak vám HyperView nevyhovuje, môžete siahnuť po štandardnom širokouhlom režime SuperView, s ktorým sa stretnete na starších generáciách GoPro Hero.

Z nášho testu vyplýva, že režim HyperView je ideálny najmä na zaznamenávanie dynamických aktivít z pohľadu prvej osoby (jazda na bicykli s hrudným pásom, jazda na motocykli s kamerou pripevnenou na prilbe). V týchto prípadoch vyzerá aj bežná rýchlosť oveľa dynamickejšie. Záznamy zároveň vyvolávajú dojem, že pozorovateľ je súčasťou akcie.

Na druhej strane, podľa našich skúseností, neodporúčame používať program HyperView pri pomalších činnostiach. V týchto prípadoch rýchly pohyb na okraji zorného poľa pôsobí rušivo a trochu prehnane. Režim zároveň nie je vhodný na sledovanie videí typu Follow, kde je ktokoľvek pred jazdcom s kamerou opticky zmenšený kvôli malej ohniskovej vzdialenosti a širokému zornému poľu.

Sériové snímanie vo formáte RAW a fotografie s vyšším rozlíšením

Drobné zmeny boli vykonané aj v súvislosti so snímaním fotografií. Vďaka novému snímaču môžete z videí získať až 24,7-megapixelové rozlíšenie. Ak budete snímať priamo v režime fotografie, môžete dosiahnuť rozlíšenie až 27 megapixelov. Novinkou v tomto smere je možnosť ukladať sériové snímky vo formáte RAW (v starších generáciách len vo formáte JPEG).

Kde kúpiť GoPro HERO11
GoPro HERO11
Hodnotenie
4.4/5

10-bitový záznam farieb

Vďaka 10-bitovému záznamu farieb dokáže GoPro HERO11 zaznamenať viac ako miliardu farieb v porovnaní so 16 miliónmi v starších generáciách s 8-bitovým záznamom. Pre bežných používateľov, ktorí neplánujú robiť postprodukciu, táto zmena nemusí byť veľkým prínosom.

Napriek tomu je tento režim určený pre pokročilých používateľov, ktorí napríklad potrebujú zladiť farby záznamu GoPro so záznamom z inej kamery.

Prémiová batéria je súčasťou základného balenia

Na záver tejto kapitoly nám zostáva jedna hardvérová zmena, ktorou je batéria Enduro. V starších fotoaparátoch bola táto batéria voliteľným doplnkom. V porovnaní so štandardnými batériami ponúka Enduro rýchlejšie nabíjanie, lepšiu účinnosť a v dôsledku toho aj pomalšie vybíjanie pri teplotách do 30 °C. Kapacita dodávaných batérií sa však od deviatej generácie nezmenila.

Dôvodom pomalšieho vybíjania je odlišný chemický zloženie batérie Enduro. Krivka poklesu napätia počas vybíjania je u tejto batérie menej strmá a k núdzovému vypnutiu dochádza o niečo neskôr ako u štandardnej batérie. Toto tvrdenie platí pri používaní pri teplotách do 30 °C. V extrémnejších podmienkach (pri vyšších teplotách) je účinnosť oboch batérií porovnateľná.

To robí batériu Enduro obzvlášť výhodnou pre používateľov, ktorí zaznamenávajú pri nízkych teplotách (vrátane teplôt pod 0 °C). V týchto prípadoch môže mať štandardná batéria problém kameru vôbec zapnúť, nieto ešte udržať ju v prevádzke. Kamera s batériou Enduro by nemala mať problémy pri teplotách pod bodom mrazu.

Kamera GoPro HERO11 sa dodáva s účinnejšou batériou Enduro
Kamera GoPro HERO11 sa dodáva s účinnejšou batériou Enduro

GoPro HERO11 vs. GoPro HERO12 – má zmysel prechod na novšiu generáciu?

Rutinné zábery sú v prípade oboch kamier prakticky identické. Kvalita záberov sa však zmení, keď na HERO12 zapnete HDR, s čím sme sa pri 11. generácii nestretli. Nahrávanie s aktivovaným HDR je možné maximálne v rozlíšení 4K s lineárnym alebo širokým zorným poľom (nie SuperView alebo HyperView). V tomto nastavení nie je možné používať ani režim Horizon Lock.

HDR poskytuje dvanástej generácii výraznú výhodu pri nahrávaní vonkajších športových aktivít s rýchlymi zmenami svetla a širokým dynamickým rozsahom (napr. zjazd na bicykli za slnečného počasia). Miernou slabinou HDR je pleť a pokožka, ktorým uberá živé farby, ktoré sú bez HDR a s 10-bitovou farebnou hĺbkou veľmi vierohodné.

Ďalším medzigeneračným rozdielom je stabilizácia HyperSmooth. HERO11 podporuje verziu 5.0, zatiaľ čo HERO12 podporuje verziu 6.0. Hoci šiesta verzia stabilizácie je podľa výrobcu účinnejšia, v praxi nemusí byť rozdiel veľmi viditeľný.

Jednou z ďalších zmien je medzigeneračné zvýšenie výdrže batérie. Hoci sa HERO11 a HERO12 dodávajú s rovnakou batériou, dvanásta generácia by mala byť o niečo efektívnejšia pri jej vybíjaní.

Ak sa kamera neprehrieva, HERO12 môže v niektorých nastaveniach ponúknuť až dvojnásobnú výdrž batérie. Platí to najmä pre nahrávanie v chladnejšom počasí a v zime. Pri izbovej teplote alebo v lete je riziko prehriatia pomerne vysoké, takže rozdiel vo výdrži nemusíte pocítiť, pretože kamera sa v prípade núdze vypne napriek tomu, že je dostatočne nabitá.

Zaujímavou zmenou oproti 11. generácii je podpora pripojenia bezdrôtového príslušenstva cez bluetooth. Pri nahrávaní na HERO12 budete môcť používať bezdrôtové slúchadlá alebo mikrofón na nahrávanie zvuku. Kde má však HERO11 miernu výhodu, je zabudovaný GPS modul, ktorého sa pri dvanástke bohužiaľ nedočkáte.

To, či sa oplatí prejsť na 12. generáciu, závisí od toho, ako budete kameru využívať. Ak ste spokojní s farebným záznamom HERO11, možnosťami nahrávania alebo používate GPS modul na nahrávanie, HERO12 pre vás nemusí byť veľkou výhodou. Ak ste však zvyknutí nahrávať scény so širokým dynamickým rozsahom a častými zmenami svetla alebo ak hľadáte kameru s lepšou výdržou batérie na nahrávanie v zime, HERO12 môže byť pre vás správnou voľbou.

Kde kúpiť GoPro HERO11
GoPro HERO11
Hodnotenie
4.4/5

Dve formy používateľského zážitku, ktoré oceňujeme

Všestrannosť kamery nie je spôsobená len jej záznamovými schopnosťami, ale aj používateľským rozhraním, ktoré má dve podoby - Easy a Pro Controls. Režim Easy Controls je určený pre menej skúsených používateľov. Väčšina parametrov záznamu sa nastavuje automaticky, ale niektoré z nich môžete nastaviť ručne - šírku zorného poľa alebo rýchlosť záznamu (pri spomalenom zázname).

Režimy nastavenia sú v podstate podobné manuálnym a automatickým režimom digitálnych fotoaparátov a zrkadloviek.

Režim Pro Controls poskytuje prístup ku všetkým parametrom, ktoré možno na kamere nastaviť. Môžete napríklad nastaviť rozlíšenie, šírku zorného poľa (Wide, SupreView, HyperView), stabilizáciu, časovač záznamu alebo priblíženie. Môžete tiež nastaviť vyváženie bielej, 10-bitový záznam farieb, ostrosť obrazu a citlivosť snímača (ISO).

Nápad vytvoriť dva režimy nastavenia veľmi oceňujeme. V režime Jednoduché ovládanie môžu menej pokročilí používatelia používať kameru bez rozsiahleho nastavovania a stále získajú vynikajúce záznamy. V režime Pro Controls môžu pokročilejší používatelia dostať z kamery HERO11 maximum.

Výdrž batérie je dobrá, ale nie najlepšia

Na rozdiel od svojich predchodcov, je akčná kamera GoPro HERO11 z výroby vybavená batériou Enduro. Donedávna to bol voliteľný doplnok, ale dnes je táto batéria súčasťou nielen kamery HERO11, ale aj HERO12. Batéria má kapacitu 1720 mAh, čo je rovnaká hodnota ako pri deviatej a desiatej generácii kamier. Výhoda batérie Enduro teda spočíva predovšetkým v jej účinnosti.

V redakcii sme výdrž batérie testovali pri nahrávaní v rozlíšení 4K so snímkovacou frekvenciou 30 FPS. V tomto nastavení vydržala kamera na jedno nabitie približne 75 minút. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou ide o mierny posun vpred. Kamera HERO10 vydržala pri tomto nastavení približne 65 minút.

Nabíjanie batérie je riešené pomocou konektora USB-C pod krytom batérie. Keďže kamera nepodporuje rýchle nabíjanie, z 0 na 100 % ju nabijete približne za 2,5 hodiny.

Všetky vstupy akčnej kamery sú bezpečne kryté vodotesným krytom
Všetky vstupy akčnej kamery sú bezpečne kryté vodotesným krytom

Hoci niektorí používatelia opisovali problém s prehrievaním kamery GoPro HERO10, my sme sa s týmto problémom pri novšej generácii nestretli. Pri nahrávaní v rozlíšení 5,3 K pri 30 FPS s aktívnou stabilizáciou HyperSmooth síce kamera zaznamenala vyššie teploty, ale ani po 30 minútach nedošlo k núdzovému vypnutiu. Pri podobnom nastavení došlo k vypnutiu kamery HERO10 približne po 40 minútach nahrávania.

Teplotu každej kamery počas nahrávania ovplyvňuje niekoľko faktorov. Nastavenia záznamu (rozlíšenie, snímkovacia frekvencia, stabilizácia) ovplyvňujú predovšetkým výkonové zaťaženie kamery, a teda jej prevádzkovú teplotu. Okrem toho nesmieme zabúdať na prostredie, v ktorom sa nahráva. Keďže sme kameru HERO11 testovali v októbri pri teplote okolo 10 °C, nemohli sme simulovať podmienky núdzového vypnutia.

Záznam zvuku a kvalita zvuku

Akčná kamera GoPro HERO11 je vybavená tromi mikrofónmi a reproduktorom. Zvuk zaznamenávaný mikrofónom je slušnej kvality, do záznamu sa pomerne málo prenáša vietor, a to aj pri nahrávaní rýchlej jazdy. V prípade, že vám kvalita vstavaného mikrofónu nestačí, môžete pripojiť voliteľnú externú alternatívu prostredníctvom konektora USB-C.

Záver – pre koho je akčná kamera GoPro HERO11 určená?

Akčné kamery GoPro udávajú trend vo svojom segmente už veľmi dlho. Tradičný dizajn, stabilizácia, ktorá je považovaná za zlatý štandard, či vynikajúca kvalita záznamu – to všetko a ešte viac môžete od HERO11 očakávať. Každý menej skúsený používateľ ocení jednoduchosť, s akou kamera ponúka záznam na takmer profesionálnej úrovni. Profesionáli zasa najviac využijú režim Pro Controls, ktorý sprístupňuje takmer každý detail záznamu.

Vďaka svojej prachotesnej a vodotesnej konštrukcii je kamera tradične vhodná na záznam celého spektra športových aktivít - od vodných cez letecké až po pozemné disciplíny. Vďaka novému snímaču a záznamom s pomerom strán 8:7 je kamera vhodná aj pre používateľov, ktorí zdieľajú záznamy na rôznych online platformách.

Komu by sme kameru neodporučili? Hoci odpoveď nie je jednoduchá vzhľadom na všestrannosť kamery, ako prví nás napadli používatelia kamier HERO9 a HERO10. Ide totiž o veľmi vydarené kúsky, ktoré stále kraľujú vo svojich cenových kategóriách. Ako už bolo povedané, ak ste spokojní s farbami svojich záberov a nevyužili by ste 10-bitový záznam, prípadne ak pre vás nie je zaujímavý pomer strán 8:7, upgrade na jedenástu verziu pre vás nemusí byť veľmi prospešný.

Je tiež otázkou, či sa vám oplatí upgradovať na GoPro HERO11 alebo investovať do jej nástupcu HERO12. Ak hľadáte spoľahlivú, kvalitnú kameru s výbornými možnosťami záznamu a radi by ste ušetrili, môžete siahnuť po HERO11. Ak hľadáte kameru s podporou HDR, možnosťou pripojenia zvukových zariadení cez bluetooth a ešte lepšou stabilizáciou obrazu, siahnite po novšej HERO12.

Recenzia: akčná kamera GoPro HERO11 Black
 • Kvalita videa
 • Kvalita fotografie
 • Ovládanie
 • Funkcie
 • Príslušenstvo
4.4

Spoľahlivá akčná kamera pre začiatočníkov aj profesionálov

Akčná kamera GoPro HERO11 ponúka špičkovú kvalitu záznamu a širokú škálu nastavení. Snímač kamery umožňuje nahrávanie s pomerom strán 8:7, takže môžete zachytiť viac detailov v hornej a dolnej časti zorného poľa ako pri tradičnejších pomeroch strán (16:9, 4:3). Súbor funkcií zahŕňa elektronickú stabilizáciu HyperSmooth, ktorá sa na trhu považuje za príkladnú.

Predmetom recenzie bolo tiež zistiť, či sa aj v roku 2023/2024 oplatí investovať do kamery GoPro HERO11 alebo je lepšie siahnuť po jej nástupcovi HERO12. Zhodnotenie situácie nájdete na konci recenzie.

Klady

 • Vynikajúca kvalita obrazu
 • Vynikajúca stabilizácia
 • Nový väčší snímač a pomer strán 8:7
 • 10-bitový záznam farieb
 • Režim Horizon Lock

Zápory

 • Bez podpory rýchleho nabíjania
 • Obmedzené príslušenstvo v balení
 • Možné problémy s prehrievaním
Tento článok pripravil autor na základe skutočných skúseností s produktom. Hodnotenie môže byť ovplyvnené subjektívnymi dojmami autora.
Autor: Martin Dajča
Autor: Martin Dajča
Som študent, ktorý rád pretvára svoje skúsenosti a zložité myšlienky do zrozumiteľného jazyka pre spotrebiteľov. Vo voľnom čase rád behám, bicyklujem a chodím na túry po okolí. V mojom portfóliu sa preto nachádzajú recenzie inteligentných hodiniek, kamier do auta a mnohých ďalších pomôcok pre každodenný život.
Ako sa vám páčil tento článok?
5/5 - (1 hlasovanie)
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace recenzie

Recenzia: akčná kamera GoPro HERO11 Black
GoPro HERO11
Hodnotenie: 4.4/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram